Ubistvo

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Žene, koliko daleko idete u fizičkom maltretiranju muškaraca nakon što vas je prevario ili za'ebo, kako god... ? Opšte prihvaćena premisa je da muško ne sme da takne žensko ikada .. rukom a ni nogom, a ni sekirom. bla bla bla... ali u zadnje vreme se stvari radikalno menjaju.. pa rek'o da priupitam...
 
Žene, koliko daleko idete u fizičkom maltretiranju muškaraca nakon što vas je prevario ili za'ebo, kako god... ? Opšte prihvaćena premisa je da muško ne sme da takne žensko ikada .. rukom a ni nogom, a ni sekirom. bla bla bla... ali u zadnje vreme se stvari radikalno menjaju.. pa rek'o da priupitam...

Daj! Imaš situacije, koje same za sebe govore!
 
Žene, koliko daleko idete u fizičkom maltretiranju muškaraca nakon što vas je prevario ili za'ebo, kako god... ? Opšte prihvaćena premisa je da muško ne sme da takne žensko ikada .. rukom a ni nogom, a ni sekirom. bla bla bla... ali u zadnje vreme se stvari radikalno menjaju.. pa rek'o da priupitam...

A ti bi kanda i rukom i nogom i sekirom..bla,bla,truć....
Još uvek statistički nedosegljivo vodite,kad budemo 1:1 mož da pričamo na tu temu.. :lol:
Sreća vaša pa se to nikad neće desiti...z:girl:
 
koliko to ume da zaboli...ne samo žene već i muškarce....prevara je drastična situacija, a takve situacije zahtevaju drastične mere! :)

Hajde Lana nauči me molim te..koje su to drastične mere..?
Kad te dečko prevari,ti mu šta uradiš..?z:shock:

ps..Moje iskustvo govori drugačije..kad te dečko prevari a ti pravac frizer,kozmetičar,
nabaci najlepše krpice i djuska do zore...isto važi i za onu drugu stranu...:lol:
Kakve crne drastične merez:((..jel znate vi šta ta reč znači uopšte..?
 
STOP_NASILJU-orginal4a.jpg
 
Hajde Lana nauči me molim te..koje su to drastične mere..?
Kad te dečko prevari,ti mu šta uradiš..?z:shock:

ps..Moje iskustvo govori drugačije..kad te dečko prevari a ti pravac frizer,kozmetičar,
nabaci najlepše krpice i djuska do zore...isto važi i za onu drugu stranu...:lol:
Kakve crne drastične merez:((..jel znate vi šta ta reč znači uopšte..?

heheheh....sataricu...pa mu oduzmem ono najmilije z:girl:z:mrgreen:z:D
 
heheheh...pa može i tko...ali ovaj moj mene još nije prevario...tako da....a i da jeste....okrenula bih se i rekla dovidjenja....ne bih da prljam ruke...ako mi rukavice nisu pri ruci :)))
 
Žene, koliko daleko idete u fizičkom maltretiranju muškaraca nakon što vas je prevario ili za'ebo, kako god... ? Opšte prihvaćena premisa je da muško ne sme da takne žensko ikada .. rukom a ni nogom, a ni sekirom. bla bla bla... ali u zadnje vreme se stvari radikalno menjaju.. pa rek'o da priupitam...
z:D e Nolle sexomanu koja te to izmaltretirala? :per:
 
Niko nije vredan moje slobode.
Uostalom,ubijem ga i sta?
Bolje da ga ostavim zuvotu pa ga kljucam u mozak svaki dan....a kako...nije ni bitno,smislicu ja:-)
 
Žene, koliko daleko idete u fizičkom maltretiranju muškaraca nakon što vas je prevario ili za'ebo, kako god... ? Opšte prihvaćena premisa je da muško ne sme da takne žensko ikada .. rukom a ni nogom, a ni sekirom. bla bla bla... ali u zadnje vreme se stvari radikalno menjaju.. pa rek'o da priupitam...

a ne, ne maltretiram ga fizicki.
mozda bih da sam jaca z:cry:
 

Back
Top