Nasilje u porodici-sin ubio majku zbog igrica

JOPE

Aktivan član
Poruka
1.271
Strasno za ne verovati.
Stravican zlocin u Nisu.
Devetnaestogodisnji sin ubio pedesetogodisnjnu majku, Draganu Nikic, pomocnika direktora Instituta za javno zdravlje i profesora na Medicinskom fakultetu iz (za mene a mislim i mnoge) neobjasnjivog razloga. Kako je priznao na saslusanju, majka mu zabranjivala da igra igrice.
Da li je moguce da to bude razlog?
Da zlo bude vece, majku je sedam dana mrtvu drzao u stanu i organizovao zurke a potom je u vreci odneo na tavan vikendice u obliznje Oblacinsko jezero.
Kako su rekle njene kolege Dragana se ponosila sinom... a ON (!!!!!!!!!!!????????)
I nije to jedini slucaj o strahotama koje se desavaju u porodici.
Ja nemam komentar.
Zanemeo sam.
 
Poslednja izmena:
I sad ce okrive igre z:((

Ja bre igram igre od malih nogu pa ne ubih nikog.

Izgovori,izgovori.

Znam gomilu ljudi koji su odrasli igrajuci video igre i mnogi su sad odlicni roditelji.

Ako je neko mentalno bolestan taj ce da ubije igrao video igre ili ne ljuti se covece.

Tacno....prije da je bio dusevni bolesnik...i pitanje je da l' je bio lijecen...mnogi negiraju,ne priznaju ni sebi problem kod djece ili uopsteno bliskih ...
 
Страшно је, не оправдавам и све тако, ал једна реченица ми боде очи и не да мира.
Мајка која је свом деветнаестогодишњем сину бранила да игра игрице. z:shock:
Ко зна какви су ту односи били у породици.
А кад се деси тако нешто, о жртви и нападачу читамо само најбоље.
Био је диван комшија, идеалан муж, пријатељ, миран, тих повучен а масакрирао некога.
Стварно не могу то више да читам. Такви наслови и текстови и продају новине.
И не могу да се удубљујем. И не знам како бих кад све ови савршени побише силне људе.
 
Ne verujem i JA da su igrice krive, pa ko ih ne igra, ali je taj momak kao razlog za ubitstvo, naveo njih. Istraga ce pokazati. Verovatno ima neceg dubljeg. On je bio dete razvedenih roditelja, otac mu je u medjuvremenu umro i o njemu se brinula majka. Bila je uspesna. Mozda i ta teznja ka uspesnoj karijeri, pomocnik direktora, profesor, sto dovodi do udaljavanja od dece, ima uticaja. Nje vise nema. Ponavljam, strasno je da deca dizu ruku na roditelje, a takvih je slucajeva iz dana u dan sve vise i to, obicno, u situiranim porodicama. Da li jagma za parama, nikada ih dosta, "radja" potencijalno zlo?
 
cudim se da kuzmanovic nije pobio pola grada do sad

A ko je to?

Страшно је, не оправдавам и све тако, ал једна реченица ми боде очи и не да мира.
Мајка која је свом деветнаестогодишњем сину бранила да игра игрице. z:shock:
Ко зна какви су ту односи били у породици.
А кад се деси тако нешто, о жртви и нападачу читамо само најбоље.
Био је диван комшија, идеалан муж, пријатељ, миран, тих повучен а масакрирао некога
.
Стварно не могу то више да читам. Такви наслови и текстови и продају новине.
И не могу да се удубљујем. И не знам како бих кад све ови савршени побише силне људе.

Tako je, uvek budu te priče tipa "bio je sjajan", "ne mogu da verujem da bi on tako nešto"... e pa bolje neka veruje!!!

Čovek nikad nije siguran koja je od tih rečenica po novinama istinita, koja nije, a koja je malo iskrivljena, zamašćena, izbačena iz konteksta... z:hm:
 

Back
Top