Pricest?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

absans

Obećava
Poruka
51
Primetio sam da vernice na pricest dolaze obucene kako sam satana pozeleti moze... to sve providno, to sve belo... otkopcano. Redje su one koje se tada oblace kao i inace kada dolaze u crkvu. Zasto, dodjavola, ta veza izmedju unosenja hristovog tijela u sebe sa seksualnoscu, kada je to vec religiozna sfera?
 
Primetio sam da vernice na pricest dolaze obucene kako sam satana pozeleti moze... to sve providno, to sve belo... otkopcano. Redje su one koje se tada oblace kao i inace kada dolaze u crkvu. Zasto, dodjavola, ta veza izmedju unosenja hristovog tijela u sebe sa seksualnoscu, kada je to vec religiozna sfera?

Nije tacno, ovo je gruba laz...!z:((
 
Pa ako si stavio taj smejli + bold slova onda da ti i ja poverujem vise nego svojim ocima... mozda i ti vise verujes nekoj cenjenoj dami nego svojim ocima, i verovatno ti smeta sto si primetio da i ona praktikuje takvo oblacenje tad, pa onda potiskujes to opazanje ponavljajuci sebi: "to je laz" i pravljeci takav izraz lica kao taj smejli?
 
Ne mogu da kazem da se ne nadje neka koja tako dodje obucena ali ne u tolikoj meri u kojoj si ti pomenuo. Kada idem u crkvu obicno su sve pristojno obucene. Moras shvatiti da neki ljudi tek prilaze crkvi u npr. srednjim godinama i da mnogo sta ne znaju pa izmedju ostalog i neke zene nemaju svest o tome da u crkvu ne bi trebalo da se dolazi u takvoj odeci.
Treba im, naravno, ukazati na to ali se silom nista ne postize jer to izaziva suprotan efekat.
 
Primetio sam da vernice na pricest dolaze obucene kako sam satana pozeleti moze... to sve providno, to sve belo... otkopcano. Redje su one koje se tada oblace kao i inace kada dolaze u crkvu. Zasto, dodjavola, ta veza izmedju unosenja hristovog tijela u sebe sa seksualnoscu, kada je to vec religiozna sfera?

aj se ti saberi prvo sam sa sobom pa onda gledaj ko sta radi z:mrgreen:
 
Primetio sam da vernice na pricest dolaze obucene kako sam satana pozeleti moze... to sve providno, to sve belo... otkopcano. Redje su one koje se tada oblace kao i inace kada dolaze u crkvu. Zasto, dodjavola, ta veza izmedju unosenja hristovog tijela u sebe sa seksualnoscu, kada je to vec religiozna sfera?



Jeste da ima čovek Svašta da vidi, ali ti ga malo pretera > absans !
Mi ne idemo u Crkvu na Pričest da bismo gledali druge kako su se obukli i kakvi dolaze Već idemo da primimo Svetu Pričest...



Hexy....................z:(
 
E pa hteo ti da vidis, gledao, ili slucajno ti samo upalo u oko, to moras primetiti...

A vidiš > absans ....

Meni recimo nesmeta to kako neko dolazi u Crkvu na Svetu Pričest, malo mi smeta ponašanje pojedinaca...

Eto nikako neshvatam : Kako neko može da uđe u Sveti Hram - Crkvu, a ne ugasi mobilni telefon ?
Znaš li koliko puta sam čula da tokom Svete Liturgije nekome zazvoni mobilni telefon ?
> Pa to je bezveze - ostavi telefon kući ili ga isključi pre ulaska u Sveti Hram....

Pa ne, mislim šta je sledeće ???



Hexy......................z:((
 
Primetio sam da vernice na pricest dolaze obucene kako sam satana pozeleti moze... to sve providno, to sve belo... otkopcano. Redje su one koje se tada oblace kao i inace kada dolaze u crkvu. Zasto, dodjavola, ta veza izmedju unosenja hristovog tijela u sebe sa seksualnoscu, kada je to vec religiozna sfera?

ma pusti,dobro da se i pričešćuju.To znači da žive sakramentalno tj.da nisu u grijehu a malo lipih ženskih oblina u prozirnoj robici ili suknjici svakom muškarcu je ugodno vidjeti.

Treba se držati onoga bitnoga tj.da one nisu u grijehu i da se ispovijedaju a to što je danas moda takva to će proći,za koju godinu će bit nešto drugo moderno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top