Pitanje za sve!?

..kapiram ne svidja ti se nije u tvom fazonu itd... ali shta je glupo u ovoj pesmi??? zivo me zanima?..pesma je korektna chak shta vishe... predrasude, shabloni to je prvi korak ka gluposti.. a ne ljubavna pesma oko koje su se ochigledno iscimali bash bash da nekome ne zasmeta da bude umerena za sve generacije sa iskrenom i realnom prichom iz zivota.. mislim... ajde ljudi malo SVOJOM GLAVOM iz neutralnog ugla preslushajte ponovo stvar...
 
Pustila dve sekunde.. i stvarno ovaj "GLAS" iritira... jednostavno... ne znam zasto se ovde raspravlja, kada je sve stvar ukusa.. nekome ce da se svidja, nekome ne...

Ovo jednostavno nije moj ukus. I nemam sta da OPEN MY MIND -.-
 
Da je bolja, ne bi valjala...

E,slatko sam se nasmejao.. z:lol:

..kapiram ne svidja ti se nije u tvom fazonu itd... ali shta je glupo u ovoj pesmi??? zivo me zanima?..pesma je korektna chak shta vishe...

Ali bre,zar ti ne vidis kako njegov glas iritira ? Mozda bi i bilo nesto da on ne peva. z:hm:
I da nije moj fazon.Ali da je neki kvalitet ja bih to rekao.
Ovo je jos jedan od uzasa Granda koji pokusava malo da krene na pop stranu ali i da zadrzi nesto folkerski da bi se posle to pevalo na nekim tezgama. Ovo nema nikakvu vrednost,iako tebi deluje emotivno,melodicno ili sta vec.
 

Back
Top