Naša vojska u pat poziciji a Šiptari zatvaraju granicu

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Unutrašnji problemi u Demokratskoj stranci utiču na funkcionisanje države. Javljajući se po Poslovniku, Todorović je rekao da je očigledno da postoji sukob ministra odbrane Srbije Dragana Šutanovca i načelnika Generalštaba Zdravka Ponoša i ukazao da Ponoš nije prisustvovao godišnjem prijemu koji je organizovao Šutanovac iako je Ponošu naređeno da prisustvuje od strane presednika države.
Dok se naši branioci ne podnose Šiptari punom parom rade pa njihova privredna komora Kosova pozvala je privrednike koji uvoze robu iz Srbije i Bosne i Hercegovine da se pripreme za moguću blokadu tog uvoza.Znači zatvara se granica Kosmeta za proizvode iz Srbije a mi svađamo se.
 
ono, neško, jesi razmišljao da pišerš recimo blog
pošto su tvoje teme ono, frustracija i pizdarija u glavi, pa da malo diskutujemo o tome

2-3 konstrukcije, ko se sa kime posvađao, ko koga više ne sluša, šta će biti ako ovo i na kraju, šta će biti ako sve ono, dovede do ovoga

konacno mu je netko rekao...
ali da je trajalo, jest
 
ono, neško, jesi razmišljao da pišerš recimo blog
pošto su tvoje teme ono, frustracija i pizdarija u glavi, pa da malo diskutujemo o tome

2-3 konstrukcije, ko se sa kime posvađao, ko koga više ne sluša, šta će biti ako ovo i na kraju, šta će biti ako sve ono, dovede do ovoga

Човек живи на Косову и Метохији, наравно да га интересује шта раде водећи људи у Београду!
Од "севера" му зависи живот! Теби је политика зајебанција, док је за њега буквално питање живота, или смрти!
 
Odakle ce Siptari sad da nabavljaju robu? :) Iz Srbije im je bila mnogo jeftinija, a sad bi Srbija trebala totalno da zatvori granice za Siptare, i prekine opskrbu strujom.

Pa država živi od izvoza pa kad nema onda je manje para u tvom džepu a to za struju nije tvoja briga jer još nije u rukama takvih poput tebe.
Struja ide zarad Srba na Kosovu a ne zbog Šiptara bolidčino.
 
Pa država živi od izvoza pa kad nema onda je manje para u tvom džepu a to za struju nije tvoja briga jer još nije u rukama takvih poput tebe.
Struja ide zarad Srba na Kosovu a ne zbog Šiptara bolidčino.

To sto Siptari govore je suludo, jer oni zavise od srpske infrastrukture, elektroenergetike....a sto se tice robe...cisto sumnjam da su tolike budale da nabavljaju skuplju robu jer nece da kupe jeftiniju srpsku robu.
 
To sto Siptari govore je suludo, jer oni zavise od srpske infrastrukture, elektroenergetike....a sto se tice robe...cisto sumnjam da su tolike budale da nabavljaju skuplju robu jer nece da kupe jeftiniju srpsku robu.

mozda jeste suludo, ali roba se moze nabaviti iz turske recimo, ali ne razumem zasto, sigurno nece biti jeftinija, a bogami to ipak potrosace najvise zanima.
ps.sumnjam da cemo to "uraditi", z:mrgreen:malo vas samo plasimoz:mrgreen:
 
mozda jeste suludo, ali roba se moze nabaviti iz turske recimo, ali ne razumem zasto, sigurno nece biti jeftinija, a bogami to ipak potrosace najvise zanima.
ps.sumnjam da cemo to "uraditi", z:mrgreen:malo vas samo plasimoz:mrgreen:

Da se mene pita, ja bih zabranio bilo sta da se iz RS izvozi na Kosmet. Mada cisto sumnjam da RS ista i izvozi na Kosovo. Samo bi trebalo protjerati ove Siptare iz RS i BiH nazad na Kosmet, samo nisam siguran ko su Siptari a ko su Goranci, jer veliki broj njih se u RS predstavljaju kao Goranci mada ja cisto sumnjam u to.
 
Da se mene pita, ja bih zabranio bilo sta da se iz RS izvozi na Kosmet. Mada cisto sumnjam da RS ista i izvozi na Kosovo. Samo bi trebalo protjerati ove Siptare iz RS i BiH nazad na Kosmet, samo nisam siguran ko su Siptari a ko su Goranci, jer veliki broj njih se u RS predstavljaju kao Goranci mada ja cisto sumnjam u to.

ajde bre idi spavaj nisi ti za ovo.Kosovo Srbi moraju osloboditi i tačka.Samo se sada mora dobro spremiti.Pa kad dođe eto ponovo Srba na svome.
 

Back
Top