Je`l bi mogao da oženiš neku levu, a da i dalje volis bivs

M

MAZA.

Gost
I to sve misleci da je ona nakon raskida, koji nije bio definitivan sredila svoj život (što nije tačno)
i uplašivši se da ćeš da ostaneš sam?
Da li su to dovoljni razlozi da oženis prvu na koju naletiš nakon (kao) raskida, a da si pre toga rezao vene i kleo se u večnu ljubav prema dotičnoj? A imaš oko 35...

Molim za odgovor one malo iskusnije koji su "videli života"...raznorazni "MILOW-i" i njemu slični - skip this topic.
 
Ako se i neko ozeni na taj nacin verovatno ima svoje razloge,mozda strah od godina,nadu da ce mu deca promeniti zivot,uglavnom,taj definitivno ima problem!
Skoro sam raskinuo sa devojkom nakon 7.5 godina.Nije niko nikog ostavio kako mi se cinilo,jednostavno smo nestali kao par u moru licnih problema.Jos uvek je volim,mislim da voli i ona mene ali bolje prekinuti sada nego da pocnemo da mrzimo!Mislim da razumem tvoje pitanje,siguran sam da Ja ne bih mogao da se ozenim jednog dana a da i dalje volim Nju!!
Dosao bi i pokusao da je zavedem jos jednom,ako uspem niko srecniji a ako ne pomirio se sa tim i MORAO definitivno krenuti dalje!!
Ta situacija je stvarno grozna.
 
Ti si, draga MAZO, probala da postaviš uopšteno pitanje, a ono ispalo veoma, veoma lično. Al' dobro, šta je tu je, otprilike nam je svima jasno šta se desilo i šta te je snašlo.

Iako smo već smo puno puta rekli da nema generalizacije, ajde da probam da odgovorim nekako uopšteno.

Kao prvo, to što je sek'o vene i kleo se u večnu ljubav, to odmah zaboravi. Ih, da znaš koliko sam se ja puta do ušiju zaljubljivao i na večnu ljubav kleo ! I to ne mislim na klinačke dane, već ono, kao zreo momak. ( Čuj, zreo ! :D ) I onda prođe neko vreme, pa kažem sam sebi: "Bože Milojko, koji si ti mentol bio." I onda opet.

Drugo, on nikako nije mogao znati da li si ti sredila svoj život ili nisi. Verovatno je mislio da jesi, ili je imao takav utisak, što je sasvim dovoljno. A možda ga i nije bilo briga. Posle svega.

Raskid: definitivan ili ne. Šta znači nedefinitivan raskid? Jel' to ovo: "Otkačila sam ga, svašta sam mu rekla, muka mi je od njega, rekla sam mu da mi se više ne javlja, ali zaboga, pa neće valjda sada da nađe drugu !? Posle svih ovih godina ? Taman posla. Podrazumeva se da treba da mi se javi posle nedelju-dve, a ja ću da budem ljuta, pa kad mi se ponovo javi, onda ću da prvo dobro da mu natrljam nos, ali pomiriću se sa njim, pa ću da mu zvocam još neko vreme, a onda ćemo opet biti zaljubljeni par." Izgleda da ovaj (poslednji) put nije razumeo šta si 'tela. Ili je možda dobro razumeo šta si 'tela, ali mu je muka od svega.

E sad, "prva na koju je naleteo". Često puta pominjana tema. Tja. A sa kojom je trebalo da se oženi ? Na drugu na koju naleti ? Treću ? Je li to uopšte bitno ? Makar koliko muškarac voli da priča da ne želi da se ženi, da hoće slobodu i slične gluposti, želja za osnivanjem sopstvene porodice i želja za potomstvom bude veoma jaka. Kad se pojavi. (Ako se pojavi.) Tvoj bivši rešio da se oženi i decu napravi, a ti nisi bila pored njega. Bila si sa nekim sa kojim nisi sredila svoj život. ]ebiga. Sran]e.

I tako, bilo šta je bilo, desilo se. Gotovo. Kraj. Nema više. Pomiri se sa tim. Nemoj da ga kriviš, ništa on loše nije uradio. Razmisli o sebi, svojim postupcima, da li si šta uradila pogrešno, i probaj da sledeći put ne ponoviš istu grešku. Probaj da se središ, da organizuješ svoj život i - teraj dalje.
 
Izgleda da je tacno ono 'sve prave su ljubavi tuzne ".Ne plasi se on godina i vremena ,on vise nema snage da voli.Zato se zeni prvom koja naidje kakva god da je.Ustvari on nju niti vidi ,niti cuje .Pa onda brak ,pa deca ...i taman kad sve spolja igleda da je ok ,on je preboleo i skupio hrabrost da ponovo voli.Tada pocinje da vara i pravi probleme i sebi i svima oko sebe ...Tako to ide u 90% slucajeva
 
Znam jednog koji je to uradio. Nije cak ni bila rec o bivsoj nego o jednoj zeni koju je on voleo ali nije imao petlju da joj to kaze, jer se 3povao da nisu oni jedno za drugo (a bili su najbolji prijatelji). Bili su zajedno po ceo dan, nisu se razdvajali, svi smo primetili da se vole ali oni to nisu hteli jedno drugom da priznaju. I onda se on navrat-nanos ozenio sa nekom levom devojkom (valjda misleci da ce tako zaboraviti ovu). Ali nije bilo teorije. Bio je u braku sa tom levom godinu dana, tek su dobili dete kad se konacno spandjao sa ovom svojom. I sad se razvodi da bi bio sa njom ...
 
MAZA.:
Milojko, hvala na iscrpnom odgovoru.
I da je srecan bar malo sa njom, ne bi mene zvao svakih nedelju dana (iako mu se nikad ne javim kad vidim njegov broj)
Nek crkne, kao što i ja polako propadam (ili sam već preko noći od tuge propala i sve više tonem )

Iskreno govoreći nisam se nadao da ćeš da pročitaš sve ono što sam napisao ! :D ( Umem ja, neretko, da nalupetam najrazličitije gluposti )
Ali ove tvoje nove rečenice bacaju novo svetlo na celu stvar. Sad već postaje tužno. :cry:

Dvoje se voleli, ali bili su jako tvrdoglavi ... ... i na kraju, zaslepljeni ponosom svojim ubiše jednu divnu ljubav.

Eh ...
 
MAZA.:
I to sve misleci da je ona nakon raskida, koji nije bio definitivan sredila svoj život (što nije tačno)
i uplašivši se da ćeš da ostaneš sam?
Da li su to dovoljni razlozi da oženis prvu na koju naletiš nakon (kao) raskida, a da si pre toga rezao vene i kleo se u večnu ljubav prema dotičnoj? A imaš oko 35...

Molim za odgovor one malo iskusnije koji su "videli života"...raznorazni "MILOW-i" i njemu slični - skip this topic.
a sta ako te sadasnja ostavi pa opet napadnes vene :?
 
Moj drug je uradio upravo takvu stvar :( Bio je par godina sa nekom devojkom i onda se dva meseca nakon raskida sa njom ozenio nekom klinkom u koju cak nije bio ni ovlas zaljubljen,samo mu je bila ok...Ne znam,ni dan danas nismo pricali o tome,malo mi je bezveze da mu pomenem bilo sta kad znam da onu svoju bivsu i dalje ludo voli i da mozda nikad nece ni prestati,ali mislim da je to ta prica-da je shvatio da sa njom nikad nece moci da bude i da mu je onda aspolutno svejedno sa kim ce provesti ostatak zivota;kad nije ona-onda je nebitno koja je :cry: :cry: :cry: Jako mi ga je zao i mogu samo da zamislim kako mu je,mada mi taj postupak nikad nece biti jasan,ali znas kako se kaze-svako bira svoj put...
 
JEJA79:
Moj drug je uradio upravo takvu stvar :( Bio je par godina sa nekom devojkom i onda se dva meseca nakon raskida sa njom ozenio nekom klinkom u koju cak nije bio ni ovlas zaljubljen,samo mu je bila ok...Ne znam,ni dan danas nismo pricali o tome,malo mi je bezveze da mu pomenem bilo sta kad znam da onu svoju bivsu i dalje ludo voli i da mozda nikad nece ni prestati,ali mislim da je to ta prica-da je shvatio da sa njom nikad nece moci da bude i da mu je onda aspolutno svejedno sa kim ce provesti ostatak zivota;kad nije ona-onda je nebitno koja je :cry: :cry: :cry: Jako mi ga je zao i mogu samo da zamislim kako mu je,mada mi taj postupak nikad nece biti jasan,ali znas kako se kaze-svako bira svoj put...

A zamisli molim te kako li je tek onoj sa kojom se ozenio... Ni kriva ni duzna, a sigurno ga vol,i snosi posldice njegovih gluposti, kompleksa i frustracija. Ziveti u braku sa takvim tipom....Strasn
 
Anonymous:
JEJA79:
Moj drug je uradio upravo takvu stvar :( Bio je par godina sa nekom devojkom i onda se dva meseca nakon raskida sa njom ozenio nekom klinkom u koju cak nije bio ni ovlas zaljubljen,samo mu je bila ok...Ne znam,ni dan danas nismo pricali o tome,malo mi je bezveze da mu pomenem bilo sta kad znam da onu svoju bivsu i dalje ludo voli i da mozda nikad nece ni prestati,ali mislim da je to ta prica-da je shvatio da sa njom nikad nece moci da bude i da mu je onda aspolutno svejedno sa kim ce provesti ostatak zivota;kad nije ona-onda je nebitno koja je :cry: :cry: :cry: Jako mi ga je zao i mogu samo da zamislim kako mu je,mada mi taj postupak nikad nece biti jasan,ali znas kako se kaze-svako bira svoj put...

A zamisli molim te kako li je tek onoj sa kojom se ozenio... Ni kriva ni duzna, a sigurno ga vol,i snosi posldice njegovih gluposti, kompleksa i frustracija. Ziveti u braku sa takvim tipom....Strasn
Kao sto rekoh-svako bira svoj put.I ona ga je sama izabrala i niko je nije terao da se uda za njega nakon samo dva meseca...Da je ostala malo duze sa njim mozda bi i shvatila u sta se upusta
 
I to sve misleci da je ona nakon raskida, koji nije bio definitivan sredila svoj život (što nije tačno)
i uplašivši se da ćeš da ostaneš sam?
Da li su to dovoljni razlozi da oženis prvu na koju naletiš nakon (kao) raskida, a da si pre toga rezao vene i kleo se u večnu ljubav prema dotičnoj? A imaš oko 35...

Molim za odgovor one malo iskusnije koji su "videli života"...raznorazni "MILOW-i" i njemu slični - skip this topic.

Dobra tema, steta sto se nije vise pisalo



Znam vise sluchajeva: Devojke imaju svog decka, jako su srecne s njim , on je njihov princ , i blistaju.
Iz nekog razloga veza se ne zavrsi brakom ( ili taj decko raskine ),
i one se kroz par godine udaju za nekog drugog, jer zele porodicu i dom.

Rekla bi da je jako steta, i nije onako kako bi trebalo da bude....
ali njihove odluke smatram hrabrim i zrelim.

( Nije tacno ni da ne vole tu drugu osobu, ni da je bas prva na koju su natrcali...ali prosto - to nije bila TA osoba za koju su znali u svom srcu da je TOP za njih. )
 
I to sve misleci da je ona nakon raskida, koji nije bio definitivan sredila svoj život (što nije tačno)
i uplašivši se da ćeš da ostaneš sam?
Da li su to dovoljni razlozi da oženis prvu na koju naletiš nakon (kao) raskida, a da si pre toga rezao vene i kleo se u večnu ljubav prema dotičnoj? A imaš oko 35...

Molim za odgovor one malo iskusnije koji su "videli života"...raznorazni "MILOW-i" i njemu slični - skip this topic.

Zasto bih to radio? To bi realno u mom slucaju puklo, a i u svacijem.
Zene koje se udaju za muskarca kog ne vole, one pocnu da mrze tog coveka pre ili kasnije i da ga se prosto gade.
Svaka koja me je volela nije mogla da se zasiti sexa, dok gde god je bilo malo problematicno uvek se taj sex smanjivao dobrim delom i zbog mene.
Vezati sebe za ceo zivot za nekog bez neke jace ljubavi je totalno besmisleno. Okej ako ljubav pukne, jer realno cesto i puca u roku od nekoliko godina, ali ni to ne mora da znaci.
Cim zena muzu uskracuje sex ne voli ga.
 
Ostavljene curke se uvek tese da ih bivsi jos uvek voli iako se ozenio sa nekom drugom koju one iz pakosne ljubomore nazivaju "nekom levom".
Iskreno to je dobar nacin da neku svoju bivsu drzis u zabludi i u rezervi za neko vanredno torbanje ili za bahanalije koje ce ti malko osveziti ljubavni zivot a na koje one redovno pristaju jer su u pitanju polovnjace.
Torbao sam neke polovare koje su bile razvedene i sve do jedne su gajile nadu da ih bivsi jos uvek voli i da ce im se vratiti.
Pre toga su imale zabludu da ce se udati sto je bila nemoguca misija jer su ih svi redom trtili i zavlacili da ce ih ozeniti al u mesecu limburgu :hahaha:.Ako zelis da torbas samo nadji neku raspustenicu i daj joj laznu nadu da ces da je zenis a onda sine hebi je i izivljavaj se najstrasnije jer kod njih moze sve i na sve moguce i nemoguce nacine.
Kad se smoris daj joj pedalu u buljafter i to onako najbezobraznije da se ista ubije od jeda i muke.
O kako dobrih komentara sam imao
1. Koga da zenim jesi li ti normalna :hahaha:pa gde meni momku prilici polovara pa jos razvedena tacno nisi normalna.
2.Sta s rekla, ja ti obecao da cu da te zenim :hahaha: to sam verovatno rekao kad sam bio pijan.:sad2: i to od nekog loseg alkohola
3.Ja tebe slagao:lol: obecao ti da cu da te zenim ta ajde molim te ko normalan zeni polovnjachu.
 
Poslednja izmena:
I to sve misleci da je ona nakon raskida, koji nije bio definitivan sredila svoj život (što nije tačno)
i uplašivši se da ćeš da ostaneš sam?
Da li su to dovoljni razlozi da oženis prvu na koju naletiš nakon (kao) raskida, a da si pre toga rezao vene i kleo se u večnu ljubav prema dotičnoj? A imaš oko 35...

Molim za odgovor one malo iskusnije koji su "videli života"...raznorazni "MILOW-i" i njemu slični - skip this topic.
sta je milow:rumenko:
naravno da bi ozenio neku udovicu s dvorcem
 
Zasto bih to radio? To bi realno u mom slucaju puklo, a i u svacijem.
Zene koje se udaju za muskarca kog ne vole, one pocnu da mrze tog coveka pre ili kasnije i da ga se prosto gade.
Svaka koja me je volela nije mogla da se zasiti sexa, dok gde god je bilo malo problematicno uvek se taj sex smanjivao dobrim delom i zbog mene.
Vezati sebe za ceo zivot za nekog bez neke jace ljubavi je totalno besmisleno. Okej ako ljubav pukne, jer realno cesto i puca u roku od nekoliko godina, ali ni to ne mora da znaci.
Cim zena muzu uskracuje sex ne voli ga.

Potpisujem. :ok:
 

Back
Top