ТЕМПИРАНА бомба- Ратко Младић!!!

Poruka
20.103
Пошто има нека тема, тачније Анкета о Ратку Младићу,
а у њој има ова реченица, са оваквим изговором,

"Ratko Mladić je nevin dok mu se ne dokaže krivnja"

молим вас да ова тема не буде спајана са том,
пошто неће имати никакве везе једна са другом!
....
rts: ratko mladić opasan za okolinu
Politika - Pre 2 sata i 41 minut

BEOGRAD - Haški optuženik Ratko Mladić je sada "tempirana bomba" opasna za okolinu, piše u dokumetu operativaca koji tragaju za njim, u koji je Radio-televizija Srbije imala uvid.

Kako prenosi RTS, Mladićeva paranoja se ogleda, između ostalog, u neprekidnoj brizi za zdravlje, preteranoj higijeni i vređanju jataka.

General Mladić ne namerava da se preda Hagu, zaključak je operativaca koji tragaju za njim.

U dokumentu piše da su "njegova plašljivost i nepoverenje prešli u paranoju" i da zbog toga "postoji realna mogućnost da je Mladić trenutno potpuno neuračunljiv i da je opasan za okolinu".

"Bivši komandant Vojske Republike Srpske sada je tempirana bomba", procenjuju operativci, te on zato sa sobom, vrlo lako, u smrt može da povede i nedužne ljude.

General Mladić, kako piše u dokumentu, u više navrata se oglušio o pozive državnih funkcionera da se dobrovoljno preda. Mladić je bio uvređen i ljut kada je 2002. godine od njega traženo da napusti vojne objekte i vređao je kurire koji su mu to preneli.

Tokom skrivanja u iznajmljenim stanovima u Novom Beogradu Mladić je insistirao da mu se donose sveže namirnice, štampa i lekovi. Tražio je da ga ljudi koji su bili oko njega ne ometaju u ranijim navikama kao što su gledanje televizije, redovno spavanje i igranje šaha.

Po stanovima u kojima se krio, navode operativci, "kretao se u vunenim čarapama da bi bio što tiši, nije dozvoljavao upotrebu vodokotlića i nije stojao pored prozora, iako su uvek bile spuštene roletne i navučene zavese".

Po oceni operativaca, neprekidno je brinuo za zdravlje pa je, kako piše, "do ludila vodio računa o higijeni".

Mladić je, čak, pretio da će "njihovi potomci imati problema u drugom i trećem kolenu" ako nekome saopšte bilo šta o njegovom skrivanju.

Generala Ratka Mladića Haški tribunal tereti za genocid, zločine protiv čovečnosti, kršenja zakona i običaja ratovanja, tokom sukoba u Bosni i Hercegovini.


.....................................................................................

Па, да ли смо ми дебили, ако нам се и овакве вести сервирају?

Да ли нас ова власт толиком стоком сматра?

Ово је провидно, да провидније не може да буде.
ОЧЕКУЈМО ускоро објављивање вести да се Ратко Младић убио!

Ужас,
ја сам шокирана,..
......
волела бих да грешим,...
 
Napravise coveka kao da je radioaktivan...

Ма, што и од нас покушавају да направе будале,..
као да смо ми ретарди, па може ово да прође као истина,
пази да не.

Надам се да нисам једина која тако мисли?!
 
Ма, што и од нас покушавају да направе будале,..
као да смо ми ретарди, па може ово да прође као истина,
пази да не.

Надам се да нисам једина која тако мисли?!

Pa naravno da ne moze, price za malu decu, ne obracaj paznju...z;)
 
Ма, што и од нас покушавају да направе будале,..
као да смо ми ретарди, па може ово да прође као истина,
пази да не.

Надам се да нисам једина која тако мисли?!

Koja istina? Kao Ratko opasan po okolinu, pocece da puca na sve zivo...

Stvarno ne krapiram svrhu te gluposti.

Valjda ne zanaju vise sta ce da zabaruse sva sranja i lazi koja su nam priredili, pa onda prave predstave tipa Sutanovac-Ponos, pa Tempirani Ratko i tako u nedogled.
 
Pa naravno da ne moze, price za malu decu, ne obracaj paznju...z;)

:hvala:
А, шта да радим,
на неки начин морам да реагујем, а
ово је само делић моје реакције!

Koja istina? Kao Ratko opasan po okolinu, pocece da puca na sve zivo...

Stvarno ne krapiram svrhu te gluposti.

Valjda ne zanaju vise sta ce da zabaruse sva sranja i lazi koja su nam priredili, pa onda prave predstave tipa Sutanovac-Ponos, pa Tempirani Ratko i tako u nedogled.


Да ми је знати који је РЕТАРД ово осмислио (то што су објавили)?
 
Interesantan izvestaj.
Meni izgleda kao da pokusavaju da ocrne generala u narodu tako sto ce ga prikazati ludim i neuracunljivim.
Ovom pricom zele isto tako da opravdaju zrtve svih onih koji ce poginuti u njegovom hapsenju, a ujedno da za to okrive njega.
Licno bi me bolio qurac da hapsim bilo kog Srbina ako ce biti izrucen stranim sudovima, bio to gen. Mladic ili neko drugi, a isto ce me toliko boliti qita za sve one koji izginu u pokusaju da ga uhapse i predaju svojim stranim gazdama.
 
Interesantan izvestaj.
Meni izgleda kao da pokusavaju da ocrne generala u narodu tako sto ce ga prikazati ludim i neuracunljivim.
Ovom pricom zele isto tako da opravdaju zrtve svih onih koji ce poginuti u njegovom hapsenju, a ujedno da za to okrive njega.
Licno bi me bolio qurac da hapsim bilo kog Srbina ako ce biti izrucen stranim sudovima, bio to gen. Mladic ili neko drugi, a isto ce me toliko boliti qita za sve one koji izginu u pokusaju da ga uhapse i predaju svojim stranim gazdama.


То су изгледа баш њихове намере,
да прокрче терен за оно што су наумили,..
само ме нешто ова њихова прича потсећа на многе приче које сам имала прилике да чујем
из уста хашких тужилаца, а
биле су тако "интелигентно" срочене,
на нивоу ретарда!

Ако можеш протумачи ми реченицу коју сам подвукла,
не разумем је заиста.
 
То су изгледа баш њихове намере,
да прокрче терен за оно што су наумили,..
само ме нешто ова њихова прича потсећа на многе приче које сам имала прилике да чујем
из уста хашких тужилаца, а
биле су тако "интелигентно" срочене,
на нивоу ретарда!

Ако можеш протумачи ми реченицу коју сам подвукла,
не разумем је заиста
.

Mislio sam da mi nikad nebi na pamet palo da hapsim domace drzavljane i izrucujem ih stranim sudovima. Ako je neko kriv za nesto treba da mu se sudi u zemlji, a ne kao da Srbija nije drzava i nema svoje pravosudne organe, ako je tako, zasto birate predsednika i one majmune u vladi i skupstini, puno bi jeftinije bilo imati "Guvernera" koji ce da zastupa koloniju i placati neku simbolicnu taxu okupatoru.
 
Mislio sam da mi nikad nebi na pamet palo da hapsim domace drzavljane i izrucujem ih stranim sudovima. Ako je neko kriv za nesto treba da mu se sudi u zemlji, a ne kao da Srbija nije drzava i nema svoje pravosudne organe, ako je tako, zasto birate predsednika i one majmune u vladi i skupstini, puno bi jeftinije bilo imati "Guvernera" koji ce da zastupa koloniju i placati neku simbolicnu taxu okupatoru.

Хвала ти,
сад ми је јасно.

Те мајмуне у влади свакако нисам ја гласала, а још мање председника,
а како ствари стоје биће да се они сами бирају.
За њих вероватно ни рођена мајка не гласа!
 
Da zanemarimo ko je za izrucenje a ko nije, ali nije nemoguce da covek koji je stalno pod tako velikim psiholoskim pritiskom godinama,
postane paranoican i malo van realnosti, jer ne zivi normalnim i slobodnim zivotom,
i mislim da je skrivanje mnogo gora varijanta nego oslobadjanje iz tog suludog stanja u kome je covek, a to vazi za sve ljude i sve situacije u zivotu.

zato bolje da se preda, jer inace ce zavrsiti u nekoj ludari, kao potpuno neuracunljiv i nesposoban da brani svoje interese i da razume za sta se tereti.
 
Poslednja izmena:

:klap::hvala:

Verovatno nameravaju da ga ubiju pri hapsenju..............mislim bilo sta bilo,ubiti srbina koji je branio srbe,da bi ga isporucili dushmanima..........e to je poslednje sto jedna drzava moze da dozivi.

Лажу,......краду......
не би ме зачудило, да и убијају!
Шта друго очекивати од оних који пријатељски примају убице наше деце!!?


Da zanemarimo ko je za izrucenje a ko nije, ali nije nemoguce da covek koji je stalno pod tako velikim psiholoskim pritiskom godinama,
postane paranoican i malo van realnosti, jer ne zivi normalnim i slobodnim zivotom,
i mislim da je skrivanje mnogo gora varijanta nego oslobadjanje iz tog suludog stanja u kome je covek, a to vazi za sve ljude i sve situacije u zivotu.

Ти знаш да он не живи нормалним и слободним животом?!:think:
 
:klap::hvala:







Ти знаш да он не живи нормалним и слободним животом?!:think:

On mozda radi nesto kao i svi obicni ljudi, prerusen kao npr. Dabic dr. David,mozda cak kao i on tihuje,(sto je gotovo sigurno po onim vunenim carapama-tihotapkama. z:mrgreen:)
ali ne zivi normalnim zivotom sigurno, jer je begunac koga zele da uhapse, i nesumnjivo je u svakodnevnoj paranoji da li ce biti odveden u Hag.
Za taj jednostavan zakljucak ne moras da budes u njegovom bliskom okruzenju pa da znas.
 
Poslednja izmena:
Za Karadzica je pricano prije nego sto su ga izrucili milion verzija, te kako je izvrsio plasticnu operaciju, pa onda da se krije u Spaniji, pa po pecinama, pa da ga krije Amfilohije, a ustvari nista nije bilo od toga, samo je pustio bradu da bi sakrio svoj identitet.
A za Ratka moze biti ovo sa bombom ali ne mora, ali ja nesto ne vjerujem u ovo, mislim da je ovo samo pokusaj izazivanja straha kod ljudi.
 
Пошто има нека тема, тачније Анкета о Ратку Младићу,
а у њој има ова реченица, са оваквим изговором,

"Ratko Mladić je nevin dok mu se ne dokaže krivnja"

молим вас да ова тема не буде спајана са том,
пошто неће имати никакве везе једна са другом!
....
rts: ratko mladić opasan za okolinu
Politika - Pre 2 sata i 41 minut

BEOGRAD - Haški optuženik Ratko Mladić je sada "tempirana bomba" opasna za okolinu, piše u dokumetu operativaca koji tragaju za njim, u koji je Radio-televizija Srbije imala uvid.

Kako prenosi RTS, Mladićeva paranoja se ogleda, između ostalog, u neprekidnoj brizi za zdravlje, preteranoj higijeni i vređanju jataka.

General Mladić ne namerava da se preda Hagu, zaključak je operativaca koji tragaju za njim.

U dokumentu piše da su "njegova plašljivost i nepoverenje prešli u paranoju" i da zbog toga "postoji realna mogućnost da je Mladić trenutno potpuno neuračunljiv i da je opasan za okolinu".

"Bivši komandant Vojske Republike Srpske sada je tempirana bomba", procenjuju operativci, te on zato sa sobom, vrlo lako, u smrt može da povede i nedužne ljude.

General Mladić, kako piše u dokumentu, u više navrata se oglušio o pozive državnih funkcionera da se dobrovoljno preda. Mladić je bio uvređen i ljut kada je 2002. godine od njega traženo da napusti vojne objekte i vređao je kurire koji su mu to preneli.

Tokom skrivanja u iznajmljenim stanovima u Novom Beogradu Mladić je insistirao da mu se donose sveže namirnice, štampa i lekovi. Tražio je da ga ljudi koji su bili oko njega ne ometaju u ranijim navikama kao što su gledanje televizije, redovno spavanje i igranje šaha.

Po stanovima u kojima se krio, navode operativci, "kretao se u vunenim čarapama da bi bio što tiši, nije dozvoljavao upotrebu vodokotlića i nije stojao pored prozora, iako su uvek bile spuštene roletne i navučene zavese".

Po oceni operativaca, neprekidno je brinuo za zdravlje pa je, kako piše, "do ludila vodio računa o higijeni".

Mladić je, čak, pretio da će "njihovi potomci imati problema u drugom i trećem kolenu" ako nekome saopšte bilo šta o njegovom skrivanju.

Generala Ratka Mladića Haški tribunal tereti za genocid, zločine protiv čovečnosti, kršenja zakona i običaja ratovanja, tokom sukoba u Bosni i Hercegovini.


.....................................................................................

Па, да ли смо ми дебили, ако нам се и овакве вести сервирају?

Да ли нас ова власт толиком стоком сматра?

Ово је провидно, да провидније не може да буде.
ОЧЕКУЈМО ускоро објављивање вести да се Ратко Младић убио!

Ужас,
ја сам шокирана,..
......
волела бих да грешим,...
Па чим је за зес гласало онолико људи, верујући у обећања, да има дебила које ће ова вест силно да забрине.
 
On mozda radi nesto kao i svi obicni ljudi, prerusen kao npr. Dabic dr. David,mozda cak kao i on tihuje,(sto je gotovo sigurno po onim vunenim carapama-tihotapkama. z:mrgreen:)
ali ne zivi normalnim zivotom sigurno, jer je begunac koga zele da uhapse, i nesumnjivo je u svakodnevnoj paranoji da li ce biti odveden u Hag.
Za taj jednostavan zakljucak ne moras da budes u njegovom bliskom okruzenju pa da znas.

Мора да си му ти оштрикала те чарапе,
кад си тако сигурна да их носи.

Мени се чини да оне њему овде
15.gif
не требају!



Jedno je politicar a drugo je vojnik.
Uhapsili bi oni Mladica davno da imaju muda.
Znaju svi da Mladic nije sam i da ima veliku podrsku u svim strukturama vlasti i slojevima drustva.
Jedno je sigurno, budu li pokusali da ga uhapse, bice krvi.

Спремни су они изгледа и на крв,
само да не буде њихова,...
 
Спремни су они изгледа и на крв,
само да не буде њихова,...
Наравно, ако не буде Младић, биће њихово педу. Пакт са ђаволом су направили. И нико од њих неће добро проћи.
Закони универзума неће дозволити.
Само што се људи натрипују на моћ и мисле да за њих постоји само њима погодна правда, по којој је њима увек добро.
Али мало сутра!
Увек све дође на наплату.:)
 
Наравно, ако не буде Младић, биће њихово педу. Пакт са ђаволом су направили. И нико од њих неће добро проћи.
Закони универзума неће дозволити.
Само што се људи натрипују на моћ и мисле да за њих постоји само њима погодна правда, по којој је њима увек добро.
Али мало сутра!
Увек све дође на наплату.:)


Навијам за z:poz:
 
Interesantan izvestaj.
Meni izgleda kao da pokusavaju da ocrne generala u narodu tako sto ce ga prikazati ludim i neuracunljivim.
Ovom pricom zele isto tako da opravdaju zrtve svih onih koji ce poginuti u njegovom hapsenju, a ujedno da za to okrive njega.
Licno bi me bolio qurac da hapsim bilo kog Srbina ako ce biti izrucen stranim sudovima, bio to gen. Mladic ili neko drugi, a isto ce me toliko boliti qita za sve one koji izginu u pokusaju da ga uhapse i predaju svojim stranim gazdama.

Ma sve sami goli idioti!!! Dok uokolo palamude sve same gluposti, uopšte pojma nemaju ni gdje se Ratko nalazi!!! Eeeeej a ono uporedo lafo likovi kao znaju kakvo mu je raspoloženje, gdje planira za Novu Godinu, koliko psuje na dan, koji toalet koristi...
Idioti, lupetaju!!! Ocrnjuju trenutno stanje i ponasanje Ratka za kojega nemaju nikakve dokaze ni dal je uopšte živ ili mrtav!!!z:ddm:
Ološ onaj najcrnji DB-ovski!!!
:grudvanje:
 

Back
Top