Ženski orgazam je jači od muškog

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.578
Japanski ljekari Rijuči Kaneko i Kunio Kutimura zaključili su da je intenzitet ženskog orgazma toliko jak da ga muški mozak ne bi izdržao.
orgazam%201.jpg

Oni su mjerili takozvane "teta" talase, tj. električne talase koje mozak emituje u toku seksa. Ovi talasi su inače tipični za maratonce u trenucima euforije koju neki od njih osjećaju prije trke. Prilikom orgazma žene emituju 10 puta jače teta talase od muškaraca.

Ukoliko bi se uzelo da je intenzitet tih talasa mjerilo jačine orgazma, muški mozak takav orgazam ne bio mogao izdržati. Dr Rijuči Kaneko zbog ovog smatra da muškarci nikad ne bi mogli postati žene, čak i kad bi promijenili pol.

"Postoji specifična povezanost između postojanja neurotransmitera dopamina i osjećaja zadovoljstva. Prilikom uzbuđenja srčani puls se pojačava, krv juri prema licu, zbog čega se ono crveni, zjenice se šire, a sve to zbog pojačanog lučenja dopamina. Kad bi se mogao izmjeriti nivo dopamina kod žena za vrijeme vrhunca, moglo bi se možda i procijeniti kolika je jačina njenog orgazma", tvrdi on.
 
Koga zanima, on ce da zeva na Lj&S.
Drugo, pre par nedelja je neko vec otvorio istu temu, sa istom vescu, na Lj&S, tako da ovo je vec popusena cigara.

I na kraju, trece i najbitnije, zaludnih naucnika koji proucavaju jarice je pun qurac po svetu i ovaj tip, nazovi istrazivanja je vec odavno postao zreo za zutu stampu.

Inace, ja se potpuno slazem s njegovom konstatacijom. Davno sam primetio da one devojke koje su malo... shashave, fiju, psiho, opicene, lude... da su u krevetu ko nevreme, a orgazam im je ko zemljotres.
 
Koga zanima, on ce da zeva na Lj&S.
Drugo, pre par nedelja je neko vec otvorio istu temu, sa istom vescu, na Lj&S, tako da ovo je vec popusena cigara.

I na kraju, trece i najbitnije, zaludnih naucnika koji proucavaju jarice je pun qurac po svetu i ovaj tip, nazovi istrazivanja je vec odavno postao zreo za zutu stampu.

Inace, ja se potpuno slazem s njegovom konstatacijom. Davno sam primetio da one devojke koje su malo... shashave, fiju, psiho, opicene, lude... da su u krevetu ko nevreme, a orgazam im je ko zemljotres.

Ako tema vec postoji, onda nek je ovdje zakljucaju, kad je vec popusena cigara.
Ionako, kao sto sam rekao na pocetku, temu sam slucajno otvorio ovdje.
 
Poslednja izmena:
Slazem se, mada vecina se nece sloziti da ova tema ostane ovdje.

:D:D:D

Већина на овом потфоруму су деца од 13 до 16 година која су сексуално неискусна, што имплицира да је већина некомпетентна за дискусију о оргазму код жена и код мушакраца.
 
Tо сам управо хтео да кажем z:mrgreen: Можда је ваш јачи, али ми наш увек доживљавамо и нема секса а да мушкарац не избаца ;) z:mrgreen: Сад шта је коме важније, квалитет или квантитет, то је друго питање... ;)
 

Back
Top