vecno pitanje

Pa boxerice naravno.Mislim da je danas pomalo i blam da muskarac nosi uske gace.Ja volim udobnost zato su mi siroke box zakon.Mada ima i losih strana.Kad mi se digne svi to mogu da vide,a i kad se bavim sportom cesto zna da mi ispadne kroz nogavicu celo pakovanje.Ali zato su tu uzane boxerice za takve situacije.
 
Mislim da na muskarcu najbolje stoje bokserice.Po mom ukusu muskarac je dobro obucen ako na sebi ima:karirane siroke bokserice,bele sportske carape,plavu trenerku i bele patike.
 
superhappy:
Mislim da na muskarcu najbolje stoje bokserice.Po mom ukusu muskarac je dobro obucen ako na sebi ima:karirane siroke bokserice,bele sportske carape,plavu trenerku i bele patike.

Siroke karirane boxerice pa jos i bele carape?????????????de ne bi jos i crne cipele ?Ti bas imas cudan ukus! :roll:
 
Bogserice u komotnoj varijanti.Kada sam u fitnesu ili na trcanju.I naravno u kuci.Na poslu ispod elegantnih pantalona koje su obavezne uvek retro slip.Znaci ne bele gacovanke.Neko uski slip sa kratkim nogavicama u stilu 50-tih.A za izlazak nezaobilazna tanga.
 
zendeli:
Dobra je tanga ako je guza depilirana ;))
Moja nije preterano dlakava.Tako da potpuno odgovara.A i posto sam prilicno slobodnog shvatanja.I poznat u klubovima u kojima sam nekada radio.Cesto se desi da izvedem striptiz.A to ipak zahteva tangicu.
Od svih gaca.Nju volim najvise.Jer su mi i najvise love donele.
 
Za tangice muskarci kao i zene treba da imaju predispozicije.Zamisljam nekog tipa bez guze,sa povecim stomacicem,uvukao se u tangice,bas ruzna slika.Lijepa muska guza je nesto sto prvo primjetim na muskarcu,naravno,nisam jedina.Vecini zena,cini mi se,je to najdrazi dio muskog tijela,vizuelno mislim ;).
 

Back
Top