Kako privuci i kako skontati da ste privukli suprotni pol?

Privlačiš tako što pogodiš onaj trip koji ta osoba ima (neretko nenadano, i/ili kada ta neka osoba nije dotakla odgovarajuću žicu u nama). Znaš da si je privukao kada joj ne smeta da ti odgovori, prihvata tvoje pozive u bijoskop ili slastičarnu, kada se okrene i pogleda te pre nego što uđe u svoj bus/zgradu, kada ostanete sami u sobi i upražnjavate sve one pristojne stvari koje dvoje osoba rade kada su zajedno... Možeš i da je pitaš, šta oće i je li dovoljno, kažu da se ovih dana brže živi i hrani lako, ali ne znam baš. A šta će ti to?
 
Stavi kiflu u dzep od pantalona i nabrekao novcanik u mantil ili kaput....miris koji im poznato skupo mirise i ugladjeno izgledaj bez obzira na garderobu....tako ces privuci "suprotni pol".

A ako hoces privuci slicnu osobu sebi , a da je drugi pol, onda , cim pitas, trazi pomoc od nje....kao ti sad od nas....to privuce one koje bi da budu aktivni akteri u drustvu....a ne istaknuti akteri u drustvu...
 
Sve ti postane jasno kad te poljubi prvi put, a onda je kasno da pobegneš. :)
Devojku možeš privući na razne načine, to zavisi od toga kakvim kvalitetima raspolažeš i od toga kakve kvalitete od tebe očekuju devojke za koje si zainteresovan. Jedan od njih je i novac, tvoj materijalni status. On je od presudnog značaja da bi zadržao devojku. Ako ti je materijalni položaj loš nemaš šta da tražiš među devojkama. To ne znači da se one lepe na lovu, ali ne treba im ni neki nesposobni i ugroženi grebator koga će izdržavati, ako si u nezavidnoj situaciji na tom materijalnom planu u startu si hendikepiran u odnosu na ostale tipove, koji su možda po nekim drugim odlikama gori od tebe.
 
Privlačiš tako što pogodiš onaj trip koji ta osoba ima (neretko nenadano, i/ili kada ta neka osoba nije dotakla odgovarajuću žicu u nama). Znaš da si je privukao kada joj ne smeta da ti odgovori, prihvata tvoje pozive u bijoskop ili slastičarnu, kada se okrene i pogleda te pre nego što uđe u svoj bus/zgradu, kada ostanete sami u sobi i upražnjavate sve one pristojne stvari koje dvoje osoba rade kada su zajedno... Možeš i da je pitaš, šta oće i je li dovoljno, kažu da se ovih dana brže živi i hrani lako, ali ne znam baš. A šta će ti to?

Da postoji i ta vrsta privlacnosti.
 
Kako privuci i kako skontati da ste privukli suprotni pol?z:cry:

a)
Prilicno je lako privuci npr 20% zena koje vidis - 90% je malo teze. Privlacnost se najlakse i najefikasnije postize - drzanjem(tj body language).

Treba da imas body language kao direktor neke firme/predsednice i tako to ... dakle da se ponasas kao da ti posedujes svako mesto na kome se nalazis.
Dakle
...................................................
1) Opusteno (ili da bar tako izgleda - bez zurbe)
2) Grudi (tj prsa) malo isturena
3) Ramena malo unapred
4) Glava blago zabacena unazad
5) Zauzimas maksimalno mnogo prostora
6) Nesimetrican polozaj nogu
7) Kada sedis,rasirene noge maksimalno
8) Kada stojis, onda oslonjen na jednu nogu - druga zabacena u stranu
9) Opusten polozaj ruku - dakle ne dodirivanje lica, ili prekrstanje ruku ... bez stegnutih pesnica.
10) Dakle najvaznije je zauzeti u svakoj sutuaciji maksimalno mnogo prostora.Ako je pomalo neprijatno - to je ok .Nazalost to tako funkcionise sa zenama zato sto nisu dovoljno emancipovane. I zato sto su zivotinje pa im trebaju zivotinje a ne emancipovani muskarci.
.......................................


b) Kako primetiti da si je privuko.

To je mnogo laksa stvar nego privlacenje.Jedini znak i to zene jako dobro znaju koji ne moze da se lazira je sirenje zenica. Tj moze da se lazira jedino ako je svesna toga - tj vidi se kada joj popusti paznja.

Druga stvar je naravno provlacenje ruke kroz kosu ... mada je to mnogo lakse za manipulaciju.

Dalje npr ako si joj se svideo a nisi joj jos prisao onda radi stvari koje su karakteristicne za nervozu ... tj za oslobadjanje nervoze. A to je
1)smejanje (nervozno)
2) cackanje lica rukama
3) zbunjenost
.
.
.

Svideo si joj se ako se slaze sa svime sto kazes.Ako je poslusna i tako redom ...
 
Možda je za privlačenje potrebno pokazati svoju osobenost, što te izdvaja iz mase, a značajna je za onog koji bira.
Za zadržavanje je, međutim, bitna, ne različitost, već srodnost tj sličnost onog koji bira i izabranog.
U obe faze lažno predstavljanje, u najboljem slučaju,samo prividno i kratkoročno dovede do cilja.

Dobro znaci kao zene se predstavljaju u pravom svetlu?
sigurno.z:dm:
 
Sve ti postane jasno kad te poljubi prvi put, a onda je kasno da pobegneš. :)
Devojku možeš privući na razne načine, to zavisi od toga kakvim kvalitetima raspolažeš i od toga kakve kvalitete od tebe očekuju devojke za koje si zainteresovan. Jedan od njih je i novac, tvoj materijalni status. On je od presudnog značaja da bi zadržao devojku. Ako ti je materijalni položaj loš nemaš šta da tražiš među devojkama. To ne znači da se one lepe na lovu, ali ne treba im ni neki nesposobni i ugroženi grebator koga će izdržavati, ako si u nezavidnoj situaciji na tom materijalnom planu u startu si hendikepiran u odnosu na ostale tipove, koji su možda po nekim drugim odlikama gori od tebe.

E moj daco da ti znas kakav olosh bez kvaliteta uzima naivne..sta reci kad ih vise istovremeno zadrzava i one se ne bune..samo stoka tretman..tuzno ali istinito
 
Ono u cemu muskarci najcesce grese (moje iskustvo) je sto prilaze bez ikakvog razloga (u smislu bez da im je ona na neki nacin stavila do znanja da bi volela da joj pridju). Izvini, ali ne mozes da pridjes devojci koja nije zainteresovana za tebe i to se vidi iz aviona. Ustvari, mozes, ali nemoj posle da se cudis sto te je oladila.

Problem je ona siva zona, kada su znaci nejasni, pa mogu da se tumace na razlicite nacine (kao i kada devojka flertuje iz dosade, desava se, ali je to izlisno komentarisati).

Ako mislis da joj se dopadas, najbolje je da joj jednostavno i kulturno pridjes. Ne ocekujes valjda da ti neko kaze recenicu koju ces da izgovoris kad bude trebalo.. to je glupo. Na kraju krajeva, neces crci i ako te odbije. Ali, ako joj pridjes kulturno i ona ce, najverovatnije, biti takva prema tebi, pa, i ako te odbije, neces se osecati bedno zbog toga. S druge strane, ako budes izigravao majmuna, a ona te iskulira, sigurno ces ispasti smesan.
 
Ako budu cekali razlog i izlog , zavrsice kao staro gvozdje.....

A cini mi se da ti bas i nemas neko iskustvo, kad ovako prirodno tumacis stvari, mora da si jos mala.....
Na zalost , ja bih bas zeleo da devojke razmisljaju ovako kao ti, ali to june u realu ne mune......
Zato mi se cini da je procena 15godina, jedna realna procena tvog godista....zasticena od uticaja i trendova zenskog emancipovanja i pokrivanja silnih nesigurnosti sigurnostima....tj ubedjenostima...
 
Ja, naprotiv, presudan znacaj dajem upravo razlogu. Jer, mislim da je vrlo bitno zbog cega prilazi bas njoj. Od toga zavisi kako ce da se postavi. A ukoliko prilazi tek onako, bez neke vece zainteresovanosti, onda sam prilaz i nije bitan. Zasto bi bio ako mu je svejedno ili je tek nesto malo vise nego ravnodusan?! Besmisleno je.

Ako hoce samo sex (a to iz tih nekih okolnosti jasno proizilazi, pa i ona to zna) i uopste postoji sansa da ga dobije, najpre ce ga dobiti ako to i kaze bez mnogo uvijanja. U suprotnom, ako se prenemaze (ili kako se slikovito kaze prodaje joj m za bubrege), nece dobiti nista. Ne zato sto se ona sad kao ne da, zla je, pa hoce da se izivljava, vec zato sto ga ona vise ne zeli, nije joj zanimljiv, jer ju je potcenio.

Ako nece samo to, vec bi mozda nesto vise, onda je logicno da ce da bude prirodan. Pa valjda je, u tom slucaju, cilj da joj se bas takav kakav jeste svidi? I ne razumem sta je lose u toj prirodnosti.. Stidljiv je? Pa sta, kao da je to nesto strasno. Ili je glup, pa mora da to zakamuflira izvezbanim skecom? Samo ce da zakomplikuje stvar.. Devojka, ako je inteligentna, izvalice ga na keca, a, ako nije, nije ni morao da glumi pred njom. Zao mi je sto je sve postalo tako izvestaceno..

Sve ovo je, naravno, samo moje misljenje, prihvatam da se neko ne slaze. Eto, ja mislim da je dovoljno da decko bude pristojan i prirodan i da je osetio da moze da mi pridje. Ako mi se svidja, necu sigurno cutati sve vreme dok se on pati da sastavi dve recenice (ako je to problem), tako da cemo se snaci vec nekako. Ako je pogresno procenio, nikom nista, svakako da necu biti nekulturna zbog toga.

Inace, pogresio si, dosta sam starija.
 
Nije bitno koliko stvarno imas godina, mada.....ovako prica osoba koja je imala 1 ljubav i mozda 2,3 simpatije....,...

Ne zelim ja da ti promenis misljenje o tome, naprotiv....
Mada neke stvari su ti malo nategnute, recimo "koliko to moze muskarcu da bude stalo do tebe kad ti prilazi?"

Tvoj nacin selekcije ocigledno forsira estetski okrenutog muskarca, koji se lozi na tvoj izgled (sto je ok kod svih zena) ili glumca koji dobro uspeva da te smota iskusnim manevrima...
Tesko da ovako pricas i plus jos da trazis da ti poverujem da ti prilaze nepoznati muskarci koji su procenili tvoje duhovno stanje , a da te nisu osmatrali i osmatrali pre toga....
Ti mu dodjes neko kome se duhovnost vidi u izlogu.....(bez asocijacija)

Inteligencija je efektna samo ako si u aktivnoj poziciji , u pasivnoj poziciji tu je vise do izrazaja iskustvo i predrasude....o znanju....

A na kraju dolazi ova zackoljica, on stidljiv , pa ti pridje , a ako ti se svidja (tu ide u paketu i izgled i prilaz i tvoje raspolozenje)...sto ce reci , pa prilicno toga zavisi od tebe i slucajnosti , tako da odlican decko moze da popije smirelu zbog okolnosti....
Naravno vidim iz prilozenog da to nije gruba smirela, sto je ok...

I da su drugacija vremena , recimo 80te, onda bi sve bilo ok....decko bi shvatio to kao jedan mali kiks, i nastavio plan ka tebi ili ka drugoj....zavisno od procene.....sta se krije iza tvoje reakcije....
Medjutim danas nema tog odbijanja radi "nejasnoca koliko su mu ozbiljne namere" vec ima odbijanja ili zbog "hajde da se malo igramo sa njim" ili "od.ebi".....
-------------------------------------------
Evo uzmimo mene, da ne petljam sa generalizovanim osobama....
Ja uvek prilazim zbog "razloga", tj estetika me uopste ne interesuje kad prilazim radi ozbiljnih stvari.....
Odmah da dodam da prilazim i radi neozbiljnih stvari , jer ne vidim svrhu odlaska u neki klub ili kafic sa drustvom gde svi dosli nekog da muvaju , a ja da svedem vece na cekanje idealne ili iskljucivo na muvanje....
Tu ja razresim stvar, mada nisam fer po mnogim kriterijumima, pa prilazim i radi provoda to vece, sto mnoge tumace kao prilaz jer mi se svidjaju, a posto je komunikacija izmedju M i Z dosta ravnodusno zakamuflirana, to celo vece moze proci u istom tonu zabave, bez ikakvih naglasaka o svidjanju i tek u zadnjih 15min se u njihovim glavama odlucuje da li je u pitanju zainteresovanost, kres ili fino provedeno vece.....(neko ce reci to su curke, ali brate beograd onda i nema nista drugo do curki, jer sve, sve, sve su takve, sve mogu na odlozeno , sve razumeju komunikaciju zadnjih 15min.....)

Moji drugari cesto vriste zbog ovog, jer pokupim najbolje cupije i voda ide na usta, a uopste mi nije namera da ih odvucem u krevet....bez obzira da li sam tog trenutka slobodan ili zauzet...

I zadivljeni su kako na osnovu 2min posmatranja mogu da procenim tacno kakvog je unutrasnjeg profila i rasula (vrlo bitna stavka kod zena) neka devojka, i naravno ortakinja (i to utice, ko je dominantna zenska u drustvu,jer mogu da otmem devojku bukvalno iz poljupca nekog drugog , samo zato sto je glavna njena drugarica i ako glavnoj ponudim zadovoljavajuce resenje za obe, taj neko M je izduvao za to vece, telefon u njenoj ruci ostaje za sutra , a mozda i nikad , kako mi to hocemo....)

E sad mi kazi , ako procenim da mi se svidja devojka koja si ti u nekom kaficu i klubu (necu da pominjem ulicu , prevoz, jer tu te devojke maksimalno odbijaju zbog okoline, ne zbog sebe)....
kako treba da se postavim.....
Po onome sto si rekla, jasno je , ali jasno , da treba da te zakacim pogledom pre prilaska....
Jasno je da to treba da ponovim jos neki put.
Jasno je da ce ti prilaz drugih devojaka nasem stolu ili mestu i moje kuliranje tih drugih izgledati jos ubedljivije....
I jasno je da cu komunikacijom (ako je buka u kaficu ili klubu , to odmah prekrizi, jer ja licno mrzim ono lizanje usiju zbog buke....) koja je sasvim prirodna i zakacljiva, intrigantna (to ovi moji kazu, ti bi i kamen naterao da te slusa) uspeti da ostavim utisak apsolutno pogodnog i prolazim...

A znas koliko mi je stalo, 15min vremena....

Tek kad zelis da me upoznas , onda se vrsi selekcija, a sve ovo sto si navela je glupa , ali neophodna sablonizacija tvog idealnog prilaska....(znaci glupa jer nista ne znaci i nije nikakva zastita, ali je neophodna jer daje car zaljubljivanju i ljubavi.....i potpuno odobravam.....)

Da dodam , i kad mi se devojka puno svidi (neka reakcija, nesto sto sam primetio a mnogima ne znaci nista, cak ni njoj ne znaci nista, tj nije svesna da joj taj detalj otkriva puno o stavovima) moje ce ponasanje biti priblizno ovakvo , sto ce reci "nemoj me odbiti zbog 300 laznjaka pre mene".

Imam i ja svoje idealno "otimanje" "priblizavanje" "odlaganje neizbeznog" kod devojke....tu igru koja je zacin mom aritmicnom srcu kao kontra sok da ga samara , kao da bez toga ne bi krv bila u usima....
 
Znaci nemojte u glavi zameniti utisak i stvarno stanje....utisak je stvar marketing i psiholoskih efekata....i skoro da je sve danas.....

A stvarno stanje je kad skines lak sa kola ili omot sa pakovanja.....
----------------------------------------------------------
Zato nemojte coveka karakterisati po tome kako ozbiljno prilazi.....a zene su ubedjene da to mogu da prepoznaju (skoro sve to misle, a samo mali broj misli, kad se opece, da bas nisu uvek uspesne u tome).....

I cuveno tumacenje zenske intuicije, koja je danas vise samoobmana, pa ako je intuicija rekla (citaj utisak) da je on pravi i ispravan, onda ce svi kasniji postupci biti obojeni takvim stavom....

I mrzim sebe sto sam vam ovo rekao.....stvarno mrzim....
 
Nije bitno koliko stvarno imas godina, mada.....ovako prica osoba koja je imala 1 ljubav i mozda 2,3 simpatije.

Ja ne znam sta je za tebe ljubav, ali vidim da mislis da je jedna malo i da znaci nedostatak iskustva.. ne slazem se.

Ne zelim ja da ti promenis misljenje o tome, naprotiv....
Mada neke stvari su ti malo nategnute, recimo "koliko to moze muskarcu da bude stalo do tebe kad ti prilazi?"

Nisam rekla da mora da mu je ne-znam-kako stalo do mene kad mi prilazi. To bi bilo smesno.

Kada sam govorila o razlogu prilaska, mislila sam, pre svega, na stanje u kome se on nalazi u smislu da li on trenutno zeli vezu ili one night stand varijantu. Od toga bi trebalo da zavisi kako ce da mi pridje. Ne kazem da tip uvek prilazi ili zbog seksa ili zbog veze. Normalno da ti se, ako nekog prvi put vidis, svidja njegov izgled. I normalno da kasnije moze da bude i nesto vise, ali i da ne mora.

Ali i neka vidis devojku prvi put.. Pa sam si rekao (a meni je to jako bitno) “na osnovu 2min posmatranja mogu da procenim tacno kakvog je unutrasnjeg profila i rasula” , kao i “neka reakcija, nesto sto sam primetio a mnogima ne znaci nista, cak ni njoj ne znaci nista, tj nije svesna da joj taj detalj otkriva puno o stavovima”.

A da ne govorimo ako je vidjas cesce, zivi u tvom kraju na primer, kada svakako mozes da procenis njeno duhovno stanje. Ukoliko ti je to uopste bitno, jer, pretpostavljam da, ako je neobavezna varijanta, i ne mora da bude (mada meni uvek jeste).

Tesko da ovako pricas i plus jos da trazis da ti poverujem da ti prilaze nepoznati muskarci koji su procenili tvoje duhovno stanje , a da te nisu osmatrali i osmatrali pre toga....
Ti mu dodjes neko kome se duhovnost vidi u izlogu.....(bez asocijacija)

Inteligencija je efektna samo ako si u aktivnoj poziciji , u pasivnoj poziciji tu je vise do izrazaja iskustvo i predrasude....o znanju....

Kada sam trazila da poverujes u bilo sta? I ne razumem zasto me vredjas konstantno..

A na kraju dolazi ova zackoljica, on stidljiv , pa ti pridje , a ako ti se svidja (tu ide u paketu i izgled i prilaz i tvoje raspolozenje)...sto ce reci , pa prilicno toga zavisi od tebe i slucajnosti , tako da odlican decko moze da popije smirelu zbog okolnosti....
Naravno vidim iz prilozenog da to nije gruba smirela, sto je ok.......

Normalno da moze. Isto tako moze da se desi i obrnuta situacija, ukoliko devojka pridje.. Pa sta sad?
Ali, zar nije osnova za sta-god-bilo-kasnije bolja ako se krene bez foliranja? Ja ovde govorim o sebi i to sam vise puta naglasila. Ne mogu da govorim o vecini devojaka, jer ne spadam tu.

Medjutim danas nema tog odbijanja radi "nejasnoca koliko su mu ozbiljne namere" vec ima odbijanja ili zbog "hajde da se malo igramo sa njim" ili "od.ebi"............

Ne razumes me, ocigledno.. Ja ne govorim o odbijanju radi “nejasnoca kakve su mu namere”, u smislu ako nije ozbiljan necu s njim (mozda bas, ako nema te ozbiljnosti o kojoj govorimo, hocu s njim). Nema tu nejasnoca, meni je jasno sta on hoce, ali on izvodi.. Slusao je savete tipa onih gore "zauzmi najvise mesta sto mozes, zabaci glavu malo unazad.." daj bre.. normalno da ce da mi se smuci. I ja upravo govorim o odbijanju zbog foliranja koje je meni bljak. Sto se ovog drugog tice, nisam rekla da nema. Naprotiv, napisala sam da je to izlisno komentarisati.

Odmah da dodam da prilazim i radi neozbiljnih stvari , jer ne vidim svrhu odlaska u neki klub ili kafic sa drustvom gde svi dosli nekog da muvaju , a ja da svedem vece na cekanje idealne ili iskljucivo na muvanje....

Ko uopste govori o cekanju idealne? Samo hocu da kazem da koja god situacija da je, kakve god da su ti namere, najvece su ti sanse (kod mene, jer sve vreme govorim o sebi) ako mi pridjes potpuno otvoreno, bez majmunisanja (i, naravno, ako sam ti ja stavila do znanja da mi se svidjas). Tu se radi o postovanju. S kojim pravom meni prilazi neko ko me ocigledno ne interesuje i ocekuje da ja padnem na teme zbog njegove price? Pa taj me gotovo vredja.. Ja sam o tome gore govorila. Da im je najveca greska da pridju devojci koja je ocigledno nezainteresovana.

E sad mi kazi , ako procenim da mi se svidja devojka koja si ti u nekom kaficu i klubu (necu da pominjem ulicu , prevoz, jer tu te devojke maksimalno odbijaju zbog okoline, ne zbog sebe)....
kako treba da se postavim.....
Po onome sto si rekla, jasno je , ali jasno , da treba da te zakacim pogledom pre prilaska....
Jasno je da to treba da ponovim jos neki put.
Jasno je da ce ti prilaz drugih devojaka nasem stolu ili mestu i moje kuliranje tih drugih izgledati jos ubedljivije....
I jasno je da cu komunikacijom (ako je buka u kaficu ili klubu , to odmah prekrizi, jer ja licno mrzim ono lizanje usiju zbog buke....) koja je sasvim prirodna i zakacljiva, intrigantna (to ovi moji kazu, ti bi i kamen naterao da te slusa) uspeti da ostavim utisak apsolutno pogodnog i prolazim...

Sta da ti kazem? Kako da pridjes mom stolu i sta da kazes? Pa, ako se sve izdesavalo onako kako si napisao, nije tu vise potrebno bog zna sta. Jer... "jasno je da cu komunikacijom (ako je buka u kaficu ili klubu , to odmah prekrizi, jer ja licno mrzim ono lizanje usiju zbog buke....) koja je sasvim prirodna i zakacljiva, intrigantna (to ovi moji kazu, ti bi i kamen naterao da te slusa) uspeti da ostavim utisak apsolutno pogodnog i prolazim".

Iznela sam svoje misljenje i to je to. Ne slazes se sa mnom, to je u redu i ja to postujem. Ne zelim da se prepirem sa tobom, svidele su mi se neke stvari koje si napisao.
 

Back
Top