Sponzorashi...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Koliko vas, forumasa, je sponzorash?
Da li ste ikada bili sponzorashi?
Da objasnim - ONA ima vulo, a vi ulazete sebe.
M?
Ja ih znam par komada, grebu se za pivo, gajbu, grejanje, prevoz...

Ima li forummashnica koje kebaju sponzorashe, a?
Ili znate neku?
 
Znam jednog seoskog harmonikasha koji je ozzenio cicu jer je imala kuchu u Beogradu, vara je sa pevaljkom a ona mu dodje u kafanu i baci kofere na binu...a u Beograd nije stigao jer ona kuchu iznajmljuje....trulezz....
 
Ali ja stvarno znam dobro tog jednog sponzorasha.
On to krije pod maskom "zenskarosa", a u stvari je bednik koga cim bolje upoznaju pocinju da izbegavaju.
Sprco je 27 godina u bulju, ne radi nigde (pardon, NEMA NAMERU da radi i to javno kaze) i stalno nadje poneku pipicu da koristi sta moze...
Cesto je u drustvu lepih i mladih zena, ali bilo je i par bakica, valjda kada je bas bio u bedaku, sta znam...
 
taj ce da zavrsi kao Pera Lozac iz Banje Koviljace.
ima lik samo babe sa keshom ceka i odradjuje. laze kao minhauzen.
i jedna gasterbajterka ga provali i pita a sto tebe zovu lozac?
on mrtav ladan : to mi je prezime !

i zato je sad jadan bedan bez kuceta i maceta a uvek je tudji sako nosio....
 
Koliko vas, forumasa, je sponzorash?
Da li ste ikada bili sponzorashi?
Da objasnim - ONA ima vulo, a vi ulazete sebe.
M?
Ja ih znam par komada, grebu se za pivo, gajbu, grejanje, prevoz...

Ima li forummashnica koje kebaju sponzorashe, a?
Ili znate neku?
haha kako "politicki korketan" izraz za sponzorka :mrgreen:
 
Koliko vas, forumasa, je sponzorash?
Da li ste ikada bili sponzorashi?
Da objasnim - ONA ima vulo, a vi ulazete sebe.
M?

>>> Malo ko od vas zna da sam ja najveci ikada sponzora$ na Krsti. Evo jedne od tema sa mojih pochetaka. >>>

Potrebna VESELA FINANSIJERKA za partye !!!

Koliko ste puta zhelele da odete na neki party, a niste oti$le iz banalnog razloga: jer vam se
drugarica smorila, jer je sa dechkom, jer ne slu$a "tu" muziku, jer se dru$tvance upenzionisalo
i ne mrda nigde iz kuce i milion ostalih sitnih razloga zbog kojih ste to veche presedeli buljeci
u monitor ili TV umesto da DJuskate i da budete vesele celu noc. Znam sve, pricha je poznata.
Ali ako ponekad ima$ vi$ak kinte, vesela si i druzheljubiva, i oti$la bi na party ili dogadjaj, a chesto
se desi da nema$ skim, onda prochitaj text ispod...


Q: A na kakve partye si mislio. Kakvu muziku voli$? Gde bi zheleo da odemo?

A: U principu.. najbolji provod je na TEXNO partyima i tu bih najradije palio sa tobom.
Naravno. ne smetaju mi ni veci rock koncerti, volim Darkwoode, egzotichne bendove iz inostranstava
koji nas pohode, a nemam priliku da ih vidim uzhivo. Uglavnom svuda, samo da nisu Ceca, Dzej, Lukas
i ostali klOvnovi Grand cirkusa

Q: Kako mogu da postanem tvoja VESELA FINANSIJERKA? Koji su uslovi?

A: Prvi i najvazniji uslov je da obezbedi$ karte za dogadjaj! Srbin jesam ali srbenda nisam, tako
necu imati ruzhnih tripova ako mi plati$ i neko pitje i provoza$ me po gradu

Q: Ko zna koliko devojaka ce ti se javiti na ovaj oglas? Nesigurna sam u sebe, zna$ vec... zenska konkurencija?

A: Razumem te. Ovo je Balkan, a one koje zhele i mogu da finansiraju veselog momka poput mene, spadaju
u kategoriju prirodnog fenomena. Konkurenciju nema$ jer se ne takmichimo. Znamo da ce se zemlja
sutra okretati i kada nas ne bude i u svetlu tog saznanja smo maximalno opu$teni i mislimo samo
na uzhivanciju i party.

Q: Imam novca da te vodim na samo jedan party! $ta ako mi se toliko dopadne$ da se zaljubim u tebe,
i mozhda pozelim ne$to vi$e?

A: Uchinicu sve $to je u mojoj moci da ti pomognem da ne bude$ tuzhna i da ti taj party bude najbolji
na koji si ikada oti$la. Naravno.. o svemu ostalom se mozhemo dogovoriti

Q: Evo ba$ se dvoumim. Vodila bih te na zhurQ, ali neznam ni$ta o tebi.. Frka mi je priznajem.
Shta ce kom$iluk da kazhe, $ta ce svet da mi kazhe?! Neznam ni kako izgleda$ i ostalo..?

A: Pa sad.. Fora i jeste da se upoznamo i da se izDJuskamo na nekom partyu. Inache visok sam 185.
Centimetri hvala Bogu nigde ne fale.. naprotiv! A ako mi cLickne$ na profil to ce te odvesti do mesta
gde ima na desetine mojih fotografija tako da "what you see is what you get" (and much more)

Q: Stani, ja te finansiram. $ta dobijam za uzvrat?

A: Ima$ veselog i statistichki gledano duhovitog momka koji ti pravi dru$tvo na partiyu. Koji je celo veche
samo tvoj i sa kojim se oseca$ dobro. Poklanjam ti svu pazhnju, a ti chini$ jedno plemenito i dobro
delo sebi, meni i domacoj privredi. Inache.. moje maximalno zategnuto zmijsko telo chesto je u stanju
da se izvije i vi$e od tvoje ma$te. Osmeh je blistav i $irok, a guza savr$eno oblikovana i chvrsta

Q: O chemu cemo prichati

A: O svemu osim o fudbalu, kladionicama, vojsci, automobilima

Q: Kako to da nema$ para za partye i da mora$ da trazhi$ mene veselu finansijerku?

A: Pre dva meseca izgoreo mi je kompjuter i dodatna oprema. Morao sam da kupim novi i da se zaduzhim
kod caleta zelena$a. Kako radim na lokalnoj TV plata mi je mala, a mesechna rata duga (koga otplacujem
do marta) je 100 jura, tako da kada jo$ platim telefon i ostale gluposti ne ostane ni$ta za provod, a mlad
organizam je navikao na partye i izlaske pa moram da se snalazim, a ovo je jedan od nachina.. heh

Q: Za$to u tvom textu nema smajlija, ovo mi deluje kao neka zayebancija. Jesi li ti uop$te normalan?

A: Ovo nije zayebancija! Mrtav sam normalan.. ovaj ozbiljan.. A smajliji... Nece ti silaziti sa lica celo
veche i jutro

Q: Dvaput sam prochitala ovaj text.. Hajde, lepo mi priznaj u chemu je fora?

A: Fora je da ti i ja kapiramo da je ovo 200X godina! Da je zhivot jedan i da mozhe biti lep ukoliko
odluchimo da ga bespotrebno NE komplikujemo

Q: Ne, stvarno. U chemu je fora!?

A: Nisam primetio da je ne$to napisano sitnim slovima.. a ti?

Q: Pa dobro... Onda, idemo li na neki party da poludimo i da se izDJuskamo?

A: To ti pi$em svo vreme devojko. Ima$ PP i email.. javi se


(c)Lick OR Die
 
ja znam jednog, komsija mi je
ustvari, bio je. nije vise.
on se seli svakog leta, stalno kod neke nove, da prezimi :)
ne moz covek miran, pa to ti je.
zgodan je, bas.
ali i tup je, bas.
nikad necu razumeti zene. :)
 

Back
Top