DIMENZIJE

Ма и језик мора бити савршен ... као и све остало. z:p
Ни мали ни превелик ни храпав ни бео ни груб ни брз ни спор ни задимљен ни зачињен z:)
 
jezika z:p

daklen ovako.
koliko je bolji poljubac sa nekim sa veeeeelim jezikom, od onog sa malim jezikom?
jel to zavisi od toga koliko duboko moze da stane u grlo ili mozda da vam napuni cela usta tim organom (jezikom)? sta je bolje, mali ili veliki?

i da, kako vam na poljubac reaguje ljubicica? u saksiji na prozoru z:p

..................najbolje su one shto jezikom kradu paukova jaja iz coshkova ..................z:hi:
 
jezika z:p

daklen ovako.
koliko je bolji poljubac sa nekim sa veeeeelim jezikom, od onog sa malim jezikom?
jel to zavisi od toga koliko duboko moze da stane u grlo ili mozda da vam napuni cela usta tim organom (jezikom)? sta je bolje, mali ili veliki?

i da, kako vam na poljubac reaguje ljubicica? u saksiji na prozoru z:p

Ko poljubca je jedino bitno da li ume da sa tobom napusti sve dimenzije ili ne.:grudvanje2:
 
urolao ga i stavio pod misku pa brz za m,nom:).
a ja udri udri, (ko onaj sto terao muvu do stambola, matija beckovic, "ceracemo se jos"), i pravo kod tetke da joj dam lek:P

nije me stigo, natezavao mu teret pod pazuhom hihi
 
jezika z:p

daklen ovako.
koliko je bolji poljubac sa nekim sa veeeeelim jezikom, od onog sa malim jezikom?
jel to zavisi od toga koliko duboko moze da stane u grlo ili mozda da vam napuni cela usta tim organom (jezikom)? sta je bolje, mali ili veliki?

i da, kako vam na poljubac reaguje ljubicica? u saksiji na prozoru z:p

veliki z:plez:
 
jezika z:p

daklen ovako.
koliko je bolji poljubac sa nekim sa veeeeelim jezikom, od onog sa malim jezikom?
jel to zavisi od toga koliko duboko moze da stane u grlo ili mozda da vam napuni cela usta tim organom (jezikom)? sta je bolje, mali ili veliki?

i da, kako vam na poljubac reaguje ljubicica? u saksiji na prozoru z:p

Retko koja cura se zna ljubiti, vecina samo palacaju jezikom, i guraju ga kao da te zele ugusiti sa njim. A ona koja se dobro ljubi ta se obavezno i dobro torba.
 
Ako me nesto iritira nevidjeno, to je nabijanje jezika do krajnika, pa jos u prvoj sekundi poljupca... z:hi: Onda samo otvorim oci, zabuljim se u nesto u blizini i razmisljam kako da se otresem spodobe...
Daklem, velikog jezika se ne bih odrekla (ima on prednosti kad se upotrebljava na nekim drugim mestima z:lol:), ali dok je u mojim ustima neka pazi koliko se proteze! z:mrgreen:

jes vala,stvarno z:plez: ne volem ni ja...u stvari,vise volim poljupce sa bez jezika u prvom kontatku usana...a onda polako,otvaranje jezikom usana itd...:D kad neko krene da mi brchka po usnama jezkom poshizim...z:dm5:
 
Ма и језик мора бити савршен ... као и све остало. z:p
Ни мали ни превелик ни храпав ни бео ни груб ни брз ни спор ни задимљен ни зачињен z:)
baš htedoh da napišem nešto slično

z:)

i još kada ima lepe mekane debele tople vlažne usne
ih

:zstidljivko:
 

Back
Top