Borba

korali

Primećen član
Banovan
Poruka
685
Opšto je popularan stav da svaka žena/muškarac zaslužuje najbolje i da treba otkačiti svakog muškarca/ženu koji ne zadovoljava kriterijume pažnje i vernosti. Međutim, život nije jednostavan i desi se da muškarci i žene povremeno odlutaju za mirisom druge žene/muskarca, makar se redovno vrate doma.

Sto činite ako dečka//muža/curu/ženu peca druga žena /muskarac i da znate da on/ona u najmanju ruku nije ravnodušan prema njoj?

Jeste li ikad došli u situaciju da se izravno sukobite s konkurentom, odnosno da joj /mu pošaljete sms, email, nazovete je ili pronađete uživo kako bi preneli poruku da se makne od vašeg muškarca/ženu?

Kako ste reagirale – jeste li otkačile partnera ili se borile za očuvanje veze?
 
zasto bi treca osoba bila kriva..njeno pravo je da proba...a partner treba da odbije...
sta sad treba da se fajtam sa nekom ribom i njemu hranim sujetu...jok
nisam inspektor a ni sinter...nista se ne moze sacuvati ako ne zeli da se sacuva
 
Nije stvar do njega, već do nje...ima mnogo lovaca...mnogo...i ako ona dozvoli da zagrize svaki mamac koji joj se baci, onda znači da je i želela da ga zagrize i tu nema opravdanja...osim ako možda sirota ona nije htela ali "eto"...osim ako taj ima recimo hipnotizerske sposobnosti...:per:
Do sada nisam imao takvu situaciju, ali gledao bi da to bude oči u oči sa drznikom...nikakvi mejlovi, telefoni, sms-ovi...to mi je kukavički... A s obzirom da sam sirov, verovatno bi taj srećnik još i popio batine...
...devojka se teba otkačiti...s takvom ne treba gubiti vreme...
...sa suprugom treba puno razgovora...
 
Moja strina je izmlatila suparnicu u otvorenoj i fer borbi, stric se nije mešao u fajt, stajao je sa strane u publici, među okupljenim komšijama, i čekao ishod meča, ionako mu je bilo svejedno koja će pobediti, voleo je i strinu i njegovu švalerku. :rumenko:
 
Лепо сам објаснила тој другој какав нам је тип. Онда смо се удружиле z:mrgreen:
За какву бре везу да се борим? Шта ће ми такав?
 
Opšto je popularan stav da svaka žena/muškarac zaslužuje najbolje i da treba otkačiti svakog muškarca/ženu koji ne zadovoljava kriterijume pažnje i vernosti. Međutim, život nije jednostavan i desi se da muškarci i žene povremeno odlutaju za mirisom druge žene/muskarca, makar se redovno vrate doma.

Sto činite ako dečka//muža/curu/ženu peca druga žena /muskarac i da znate da on/ona u najmanju ruku nije ravnodušan prema njoj?

Jeste li ikad došli u situaciju da se izravno sukobite s konkurentom, odnosno da joj /mu pošaljete sms, email, nazovete je ili pronađete uživo kako bi preneli poruku da se makne od vašeg muškarca/ženu?

Kako ste reagirale – jeste li otkačile partnera ili se borile za očuvanje veze?
Ne privlace me ljubavni trouglovi, "zabranjeno voce", niti borba oko istog petla..
Ko zeli da ide dalje od mene, he is free to go.. Uvek nastupam otvoreno, bez zadnjih namera, i ne dizem nista iz pepela niti skupljam ostatke...
 
Bogami ja sam bila u fightu;),ali s druge strane, tip je imao završenu vezu s kojom se nije dotična valjda pomirila pa me si popela na glavu,srećom nisam jače građe pa je ostalo samo na ignoriranje.I da borila sam se nisam joj dozvolila da nam se upleće u vezu.
 
Nisam dospevao u takve zamršene situacije. Ulazio sam samo u veze sa ženama koje nisu imale više kandidata na listi, posvećenost je bila obostrana. Na drugačije se i ne ložim, jer nisam tip koji uleće u kratke šeme. Nikad od mene zavodnik i švalerčina. :rumenko:
Nisam imao potrebe da se nosim sa konkurencijom dok su te veze trajale. Srećom po mene, pošto znam da budem umereni ljubomorko. :rumenko:
Kada bi se našao u trouglu, a još ima vremena za takva iskustva :D, trudio bi se da to raščistim sa partnerkom, razišli bi se sigurno, ne bi mogao da funkcionišem pod pritiskom. Prepustio bi joj da izabere onog koga više želi. Ne borim se za nekog kome nije stalo do mene, nisam to ranije radio. :rumenko: Možda mi je to mana.
 
Nisam dospevao u takve zamršene situacije. Ulazio sam samo u veze sa ženama koje nisu imale više kandidata na listi, posvećenost je bila obostrana. Na drugačije se i ne ložim, jer nisam tip koji uleće u kratke šeme. Nikad od mene zavodnik i švalerčina. :rumenko:
Nisam imao potrebe da se nosim sa konkurencijom dok su te veze trajale. Srećom po mene, pošto znam da budem umereni ljubomorko. :rumenko:
Kada bi se našao u trouglu, a još ima vremena za takva iskustva :D, trudio bi se da to raščistim sa partnerkom, razišli bi se sigurno, ne bi mogao da funkcionišem pod pritiskom. Prepustio bi joj da izabere onog koga više želi. Ne borim se za nekog kome nije stalo do mene, nisam to ranije radio. :rumenko: Možda mi je to mana.

Pa nekad se bez ikakve namjere nađeš u zamršenim situacijama,i ja nisam nikad ulazila u kratke šeme i od mene nikad zavodnice:mrgreen:
Neznam ja ne bi dozvolila da mi se neko petlja bez obzir dal je to neka bivša ili neko iz okoline...
 
Pa nekad se bez ikakve namjere nađeš u zamršenim situacijama,i ja nisam nikad ulazila u kratke šeme i od mene nikad zavodnice:mrgreen:
Neznam ja ne bi dozvolila da mi se neko petlja bez obzir dal je to neka bivša ili neko iz okoline...
Али како не би дозволила? Не тражи нико твоју дозволу за петљањције.
Возе они без дозволе, питање је само каква је казна.
Никад нисам знала како некоме нешто може да се забрани.
 
Opšto je popularan stav da svaka žena/muškarac zaslužuje najbolje i da treba otkačiti svakog muškarca/ženu koji ne zadovoljava kriterijume pažnje i vernosti. Međutim, život nije jednostavan i desi se da muškarci i žene povremeno odlutaju za mirisom druge žene/muskarca, makar se redovno vrate doma.

Sto činite ako dečka//muža/curu/ženu peca druga žena /muskarac i da znate da on/ona u najmanju ruku nije ravnodušan prema njoj?

Jeste li ikad došli u situaciju da se izravno sukobite s konkurentom, odnosno da joj /mu pošaljete sms, email, nazovete je ili pronađete uživo kako bi preneli poruku da se makne od vašeg muškarca/ženu?

Kako ste reagirale – jeste li otkačile partnera ili se borile za očuvanje veze?
Nisam se sukobljavala, svadjanje oko tipa mi je uvek bio pojam jadnosti....
Jednostavno vodim sta ce se desiti, ako se ona nabacuje, a on ipak niste ne uradi + za njega, ako nesto uradi, to je prevara dakle bice sutnut.
 
Али како не би дозволила? Не тражи нико твоју дозволу за петљањције.
Возе они без дозволе, питање је само каква је казна.
Никад нисам знала како некоме нешто може да се забрани.

Mislim da me nisi razumela,govorim da neću dozvoliti da ničija negativna energija da mi rasipe raspoloženje,ljubav,zaljubljenost ili što već,i naravno neću dozvoliti da mi se neka cura javlja, preti i dosađuje zašto bih joj dozvolila?Štitim svoj integritet i duhovni i fizički.
 
Mislim da me nisi razumela,govorim da neću dozvoliti da ničija negativna energija da mi rasipe raspoloženje,ljubav,zaljubljenost ili što već,i naravno neću dozvoliti da mi se neka cura javlja, preti i dosađuje zašto bih joj dozvolila?Štitim svoj integritet i duhovni i fizički.

Da ali ne mozes biti policajac prema svakoj devojci koja mu je u blizini..meni je besmisleno i proveravati osobu s kojom si..ako zeli da sakrije malo ce ukljuciti mozak..ako ne..znaci da tretira osobu pored sebe kao krpu..u svakom slucaju ako zeli prevariti to ce kad tad uraditi i takva osoba nam ne treba u zivotu
 
Treca osoba nije kriva,... on je kriv.

Imala sam situaciju takvu pa sam se sukobila sa njom pitala sam je sta hoce od njega,...i ona se bila uplasila valjda sto sa ja bila toliko direktna da je ono kao prestala da mu se jvalja... mada smo mi posle toga raskinuli.... eto to je jedini primer za koji znam da mi se desio. AL tad sam bila mnogo mladja
z:)
 

Back
Top