Samo odgovori

goodday:
Chernobill:
okica13:
Kako znate da vam je orgazam blizu?Koji je to osecaj i sta vam se desava u organizmu?Pitanje vazi za sve(muskarce i zene)!
Neposrdeno pred orgazam dobijaju SMS o nailasku istog.
Znaci pre svega nabavi telefon.
tachno...danas je to brze....
nekada su poshtari donosili tu vest.....pa se misliolo da su zene frigidne :roll:


LOL
 
goodday:
DellBoy-011:
raindog:
[quote="goodday"
nekada su poshtari donosili tu vest.....pa se misliolo da su zene frigidne :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bas tako, ali on je zvonio dva puta i onda.... onda dolazi orgazam :lol:
da bre....izdjoshe na dobar glas....."nema orgazma dok poshtar ne zazvoni".....a onda su pocheli da donose rachune :roll:
kakva navlakusha.....cccccc[/quote]

Ali tada su poceli da se kvare kucni aparati ,pa smo poceli da zovemo majstore :)
 
shta?
"nema orgazma dok ne crkne frizider"....ne, ne...
ne zvuchi mi to bash dobro.....
mada sam chuo da su silne vesh-mashine tako zavrshile svoj zivot.....koce ga znati...u kom aparatu se krije orgazam :lol: :lol:
 
goodday:
ne vredi....ne moze da se ugura u stan....mada mozda i ne treba tu da se gura.....
gde li je taj orgazam??
in the glove compartment
shades_smile.gif
 
didy_yu:
Ma stvarno ste .....razleteli ste se i trazite orgazam ,samo ja sedim i cekam .Ajd kad nadjete posaljite jedan (sms,msm,mms,dcc,postar,glasnik ...kako god) :lol:
Ti bas znas posao, sedis i cekas. To je savrsen nacin do dozivis isti. Samo pazi da ti ne stigne par komada odjednom, to moze da bude smrtonosno.
Tako jednom moja pokojna komsinica sedela i cekala, strefe je 3 odjednom i kvrc. :roll:
P.C: Najopasniji su ovi putem MMS-a.
 

Back
Top