Sa njegovim roditeljima na letovanje

B

bubaaa

Gost
Zabavljam se 6meseci sa momkom koji ne zivi u Beogradu tako da se vidjamo jedanput u mesec dana ,uspemo da odvojimo nesto malo vremena za nas?
Sada je predlozio da provedemo zajedno letovanje(mesec dana) ali sa njegovim roditeljima. U pocetku mi je cela prica jako prijala, ali sad na samu pomisao da cemo sve vreme provoditi sa njima me gusi. Zelim da to malo vremena koje provodimo zajedno pre svega bude opusteno, a to sigurno nece biti u drustvu njegovih roditelja...
Sta ciniti????
 
Vi uopste ne morate da provodite vreme sa njegovim roditeljima. distancirajte se. Pre nego sto bi otisli razgovaraj sa njim koliko je to moguce. Ja sam jedne godine bila 3 nedelje sa bivsim deckom na moru i uprkos njegovoj babi koja je kreten, bilo nam je sjajno. Nju smo vidjali 5 minuta dnevno, ipak smo bili u istoj kuci. A mozda mu roditelji nisu losi.
 
mila67:
Slazem se sa apotekarkom da je bolje 6 dana sami nego 6 meseci sa njegovim roditeljima. S druge strane mozda ti je to prilika da vidis s'kim si zaista,jer on nece biti (u vasem mogucem zajednickom zivotu) mnogo drugaciji od svojih roditelja

ne slazem se :I pa onda nece ni ona biti mnogo razlicita od svojih roditelja? neko je slicniji roditeljima a neko se bas odvoji..evo npr legija
 

Back
Top