Mamini andjeli

Meš sada ima 10 meseci. Šaša je u teranju, boli je stomačić, sva je sludjena, a onaj monstrum od kera je spopada i maltretira, udara šapom pa ona jadna poklekne koliko je strvina nežna. Svaki dan me dočeka u hodniku kukajući i cvileći, žali se na Meša a onaj blenta koliko je voli (i pre teranje, samo da se zna) ima da je utepa. :zaljubljena:
Ona svaki dan kuka onako isprepadana a on svaki dan ima sve ludji pogled :grudvanje2:
Veselo, kod nas uvek

 
Devojke spavaju uglavnom ovako. Da nismo kupili i ovaj dvosed grešna bi nam duša bila. To je njihovo mesto, mada Maša voli da legne i na moju fotelju što matoroj odgovara jer se sama ispruži. Ako šaša legne na dvosed a Maza hoće da bude sama na njemu, Maza samo stane i pogleda u Šašu pa u mene (ili nekog ko je tu). Znači da je kosti bole i neće da bude sklupčana već ispruđena. Šaši tada samo kažeš "Šaš, predji na fotelju" i ona bez reči prelazi. Ma uklopljene su savršeno, dušice moje:heart::heart:Niko viđe i ne pokušava da sedi na tom dvosedu jer Maza odmah traži da ustaneš, valjda misli da je to njeno, šta li

 
Poslednja izmena:
Majkina pomoć u kuhinji već 12 godina. Kad bi znala da piše, pa da ispiše knjigu recepata i objasni sistem kuvanja na veliko, pametnica moja. Sedi bre na stolici ko prava, još samo da joj dam dasku i nož pa da secka, da ne sedi ovako dađavna, ali ona kakva je proždrljiva bi sve pojela a ništa naseckala, tako da je isplativije da sedi besposlena

 
Čuvaju vrata od špajza jer je u špajzu tanjir sa koskama. I uvek je ovako, ovi redom. Prvo Maza, pa Šaša-Maša, pa Meš. Lepo stoje u redu po starešinstvu. Eh, kad bi u ljudskom rodu postojalo poštovanje prema hijerarhiji. Ili smo mnogo toga zaboravili ili mnogo tek treba da naučimo od životinja

 
Kako ste rešili problem neželjenog parenja? Gaćicama? Ne zameri, pita potpuni laik..
z:bv::snesko:

Da gaćicama delimično. One su tu da ne bi uprljala nameštaj a i kada su zajedno u sobi ovaj ludak ne može ništa da uradi dok dama ima gaće na sebi. Mislim, može da se trudi i pokušava ali....... Napolje idu odvojeno. U principu samo kontrola tu pomaže Kada su zajedno stalno su pod nadzorom jer i gačiće mogu da se svuku, jelte. A sada se trudimo da ih odvojimo jer su tako manje stresirani oboje.
 
:manikir::heart:
Da gaćicama delimično. One su tu da ne bi uprljala nameštaj a i kada su zajedno u sobi ovaj ludak ne može ništa da uradi dok dama ima gaće na sebi. Mislim, može da se trudi i pokušava ali....... Napolje idu odvojeno. U principu samo kontrola tu pomaže Kada su zajedno stalno su pod nadzorom jer i gačiće mogu da se svuku, jelte. A sada se trudimo da ih odvojimo jer su tako manje stresirani oboje.

Prava damica :manikir:
z:lol: :heart:
 

Back
Top