У ПОМОЋ!!!

VooDoo_CHEtnik

Zainteresovan član
Poruka
285
Ноћас сам изашао да бацим ђубре и чуо како нешто скичи. Да погледам шта је, оно напуштено штене дрхти на хладноћи. Нигде живе душе. Кол'ко сам га узео, смирило се. Донео га кући и схватио да има свега пар дана - очи му још затворене. Изгледа као крзнена лопта, да умреш од туге кад га видиш! Пробали да му дамо млека, не може да пије. У апотеку по цуцлу, па ајде некако. Кад је мало попило, скроз се смирило. Узели смо кутију за ципеле и пешкир и ставили га унутра. Одма се шћућурило и заспало. Не знајући шта ћемо с њим, снесемо га испред улаза у зграду. После пар обилазака у којима сам га затицао како безбрижно спава, нашао сам поцепану кутију бачен пешкир у крај и њега како дрхти. Ту сам пукао и донео га горе у стан у сред ноћи. Ноћ је прошла, мирно је спавао, ја нисам - устајао сам два пута да проверим јел све у реду, још једном га хранио. Сад га гледамо (жена и ја) како спава и осећамо се беспомоћно са најчуднијом замисливом комбинацијом емоција...
Звали смо и ОРКУ и неку другу организацију и кажу нам: ЧУВАЈТЕ ГА. За пар дана идемо на дужи пут ван града, иначе често нисмо ту. Немамо коме да га дамо, не можемо да га чувамо, не можемо да га бацимо на улицу... УЖАС! ПОМОЗИТЕ!
 
Дакле... Ако неко жели пса... Ево и слике...
 

Prilozi

  • 1111.jpg
    1111.jpg
    52,8 KB · Pregleda: 51
Извини, нисам те разумео најбоље... Како мислиш у дан два? У року од дан - два, ће се организовати нешто, или се нешто може организовати на дан - два? И шта мислиш кад кажеш нешто? Хвала.
 
u medjuvremenu,u mleko dodaj malo slatke pavlake i jedno zumance
mleko obavezno da bude toplo.

i obrati paznju dal samo pishki i kaki,ako ne,moraces da mu pomognes tako sto ces mu masitati stomak da bi kakio,a pisu mu trljati krpicom da bi piskio

hrani ga na svaka 3 sata(manje vise)...preko dana,nocu i moze da bude duze bez klope,tj. nahranis ga pre nego sto legnes i ujutru kada ustanes...i u toku noci ako bude kukalo
 
Беба је срећно удомљена, бар док не стаса за усвајање и не прође ова цича зима. Хвала свима који су се интересовали, бринули...
 

Back
Top