Ocenimo poslanike i njihov rad u skupštini !!!

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
Vidim svi na forumu dele neke nagrade političarima pa da se i ja uključim. z:lol:

Pošto redovno pratim skupštinu posvetiću temu njima. Ankete nema jer nije u pitanju klasično glasanje već sagledavanje onoga što (ni)su radili ovih meseci. Na kraju ćemo izvući neki opšti utisak.

Dakle, počinjemo. Možete da spomenete sve što vam je zapalo za oko.

Evo ja ću prva :
Najbolji poslanik (na osnovu onoga što priča za govornicom) - Gordana Čomić. Stvarno volim da je slušam a i poštujem je od kako je novčano kaznila Jovanovićevu. z:)

Najgori poslanik (na osnovu onoga što priča za govornicom) - Dragan Šormaz, bez konkurencije z:p Velja je na drugom mestu samo zato što ove godine nije imao upamćene govore z:D

Izjava godine : Sram te bilo, đubre jedno (by Nataša Jovanović) z:mrgreen:

Najbesmislenija tema za raspravu : da li je ispravno reći Preševska doljina ili Vranjanska dolina. Istrošili su sate i sate prepucavajući se oko ovoga. Na drugom mestu je rasprava o tome kako se stranka zove SNS a poslanički klub Napred Srbijo i kako je njima skraćenica kad su Seljini uzeli NS.

Raspava godine : Toma & Pop Lazićka na temu ljubavnica, političke i one druge potencije :zima:

I izjava godine (by Velja Ilić) : Gde su pare za iseljavanje Roma? :grudvanje:
 
Kao pozitivan primer Gordana Comic definitivno, a njoj bih pridruzila jos par poslanika ZES-a, koje ne bih imenovala, jer su za vecinu ovde anonimusi, zbog njihovog rada u skupstinskih odbora.
Najdosadniji Boban Maras iz LDP - samo izlazi i kao papagaj ponavlja ono sto mu je napisano na papiru.
Najnekulturniji srs i velja ilic, mislim da obrazlozenje nije potrebno.
Na svoje sopstveno zaprepascenje pomenucu i Slavicu Djukic, kao najstrpljiviju.
 
Mene je Slavica Đukić skroz pozitivno iznenadila. One budale zauzmu govornicu i vređaju je najstrašnije i ona im mrtva hladna lepo zahvali na kraju i nikom ništa. U životu nije sišla dole da replicira a može joj se.
Zameram joj što je mnogo pasivna i kad god je neka frka onako bespomoćno gleda u Čomićku i očekuje da ova zavede red.
 
Mene je Slavica Đukić skroz pozitivno iznenadila. One budale zauzmu govornicu i vređaju je najstrašnije i ona im mrtva hladna lepo zahvali na kraju i nikom ništa. U životu nije sišla dole da replicira a može joj se.
Zameram joj što je mnogo pasivna i kad god je neka frka onako bespomoćno gleda u Čomićku i očekuje da ova zavede red.
Pa ona je zena psihijatar, mozda ih posmatra sa dozom profesionalne deformacije. z:lol:
 

Back
Top