Tiranija zavojevača i kolonizatora!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Zašto neke žene (i neki muškarci, politička korektnost) idu u solarijume? Ok, razumem tokom leta.. nemaju para da idu na more, pa ovako mogu da lažu, ali zašto po zimi??? Video sam danas jednu devojku iskvarcanu, izgledala je kao vanzemaljac.

Još što me nervira je što nam kradu izgled. Mi prirodno preplanuli Mediterani imamo taj ten sa razlogom, a to je zato što smo Grčki bogovi, Italijanski umetnici, Španski zavodnici, Portugalski mornari, Turski šoferi, potomci Rima i deca Avramova!

A vi došljaci ste nam ukrali zemlju, žene, a sad i ten, dole tiranija! :doletiranija: :urazaboba: :bobebobenedaaaajseee:
 
spanci nisu bili samo zavodnici, pre bih rekla da su to mili mi Italijani, jao sto ja volim zabice,ovi su konkiskadori
e brate njih kolko bese 29 bem li ga porobili onolike inke
sta su ti male boginje bato
e dakle, to sve ludo, ma seljacka posla misle da su bolje ribe ako su tamne, da im je koza kao lepsa, zategnutija, a zbabe se za par godina kao suve sljive
mnogo opasna stvar,ali gde ces curki objasniti da je tako kako je od Boga i dobro je
ja moju belu put ne dam ni za sta na svetu
meni je to prioritet i oznaka
 
...u planini mi ne treba solarijum...

...ribe iz solarijuma...

simon_cowell-1.jpg
 
e dakle, to sve ludo, ma seljacka posla misle da su bolje ribe ako su tamne, da im je koza kao lepsa, zategnutija, a zbabe se za par godina kao suve sljive
mnogo opasna stvar,ali gde ces curki objasniti da je tako kako je od Boga i dobro je
ja moju belu put ne dam ni za sta na svetu
meni je to prioritet i oznaka

:super: Ni ja svoj ten ne dam, sunce me i leti vidi dok pretrčavam od hladovine do hladovine!

Ma sve vas treba u Sibir odakle ste i došli!

Misliš na Slovene? Ne, bato, Sloveni su poreklom iz Persije, samo su zbog klime malo promenili boju kose i očiju, to ti je novo istorijsko otkriće. Inače, Persijanci takođe imaju prirodno svetliji ten, nisu Arapi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top