У ПОМОЋ!!!

VooDoo_CHEtnik

Zainteresovan član
Poruka
285
Ноћас сам изашао да бацим ђубре и чуо како нешто скичи. Да погледам шта је, оно напуштено штене дрхти на хладноћи. Нигде живе душе. Кол'ко сам га узео, смирило се. Донео га кући и схватио да има свега пар дана - очи му још затворене. Изгледа као крзнена лопта, да умреш од туге кад га видиш! Пробали да му дамо млека, не може да пије. У апотеку по цуцлу, па ајде некако. Кад је мало попило, скроз се смирило. Узели смо кутију за ципеле и пешкир и ставили га унутра. Одма се шћућурило и заспало. Не знајући шта ћемо с њим, снесемо га испред улаза у зграду. После пар обилазака у којима сам га затицао како безбрижно спава, нашао сам поцепану кутију бачен пешкир у крај и њега како дрхти. Ту сам пукао и донео га горе у стан у сред ноћи. Ноћ је прошла, мирно је спавао, ја нисам - устајао сам два пута да проверим јел све у реду, још једном га хранио. Сад га гледамо (жена и ја) како спава и осећамо се беспомоћно са најчуднијом замисливом комбинацијом емоција...
Звали смо и ОРКУ и неку другу организацију и кажу нам: ЧУВАЈТЕ ГА. За пар дана идемо на дужи пут ван града, иначе често нисмо ту. Немамо коме да га дамо, не можемо да га чувамо, не можемо да га бацимо на улицу... УЖАС! ПОМОЗИТЕ!
 
Дакле... Ако неко жели пса... Ево и слике...
 

Prilozi

  • 1111.jpg
    1111.jpg
    52,8 KB · Pregleda: 110
Извини, нисам те разумео најбоље... Како мислиш у дан два? У року од дан - два, ће се организовати нешто, или се нешто може организовати на дан - два? И шта мислиш кад кажеш нешто? Хвала.
 
Jbtr neverovatno. I ja sam jutro na poslu našao dva štenca. Nahranio sam ih i napojio ali nisam mogao da ih ponesem kući. Nadam se da će ih neko uzeti u toku dana ...

Kakvi su to ljubitelji pasa koji ostavljaju štence na hladnoći da se smrznu?
 
После пар нашао сам поцепану кутију бачен пешкир у крај и њега како дрхти.

Puu mater im ...:poludeo::poludeo::poludeo::poludeo:!!!
Ma koji je kretan,smrad,necovek ili sta vec mogao to uraditi tako bespomocnoj zivotinji!!!!!????
E pa ko nece da trpi zivotinje na ovoj planeti nek ide sa nje!!z:((
Baciti poluodraslo stene da se snalazi kako zna a jos nije sposobno da samo prezivljava pa to je BOLESNO!!

E ja da mogu da ucinim nesto,svarno bih uradio ali sta??kod kuce imam 10 pasa,a i nije mi bas blizu,pitacu nekog ali cisto sumnjam da ce se bilo ko zainteresovati..Uglavnom ce me pitati da li sam "puko ako im nudim stene koje i nije bas u blizini a i nije izgled rasno..Ali ne kosta me nista,pokusacu..z:)
 
Poslednja izmena:
Дакле... Ако неко жели пса... Ево и слике...

Zaista izgleda kao mali malamut ili haski... Mnogo je sladak. A da vi ipak razmislite i zadrzite ga??? Videh da ste cesto van grada i to sto zelite da ga udomite je skroz u redu, ali ipak razmislite da li bi ste mogli da ga uklopite u vase zivote . Ko zna zasto ste ga bas vi nasli, pa jos pred ove praznike z:dm2:. U svakom slucaju, nadam se da ce sve biti OK sta god da odlucite.
 
Zaista izgleda kao mali malamut ili haski... Mnogo je sladak. A da vi ipak razmislite i zadrzite ga??? Videh da ste cesto van grada i to sto zelite da ga udomite je skroz u redu, ali ipak razmislite da li bi ste mogli da ga uklopite u vase zivote . Ko zna zasto ste ga bas vi nasli, pa jos pred ove praznike z:dm2:. U svakom slucaju, nadam se da ce sve biti OK sta god da odlucite.

Mi smo psa našli pred vratima pre 13 godina, dva dana pred svetog Nikolu i baš iz tog razloga smo rešili prvo da ga zadržimo dok ga malo dovedemo u red i... Evo ga na avataru, šepuri se sa fotošopovanom dedamrazovom kapicom! z:poz: A stvarno nismo ni na kraj pameti imali nabavku psa, jednostavno je tako negde zapisano...
 
Ja sam skoro siguran da ima malamuta u sebi,zbog njuske i velicine usiju i usput sladak je kao malamut :D A taj sto ostavi stene po ovakvom vremenu ne moze biti normalan covek.Strpite se jos malo,siguran sam da ce stene naci dom,presladak je i jos je mali tako da su sanse velike da ce naci nekog ko ce ga voleti.
 
Isti scenario se i meni dogodio pre par godina...pronasao ga u ulazu...nahranio, spakovao u kutiju, ostavio u ulazu...nisam mogao da spavam i vratio se po njega...druzili se mesec ipo i pronasao je dom jer sam bas puno bio van stana u tom periodu a ziveo sam sam. Ziv i zdrav i dalje. I ogrooooman.

Naci ce se isto tako i za ovog malisu nesto. Sladak je.
 

Back
Top