pa...

Pa,moze pedeset a moze i jednog ali da je On taj!!
Malo nas zena je te srece,cak i ako nam se desi ne znamo da shvatimo na vreme a posle je kasno i samo ih poredimo s Njim jednim!!!!!!!
 
Najlepse ljube oni koji te vole,ali bas vole!!kada zelis sex na brzaka nemoj da se posle razocaras!
Slazem se sa "iskusnom"
 
Spavala sam sa dosta muskaraca ali mi nikada nije bilo kao sa bivsim deckom.Voleo me vise od svih ostalih i ja sam njega (na zalost volim ga i nakon pet godina :( Odgovor na tvoje pitanje je jednostavano: ovisi Samo od tebe,svako od nas je svet za sebe i gleda na to drugim ocima.Za mene je bio i ostao samo On,samo njemu sam mogla da se predam i uzivam!! Sex bez ljubavi nije sex!!!!!!!
 
AnaMaria:
Zavisi,koliko dobro izgleda....tj od toga ad li je krsh riba ili extra.... :)

Nema to veze sa izgledom!! Cak sta vise mislim da se krsevi kresnu sa vise njih! A najlepse mi je bilo sa devojkom koju sam tad stvarno voleo iako nismo bili zajedno (imali smo po vezu sa strane). Iako je bila krs i promiskuitetna (da ne kazem k*urva) bio je to najlepsi seks. Interesantno, nije mi padalo na pamet da se zabavljam sa njom iako je volim.
 
Dobro,to jeste da su dobre ribe vecinom narcisi i da nisu nesto u krevetu bas zbog toga,ali krshevi....pa sta znam,imas verovatno slucajeva da su ruzne kao grob a bombe u krevetu,ali kako mozes da budes sa nekim grobom?
 
strani placenik:
AnaMaria:
Zavisi,koliko dobro izgleda....tj od toga ad li je krsh riba ili extra.... :)

Nema to veze sa izgledom!! Cak sta vise mislim da se krsevi kresnu sa vise njih! A najlepse mi je bilo sa devojkom koju sam tad stvarno voleo iako nismo bili zajedno (imali smo po vezu sa strane). Iako je bila krs i promiskuitetna (da ne kazem k*urva) bio je to najlepsi seks. Interesantno, nije mi padalo na pamet da se zabavljam sa njom iako je volim.
A zbilja, zasto ti nije padalo na pamet da se zabavljas s njom...?
Onako, realno i istinito, sta te je sprijecilo u tome...?
 
Pa kaze da je bila krsh i promiskuitetna(da ne kazem qrva)....mozda mu je to smetalo da je zove svojom DEVOJKOM,a bila mu je dobra za ka*anje,ali nije bila "dobra"... :)
 
Ja eto stvarno nemam taj podataka ali kada sam licno ja u pitanju po nekom poslednjem popisu cini mi se da sam procitala cifru od cirka 52 ispravices me ako gresim!
 
strani placenik:
AnaMaria:
Zavisi,koliko dobro izgleda....tj od toga ad li je krsh riba ili extra.... :)

Nema to veze sa izgledom!! Cak sta vise mislim da se krsevi kresnu sa vise njih! A najlepse mi je bilo sa devojkom koju sam tad stvarno voleo iako nismo bili zajedno (imali smo po vezu sa strane). Iako je bila krs i promiskuitetna (da ne kazem k*urva) bio je to najlepsi seks. Interesantno, nije mi padalo na pamet da se zabavljam sa njom iako je volim.

izvini a je l u redu da nekog nazivas "krshem"?
koji je kriterijum za "lepe" a koji za "ruzne"
 
jagodica:
strani placenik:
AnaMaria:
Zavisi,koliko dobro izgleda....tj od toga ad li je krsh riba ili extra.... :)

Nema to veze sa izgledom!! Cak sta vise mislim da se krsevi kresnu sa vise njih! A najlepse mi je bilo sa devojkom koju sam tad stvarno voleo iako nismo bili zajedno (imali smo po vezu sa strane). Iako je bila krs i promiskuitetna (da ne kazem k*urva) bio je to najlepsi seks. Interesantno, nije mi padalo na pamet da se zabavljam sa njom iako je volim.

izvini a je l u redu da nekog nazivas "krshem"?
koji je kriterijum za "lepe" a koji za "ruzne"

Sta je sad ovo? :roll:
Zna se sta je dobra riba a sta krsh...nema sta da se objasnjava :D
 
Gazdarica:
Onako, realno i istinito, sta te je sprijecilo u tome...?

Pre svega sto nikad ne bih mogao da joj veruje. Znali smo se isuvise dobro, to je tip devojke koja bi mogla da te prevede zednog preko vode. Kazem Vam da je ispod proseka po izgledu ali je bila sa najvecim facama u kraju, tj mene je prvo sutnula (kad sam imao 19 a ona 16) da bi bila sa pilotom koji je tada imao 28 i bio glavni lik, a posle njega je presla na jednog 'manekena' sa kojim je vec pet godina. U medjuvremenu je bila sa ko zna koliko njih, a sa mnom imala i citavu 'aferu'...
Tesko je priznati, presudno nije ni sto nije neka riba ni sto je promiskuitetna vec sto ne mogu da joj verujem ni da je kontrolisem imalo.
Pozdrav
 

Back
Top