Internet Psiholog ! FREE !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

FATAL ERROR

Primećen član
Poruka
934
Posto psihologija spada pod filozofiju otvaram internet psihologa upravo ovde .

Ovde mozete pisati o vasim problemima i onom sta vas muci . Mozete pisati o bilo cemu sto vas muci .

U Srbiji je pojam psiholga tabu i opsteseljacki je prihvaceno da ko ide kod psihologa da je taj lud . Nije tacno ! Jedan od razloga sto je Srbija medju najsiromasnijim zemljama u Evropi je upravo pogresan stav prema psihoterapiji .

U Americi , Kanadi , Brazilu , Japanu , Kini , i gotovo svim Evropskim Zemljama je obavezna poseta psihijatru - tacnije firme i kompanije jednom ili nekoliko puta godisnje salju svoje radnika na psihoterapiju . To ne znaci da su svi oni ludaci . Ne morate odlaziti kod psihijatra samo za cudne snove koje sanjate svaku noc . Mozete ( sto rade danas gotovo svi vlasnici kompanija ) posetiti psihologa cisto da se konsultujete . Kod nas je Josip Broz Tito imao licnog savetnika - psihijatra jevrejskog porekla Nikola Rot . To ne sto je sasvim normalno vec je i pozeljno pa i neophodno da se nekom poverite , da nekom kazete sta vas muci , da nekog pitate sta on misli kako i sta dalje . Niko vas ne primorava da to i uradite sto vas psiholog savetuje , ali dovoljno je da cujete njegovo mishljenje .

Pa da cujemo prvo ( odatle i krecemo ) sta vas muci ? Imate depresiju ?

Iskoristite priliku besplatnog internet psihologa ( apsolventa na psihijatriji ) jer inace po svetu sat vremena razgovora sa psihijatrom kosta oko 50 dolara minimalno .

Ovde ste anonimni i slobodno mozete pisati o bilo cemu sto vas muci . z;)
 
Ja mislim da kod nas nije misljenje da onaj ko ide kod psihologa jeste lud....vec onaj koji slusa psihologa , e taj je lud....


Bar u mom rodnom gradu nema ogradjivanja od ljudi koji idu kod psihologa.
Ali ima ogradjivanja od svrsishodnosti lokalnih psihologa....
 
Evo ja cu prvi , nije psihicka nestabilnost ali jeste psihicki problem....
Strasno me nervira ono obavestenje u cosku gore desno koje ne mogu da nuliram , jer mi je neko poslao poziv za neku komunikacionu grupu a samo pregledanje grupe ne pomaze...

Molim svakog "doktora" ili doktora da mi pomogne, jer me nervira....do ocaja....

Malo bih usmerio psihologa , nervira me jer me <>0 asocira da imam obavezu da pogledam i ispostujem neki dogadjaj koji je doveo da se brojac nepregledanih poruka promeni od 0....

Moj unutrasnji sistem ce zanemariti tu brojku ako je veca od nule, ali posto se necu truditi da zapamtim broj , to obicno dovodi do toga da posle ignorisem sve dogadjaje koje bih inace usluzno obradio i odgovorio na njih....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top