Šiptari planiraju pesnicama po jadnoj Srpskoj državnosti

nesko101

Elita
Poruka
18.101
PRIŠTINA - Prištinski dnevnik na albanskom jeziku "Koha Ditore" piše da "Vlada Kosova ne isključuje mogućnost da u narednom periodu zabrani ulazak na Kosovo delegacija vlade Srbije, koje dolaze da bi ojačale paralelne strukture i da bi podsticale lokalne Srbe protiv institucija Kosova".
Dnevnik prenosi izjavu portparola vlade Kosova Memljija Krasnićija da su "jedino institucije Kosova one koje odlučuju o svim pitanjima na Kosovu".
"Institucije Kosova imaju legitimitet, legalitet i pun kapacitet da odlučuju da dozvole ili ne bilo koje posete, u ovom slučaju i posete delegacija Srbije", rekao je Krasnići.
Ovo je odgovor našoj državi koja ne ume da pomiri ministra odbrane i načelnika generalštaba vojske Srbije
Šta reći do svaka im čast kad umeju da iskoriste budalastost Srba.
 
sumnjam da su protiv delegacija koje ce raditi na prevazilazenju kosovskih problema. nadam se da ce nekadelegacijadoci sa timciljem

Vlada Kosova ne isključuje mogućnost da u narednom periodu zabrani ulazak na Kosovo delegacija vlade Srbije, koje dolaze da bi ojačale paralelne strukture i da bi podsticale lokalne Srbe protiv institucija Kosova
 
E moj ti Šiptarčiću kobajagi dobri.Vi Možete da lažete samo one koji vas nikada nisu videli.
A pošto takvih ima dosta zato si i opstao i još nagrađivan na ovom forumu.

ajde budi hrabar pa me upoznaj, castim te pivom, porazgovaramo malo, ali ne o politici, a posle reci javno na forumu da li smo svi takvi ili ne. mozemo kod kaleta
 
gde li si samo procitao tako sto????
e tihi tihi....:udriglavu::udriglavu::udriglavu:

ajde budi hrabar pa me upoznaj, castim te pivom, porazgovaramo malo, ali ne o politici, a posle reci javno na forumu da li smo svi takvi ili ne. mozemo kod kaleta

Kaleta komunjaru mogu samo da poštuju takvi poput tebe
A to ko misli gornjom a ko donjom glavom razuveriće te ovo na primer
 

Prilozi

  • 12-25-2008 1-38-58 PM.jpg
    12-25-2008 1-38-58 PM.jpg
    34 KB · Pregleda: 27
ajde daj mi link, uclanit cu se odmah i da odigramo jednu na brzaka, ako vec ne smes da popijes pice na tvom terenu, valjda smes da odigamo jednu.z:dm5:z:dm5:

Prvo kod kuće da prokuvaš vodu sa figurama i da piješ naštinu svako jutro kao čaj mesec dana pa ću posle da igram sa tobom Šiptarčiću.Naravno onlain, jer ne volim Šiptare u blizini,alergičan sam.
 
Нешко, опусти се.
Шиптари сад цвиле јер је све јасније да нису добили оно што су очекивали.
Зна се каква им мое бити реакција- напад на Србе!
Знају то сви, и о томе отворено већ навелико причају.
Немци су већ , има месец дана, рекли да је велика грешка направљена што им је дата квази-држава, и сад ће то покушати да исправе поделом Космета, а Шипоси то неће.
Само, ебига, немају више подршку Амера. Америка ем мора да брине о својим унутрашњим питањима, ем покушавају још увек да праве Русима проблем с државама у окружењу, јер Америци није интерес Шиптарија, већ Руски енергетски извори, а због кризе, капирају да морају ту да збију редове.

Како неко рече- Америка стара кур.ва! :)
Ко год је пактове с њима правио, на крају се насукао.

Нова линија фронта: Приштина- Брисел! ;)

Мало морген ће затворити границе.
Они се ту питају колико и баба Милева из Чибутковице.:)
 
ajde budi hrabar pa me upoznaj, castim te pivom, porazgovaramo malo, ali ne o politici, a posle reci javno na forumu da li smo svi takvi ili ne. mozemo kod kaleta

Vidiš kako si ti pametan nećeš o politici jer znaš da možeš da dobiješ od nekoga batine.
Veruj mi bolje ti je da ostaneš na forumu jer posle susreta sa mnom sigurno mogu da se zakunem u crkvu da te dugo ne bi bilo.
Ovako je bolje veruj mi, jer si ti ipak ovde najbolji Šiptar zar ne?
 
Нешко, опусти се.
Шиптари сад цвиле јер је све јасније да нису добили оно што су очекивали.
Зна се каква им мое бити реакција- напад на Србе!
Знају то сви, и о томе отворено већ навелико причају.
Немци су већ , има месец дана, рекли да је велика грешка направљена што им је дата квази-држава, и сад ће то покушати да исправе поделом Космета, а Шипоси то неће.
Само, ебига, немају више подршку Амера. Америка ем мора да брине о својим унутрашњим питањима, ем покушавају још увек да праве Русима проблем с државама у окружењу, јер Америци није интерес Шиптарија, већ Руски енергетски извори, а због кризе, капирају да морају ту да збију редове.

Како неко рече- Америка стара кур.ва! :)
Ко год је пактове с њима правио, на крају се насукао.

Нова линија фронта: Приштина- Брисел! ;)

Мало морген ће затворити границе.
Они се ту питају колико и баба Милева из Чибутковице.:)

nadam se da ce neshko nakon ovog tvog posta malo odahnuti. nije sve tako crno kao sto je on mislio.
 
Vidiš kako si ti pametan nećeš o politici jer znaš da možeš da dobiješ od nekoga batine.
Veruj mi bolje ti je da ostaneš na forumu jer posle susreta sa mnom sigurno mogu da se zakunem u crkvu da te dugo ne bi bilo.
Ovako je bolje veruj mi, jer si ti ipak ovde najbolji Šiptar zar ne?

znaci ipak sam pametan. obicno ne volim politicke razgovore, oni samo doprinose svadji. a ako te vec pozovem na pice, znaci da te ne zovem zbog svadje vec jednostavno da upoznam jedno pravog srbina.
a sto se drugog dela tice, ja bas ne verujem da bih ja bio taj koji se ne bi javio, inace rekoh, volim drugaciji nacin resavanja problema, ne taj na koji si ti navikao
 
nadam se da ce neshko nakon ovog tvog posta malo odahnuti. nije sve tako crno kao sto je on mislio.
Црно је, итекако.
И наравно да си и ти свестан да се планирају напади на преостале Србе на Космету.( само што се, по обичају, бавиш заменом теза)
С тим што овог пута то изгледа неће дозволити они што су прилично већи од нас, а од вас големо већи.;)Адеми, досадила свима Америчка чизма бре.
Полако ће ствари на своје, на еквилибријум да се враћају.

Само што знаш како иде у животу: кад једном смркне, другом сване.
А нама Србима је дууго већ мрак.
Дошло време да свиће.z:poz:
 

Back
Top