MOLIM ZA OBJEKTIVNO MISLJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr.Relaxed

Primećen član
Poruka
954
...ako nekome na forumu lj&s zatvore 99.9% tema koje otvori,smatrate li da je ta osoba uopste kompetentna da i ubuduce postavlja bilo kakve teme,ili da o njima diskutuje???....po strani to sto se moja razmisljanja dijametralno konfrontiraju sa njegovim.....samo molim vas da mi kazete da li je postavljac tih tema na bilo koji nacin oplemenio vas ljubavno-seksualni zivot ili prema njenu osecate isto ono sazaljenje,averziju i gnusanje kao i ja?....unapred hvala :)
 
meni je upropastio sexualni zivot, ja kad se setim njegovih tema 00-24 ja sam "zanemocao" vristim od smeha i imam osecaj da me pritiskaju nevidljivi katanci....a katanci nisu ni malo lagani bar 300gr po komadu = oko 3 tone nevidljivog pritiska....

a ozbiljan odgovor je : neka radi sta hoce tu su mood i admin pa neka se bore sa njim a da gusi GUSI ....
 
poenta teme je primarno vase misljenje o glupostima i splacinama koje cesto imate priliku da procitate i tu ne mislim samo na njega,vec na more tema koje su otvorene bez ikakve veze sa mozgom,a ne o nasim neslaganjima ili konfrontacijama vezano za neku tematiku :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top