Busted... TJ Provaljen...

usamljeni samuraj

Zainteresovan član
Poruka
194
Koliko ljudi zna za vas profil na krsti? Da li ste dozivjeli neprijatnosti zbog licne stvari koju ste napisali na forumu a posle to neko skontao jer zna koji vam je Nick. Da li uopste pisete istinu kad su u pitanju teme koje zahtjevaju licni primjer, da se kaze nesto iz licnog zivota?

Ja sam ranije imao profil i bio sam relativno aktivan, ali nastao je problem kada je moja tadasnja cura citala moje poruke i sjebala se, postala posesivna i nenormalno ljubomorna pa mi se nije vise ni pisalo jer mi je privatnost narusena. Ona je procitala previse novih stvari koje joj se nisu svidjele. Nije mogla da podnese moja iskustva koja sam pisao na forumu a koja su bila u vezi sa drugim zenama... I ne samo to nego i druge stvari koje je o meni otkrila. Sto je najgore na forumu je bilo 80% istine, ali...

To me opametilo pa sam pustio da se stvari smire, uljuljkaju pa sam otvorio novi profil :)
 
Koliko ljudi zna za vas profil na krsti? Da li ste dozivjeli neprijatnosti zbog licne stvari koju ste napisali na forumu a posle to neko skontao jer zna koji vam je Nick. Da li uopste pisete istinu kad su u pitanju teme koje zahtjevaju licni primjer, da se kaze nesto iz licnog zivota?
Ja sam ranije imao profil i bio sam relativno aktivan, ali nastao je problem kada je moja tadasnja cura citala moje poruke i sjebala se, postala posesivna i nenormalno ljubomorna pa mi se nije vise ni pisalo jer mi je privatnost narusena. Ona je procitala previse novih stvari koje joj se nisu svidjele. Nije mogla da podnese moja iskustva koja sam pisao na forumu a koja su bila u vezi sa drugim zenama... I ne samo to nego i druge stvari koje je o meni otkrila. Sto je najgore na forumu je bilo 80% istine, ali...

To me opametilo pa sam pustio da se stvari smire, uljuljkaju pa sam otvorio novi profil :)

Ha, a kod mene obrnuto.
Ja sam u životu mnogo "ličnija", direktnija i otvorenija nego na forumu.
Ovde nema ničega što moji bliski ne znaju.
Ali moji bliski znaju mnogo više od onoga što ovde pišem.
 
Koliko ljudi zna za vas profil na krsti?
Da li ste dozivjeli neprijatnosti zbog licne stvari koju ste napisali na forumu a posle to neko skontao jer zna koji vam je Nick.
Da li uopste pisete istinu kad su u pitanju teme koje zahtjevaju licni primjer, da se kaze nesto iz licnog zivota?

Preko nekoliko ljudi zna :)...moji ukućani, drugarice i drugari.
Nope! Ne pišem pretjerano o svojoj intimi, tj. o temama koje se tiču samo mene i nekih meni posebnih ljudi. Samim tim, nema šta da mi bude neprijatno, ko god da čita šta sam pisala.
Da, ili pišem istinu, ili se ne uključujem uopšte na određene teme.
 
Mislim da svako zna da postoji granica do koje može biti iskren... a sve je tako lepše i šarenije sa druge strane, a pri tom i otvara nove mogućnosti i svetove, magija... z:)

Zasto bi postojala granica za iskrenost? Ne razumem, jedino ako ne zelis da budes iskren. Inace ta druga strana koju dozivljavas i samo zamisljas ne moze biti korisna sem da napises neki roman u stilu naucne fantastike ili "mastarija":grudvanje:
 

Back
Top