Mrkonjica bara

Spiritcraft

Ističe se
Poruka
2.501
Da nemate neku informaciju sta ce biti na mestu stare poste?
Ako ne - dajte predlog!
Ja mislim da bilo strava mesto za EEENORMNO veliki trzni centar. Direktor tog trznog centra bih bio ja, dirigovao bih cene (sve bi bilo izmedju 17 i 19 din.), a mladji od 117 i stariji od 2 bi sve dobijali besplatno. Naravno ponuda bi obuhvatala i Ferrari, ali i slatkise, kao i muzicke instrumente i slonove.

Kako vam se cini?
 
Ja sam chula da ce ponovo biti poshta......Ja sam onde u 4.razredu u zimu klizala(u patikama :lol: ),dok josh nije bilo zaraslo,a ljudi koji rade u sudu i policiji prichaju kako kad otvore prozor sve ulecu neke chudne bube,ko radioaktivne :lol: .......Ma ne chudi me,ono ce biti prava mochvara
 
Neces verovati da sam pre par nedelja tacno prekoputa pozorista sa jednim drugom igrao fudbala.
Umesto lopte koristili smo zabu! :shock: U centru grada!

Sto ce nam posta kad imamo tri(treca se pravi preko puta "beogradjanke")???
 
milicaanchy:
Ja sam chula da ce ponovo biti poshta......Ja sam onde u 4.razredu u zimu klizala(u patikama :lol: ),dok josh nije bilo zaraslo,a ljudi koji rade u sudu i policiji prichaju kako kad otvore prozor sve ulecu neke chudne bube,ko radioaktivne :lol: .......Ma ne chudi me,ono ce biti prava mochvara
He,he pa ono je vec mocvara nemoze veca biti.Mogli bi da naprave jezerce onde i da puste ribu.Pa dodjes i pecas.Bolje onde nego u Djetinji
 
Da nemate neku informaciju sta ce biti na mestu stare poste?
Ako ne - dajte predlog!
Ja mislim da bilo strava mesto za EEENORMNO veliki trzni centar. Direktor tog trznog centra bih bio ja, dirigovao bih cene (sve bi bilo izmedju 17 i 19 din.), a mladji od 117 i stariji od 2 bi sve dobijali besplatno. Naravno ponuda bi obuhvatala i Ferrari, ali i slatkise, kao i muzicke instrumente i slonove.

Kako vam se cini?

Ma daj - Kakvi više tržni centri?Samo se otvaraju i nikada nisu popunjeni svi lokali.
najrealnije rešenje bi bio parking poput Javne garaže.To je ono što je nužno u Užicu.

Ili neki Delta City 2 ? :)))))))
 
Naravno, a u kasarni zatvor da se otvori... Koj ce vam jos jedna milicija pobogu??? Uzicu treba znanja i kulture , a ne pendreka, njih ima ko kusih pasa...
A eSDeKaku mogu da premeste u neku drugu zgradu ili da naprave neki manje ciganski prilaz za transport novca...

I zasto da ne vrtic na udarnom mestu? Gde bi ti napravio vrtic? Na Sarica Osoju? Dubokom Potoku? Ili dole kod Kozare? Svasta...
 
Kako ste glupi! Moj predlog o vrticu je cist cinizam....pa vidite li koliko je nova vlast nesposobna, gradonacelnik je bio dirketor decjeg vrtica i to je njegov maksimum!! Ali Uzice je glasalo za demokratsku vlast koja je urnisala grad....cist lopovluk su sproveli za vreme Martica a sad nastavljaju.Boli njih dupe za auto-put, za gasovod, za obilaznicu, to su kapitalni projekti a ne dobrotvorne akcije kojima treba da se bave zene, Kolo srpskih sestara i Centar za socijalni rad a ne gradonacelnik.Vazno je da se on lepo obuce, da ga kamere prate u stopu kad otvara partijsku knjizaru, da uspija ko neka seka persa i tepa ko da smo decica u njegovom vrticu....sramota!!!! Pa se jos cudi sto je Kusturica odyebao njegovu lopovsku ekipu, jok, nego ce da dozvoli da ga bivsi socijalisti Milovan Petrovic i druzina ucenjuju i da mu uvaljuju zip namestaj po basnoslovnoj ceni! Pa ko je kriv jadnom gradonacelniku Markovicu sto ga niko ne zarezuje 2% u vladi, sto je za zutacku vlast Uzice uboga selendra za koju nece izdvojiti ni dinar....je l' mu Kusturica kriv za to? Je li Kusturica kriv debilnim Uzicanima sto su glasali za lopovsku ekipu koja misli samo na marketing i svoje dzepove, a ne za grad??!!! Ma ajde debili pokondireni sto ste glasali ove majmune, to ste i zasluzili!!!! Da vam Mrkonjica bara i dalje zjapi!!!!
 
Mustro, 'ajde da si obratim, k'o ti nama... Samo tvoje gorepomenute reci cu koristiti:
Elem; mila i draga: Glupa, nesposobna, lopovsko-dupetarsko, jadno-debilna, odyebana majmunska lopuzo, a to sto ti imas drugacija (da nekazem retardirana) politicka opredeljenja, nikakve veze nema ni sa Mrkonjica Barom, a ni sa glasacima, a najmanje sa temom...

I ti tvrdis da si zensko? ccccc
 
Nastavi da zevas u rupu zvanu Mrkonjica bara, to je sirina tvoje svesti, ***** zutacko!!!!! Nisu vam valjali ljudi koji su doneli milijarde u grad, e valjace vam ova uspijusa od gradonacelnika, kozjim stazama cete ici u svet....nastavi sa aplaudiranjem, tako te ucio tito!
 
Milijarde dinara, a tacnije 30 miliona evra....te pare ovaj grad sigurno nece videti od demokratske vlasti.Pimbe, kad ce gasovod? Ma sta pitam tebe, ti mi nisi sagovornik, ti si jedan tupan?!
 
Alo bre skrati tu pogan od jezika... nemoj da vredjas i offujes...

kojih bre 30 milona evra, sto su odneli, e to je sigurica...

Pa gde su ako su ih doneli, a ne odneli...

i otkud ja znam kad ce gasovod, ja sam tmo mesec dana godisnje...
 

Back
Top