Zelje za NG

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.476
z:dm:
Drage forumasice
u skladu sa praznicima koji nam predstoje, pitam sta bi svaka od vas pozelela sebi za NG? Sta je to sto bi vas ispunilo? Vise para, promena posla, nova ljubav, beba...
Ja zelim svojoj porodici i sebi dobro zdravlje i neka sve bude bar kao do sada, a od kako sam postala mama, mnogo vise se radujem malim stvarima i uzivanjima tako da zelim puno puno tih malih svakodnevnih stvari koje zivot cine lepsim!
I, da ne zaboravim volela bih da nam se dogodi jedno lepo porodicno putovanje u 2009! z:dm4:
 
Izvinite za off...

A pa cula sam za slicno....ipak cu pokusati bez antidepresiva....pa ako mora...mora....a i nece mi biti prvi put....ima bolji lijek al' ne bih vise....trudnoca z:mrgreen:z:mrgreen:

tema@

I zelim zapoceti neki biznis....jos ne znam tacno koji....z:hm:z:)
 

Želim svojoj porodici, okolini, svima Vama, a i samoj sebi Više Zdravlja, Ljubavi i Sreće...
Sebi želim da mogu da se rešim ovog pustog nikotina....


A najviše od svega želim da nam Australijanci Odobre tu našu Vizu koju čeeekamo...
Pa da sledeću Novu Godinu dočekamo Tamo na 30-40 stepeni, jer od ovoga snega i onako nema ništa...




Hexy.....................z:poz:




 
Tako je, zdravlje je najvece bogatstvo!
Ko zeli bebu samo radite na tomo non-stop! I ja vam od srca zelim bice koje se u zivotu najvise voli!
Neko ko je pomenuo kilograme me podseeti da i ja imam 3 kile viska i da silno zelim da ih izgubimm u Novoj g. al samo zelim nista ne radim po tom pitanju! Sportom se ne bavim a slatkise tamanim ko loooda:zstidljivko:
Ko je napisao da zeli da se odrekne nikotina, cisto da ga podsetim da ta zelja zavisi iskljucivo od njega...
Ko zeli da ode u Australiju zzelim mu i ja da ode i da nam se za sledeci docek javi u drustvi kengura z:dm:
A sto se tiice krize pa mi slusao o krizi od kako smo rodjeni... zaSrbiju nema nove krize

ako nista drugo bar se radujmo sto necemo raditi par dana
 
Drage moje, ja vam svima u novoj godini zelim da dodate po 5 kg vec za vreme praznika, pa da budete zdrave, rumene i naravno debele, ali ne sekirajte se, u Pradi se to ionako nece videti, Prada pokriva sve vidljive i nevidljive nedostatke :heart:

…………(¯`O´¯)
…………*./ | \ .*
…………..*♫*.
………, • '*♥* ' • ,
……. '*• ♫♫♫•*'
….. ' *, • '♫ ' • ,* '
….' * • ♫*♥*♫• * '
….* , • Srecna' • , * '
…* ' •♫♫nova♫♫ • ' * '
' * ' •. ♥godina ♥. • ' * ' '
' ' * • ♫♫♫*♥*♫♫♫• * ' '
 
Zelim da ostavim cigare....z:)


Pridruzi nam se na nepusackom kutkuz:)

Ja vec pisala na dve teme o tome pa da vidimo sta bih dodala/apostrofirala
-dobro zdravlje i mnogo ljubavi, sloge, blagostanja i srece
-da mm biznis procveta u 2009!
-da i dalje napredujem
-da vratim liniju na idealno (staro)

U to ime!
Da nam se svima ostvare novogodisnje zelje!!!:sanke:z:dm:z:dm5:
 

Back
Top