Frizer

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Frizure, stajling, gelovi, voskovi trte/mrte ... sve u šta se ja ne razumem ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Danas sam bio kod frizera, tj. frizerke jer verujem da muškarac muškaraca ne mož da ošiša kako valja. Elem, ja sae uvek šikšam na kratno, prvo iz praktičnih razloga, drugo imam strašno gustu i 'nemirnu' kosu pa je od nje nemoguće napraviti neku normalnu frizuru. E sad ono što mene zanima je da li je realno platiti šišanje mašinicom (što zapravo možeš i sam kući) 300 dinara? Jel to svetska ekonomska kriza ima uticaja na frizere? Brokeri postaju hipici pa ovi nemaju mušterija?
 
Puno je 300 kinti. Za 10 šišanja možeš skupiti pare za mašinicu i sam to obaviti kod kuće. U mom komšiluku postoji salon koji šišanje naplaćuje čitavih 99 din. :mrgreen:
 
Ima i skupljih fensy kao sto je alexandar tim..on kao opere kosu pre sisanja..zakazivanje shatro..jedino sto je cistiji od nekih..kad ti stave onu smrdljivu mushemu..i prosloni strokave makaze ili mashinicu:evil:
 
Vi muškarci super prolazite. Potrošio si 300 dindži za šišanje, a možda bi bilo više da si tražio neku konkretnu frizuru?
Ne znam, ali ja kad odem kod frizera (to nije tako često - nažalost), ostavim bezmalo hiljadu dinara, a i preko toga... pa bar da me ošiša kako valja nego uvek nešto upropasti, jedna strana kao dobra, druga ništa ne valja... i čim operem to više nije ta frizura i mogu se j*****, ali tako je.
Nije da ne menjam frizere, bila sam i kod inostranih frizera ali nikad, nikad nisam bila zadovoljna frizurom. Eto, sada me čeka šišanje, a ja nemam pojma ni gde da odem, ni kako da se ošišam a da to bude ono što želim.
 
дакле овако, прво сам се шишао код горана, уствари горан је власник а шишала ме мира. од њих троје само мира зна да шиша, па је ред увек био код ње. био сам убеђен да је она најбоља фризерка у целом граду, да не кажем срезу, све док ми није докурчило да чекам по сат времена у реду. а новине за читање: свет, скандал, ревија 92... онда сам почео да се шишам у радњи поред, да види да сам их напустио, да пате... у радњи поред, ради једна девојка, жена шта ли је већ, шишала ме сасвим пристојно, био сам задовољан њеним радом. узгред, цена је била 280дин, 100 динара јефтиније него код горана.
пре неки дан ошишао сам се у радњи на 100 метара од куће. одлично ме ошишала за 220 дин.
да се разумемо, у цену шишања није урачунат бакшиш.
закључак: цена услуге није пропорционална квалитету
иначе ни ја не верујем мушким фризерима, углавном су површни.
 
Poslednja izmena:
ja , ljudi , stvarno ne znam zašto toliko idete kod frizera ... e znate vi kolko je to flaša vina :)) ... mene dugo šišala jedna drugarica ...i reko ajde jednom da odem do frizera da mi malo skrati kosu ,al kao da bude BAŠ pravo ....kad ono em dado pare , em bi krivo :neutral:
 
Secam se kad sam uzela JA da osisam masinicom tatu...Uglavnom, sva sreca da smo bili na vikendici pa je mogao da vristi koliko hoce...Izgledao je kao da je pobegao iz nekog manastira ...imao je friz kao Papa...Posle ga je bilo sramota da ode kod frizera da mu to isprave...

Ne treba podcenjivati to umece frizera, bez obzira sto se nama cini da je lako...znam d aneko ima vise osecaja za to, neko manje, ali ipak se ne ide u skolu ili po novijem na kurs za dzabe...Svaka skola se placa... To je isti fazon...svi satro znaju ruski, ali svi vuku prevodioca za sobom...I to se debelo placa...
 
Frizure, stajling, gelovi, voskovi trte/mrte ... sve u šta se ja ne razumem ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Danas sam bio kod frizera, tj. frizerke jer verujem da muškarac muškaraca ne mož da ošiša kako valja. Elem, ja se uvek šikšam na kratno, prvo iz praktičnih razloga, drugo imam strašno gustu i 'nemirnu' kosu pa je od nje nemoguće napraviti neku normalnu frizuru. E sad ono što mene zanima je da li je realno platiti šišanje mašinicom (što zapravo možeš i sam kući) 300 dinara? Jel to svetska ekonomska kriza ima uticaja na frizere? Brokeri postaju hipici pa ovi nemaju mušterija?

pa, to sad...da si uvek bio s kratkom kosom z:D - nisi... praktično jeste, priznajem, jer i sama imam kratku kosu.
a šišanje ti je extra povoljno (što se cene tiče). nas žene 'deru' najmanje 600 kinti, plus feniranje.z:dm3:
po meni, šobota je najbolji....verovatno je skup jako, ali bar znaš šta dobijaš za te pare.
 
Poslednja izmena:
Danas sam bio kod frizera, tj. frizerke jer verujem da muškarac muškaraca ne mož da ošiša kako valja.
Naravno da ne mogu isto, kada frizerka može da ti sedi u krilu dok te šiša. Ali i pored toga muškarac može to da uradi kako valja. Ja sam mojim zadovoljan, navikao sam na njega, ne samo na šišanje već i na priče iz berbernice (kao i priliku da pregledam skorašnje sportske i tračerske časopise). Razumem da je cena svima ista, ipak i mašinicom nije jednostavno dati oblik. Kod mog je niža cena jedino ako oćeš do glave, jer to ne zahteva toliki trud.
 
Frizure, stajling, gelovi, voskovi trte/mrte ... sve u šta se ja ne razumem ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Danas sam bio kod frizera, tj. frizerke jer verujem da muškarac muškaraca ne mož da ošiša kako valja. Elem, ja sae uvek šikšam na kratno, prvo iz praktičnih razloga, drugo imam strašno gustu i 'nemirnu' kosu pa je od nje nemoguće napraviti neku normalnu frizuru. E sad ono što mene zanima je da li je realno platiti šišanje mašinicom (što zapravo možeš i sam kući) 300 dinara? Jel to svetska ekonomska kriza ima uticaja na frizere? Brokeri postaju hipici pa ovi nemaju mušterija?

Кад већ имаш такву густу косу, што не је пушташ да порасте? Дугачка коса, ако је лепо негована, је украс и
на мушкарцу и на жени.
Ја рецимо уопште не идем код фризера, нећу да бацам паре на глупости, тим пре јер никада нисам била
задовољна фризуром коју ми фризери направе, а нешто се и гадим оних пешкира и чешљева, по фризерским
салонима.
Сама се шишам, сама се фарбам и сама извучем неколико, за нијансу, светлијих праменова.
С времена на време на косу стављам етерична уља, од лаванде или рузмарина, или кантарионово уље, након
тога коса изгледа божанствено, као свила. Након прања косе обавезно стављам гел.
 
  • Podržavam
Reactions: DJM

Back
Top