najveci blamovi u sexu

Cp6cko KoCo6o

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
owde hoxu da napishete smeshne situacije za wreme sexa ili blamowe.......
eo ja cu prwi jedan blam
moj ortak je bio kod drugarice gajbi.i ulazi njena kewa pred sam kraj dogadjaja i ona ga sakrila u ormar.al poshto je on bio toliko napaljen nije mogla da zatwori wrata od ormara i samo mu je nabila wrata shto jache da se ne widi da su odshkrinuta...i ushla njena kewa i pitala je neshto...dok je za to wreme owaj podnosio najweci bol...i widela kewa da su odshkrinuta wrata...i kao shto bi swi uradili,zalupila ih je shto je jache mogla....
onda je moj ortak wrishteci izleteo iz ormara potpuno go pred njenom kewom narawno josh napaljen....i shta ce,uzeo je dux i treshu i go izleteo iz kuce i preswukao se na ulici....
sada su njih dwoje 5 godina u wezi,narawno sakriwaju jer zna da ce ako kazhe kewi da je sa njim biti swashta....
eto toliko od mene....
sad wi.... z:hi:
 
Једном се моја мама раније вратила с посла и, тражећи ме, упала у собу и затекла ме с дечком :rumenko:. Њен коментар је био "Јао ----, што си ти лепо поцрнео на мору...
 
owde hoxu da napishete smeshne situacije za wreme sexa ili blamowe.......
eo ja cu prwi jedan blam
moj ortak je bio kod drugarice gajbi.i ulazi njena kewa pred sam kraj dogadjaja i ona ga sakrila u ormar.al poshto je on bio toliko napaljen nije mogla da zatwori wrata od ormara i samo mu je nabila wrata shto jache da se ne widi da su odshkrinuta...i ushla njena kewa i pitala je neshto...dok je za to wreme owaj podnosio najweci bol...i widela kewa da su odshkrinuta wrata...i kao shto bi swi uradili,zalupila ih je shto je jache mogla....
onda je moj ortak wrishteci izleteo iz ormara potpuno go pred njenom kewom narawno josh napaljen....i shta ce,uzeo je dux i treshu i go izleteo iz kuce i preswukao se na ulici....
sada su njih dwoje 5 godina u wezi,narawno sakriwaju jer zna da ce ako kazhe kewi da je sa njim biti swashta....
eto toliko od mene....
sad wi.... z:hi:

pet kilometara vezanih ociju?????...ma haj'te molim vas....ne volim kada ljudi izmisljaju z:plez:z:plez:
 
owde hoxu da napishete smeshne situacije za wreme sexa ili blamowe.......
eo ja cu prwi jedan blam
prevod molim

th_boredsmiley.gif
 
E ovako.Bila sam kod decka i hteli smo da spavamo.Samo sto smo se skinuli uleteo je njegov brat u sobu(ne zna ni on sam zasto je dosao) a mi smo se brzo sakrili iza vrata i on je to rekao"Jebacina je u toku"z:lol: i izasao.Mene je toliko bilo sramota da nisam ni imala volju posle za ...Posle nekog vremena opet je nesto hteo da udje u sobu a moj decko mu je rekao da ne ulazi jer se presvlacim(a stvarno sam se presvlacila) i on je rekao samo"Ma da sigurno".Verovatno je mislio da "nesto"radimo i od onda vise ni ne ulazi bez kucanjaz:mrgreen:
 
owde hoxu da napishete smeshne situacije za wreme sexa ili blamowe.......
eo ja cu prwi jedan blam
moj ortak je bio kod drugarice gajbi.i ulazi njena kewa pred sam kraj dogadjaja i ona ga sakrila u ormar.al poshto je on bio toliko napaljen nije mogla da zatwori wrata od ormara i samo mu je nabila wrata shto jache da se ne widi da su odshkrinuta...i ushla njena kewa i pitala je neshto...dok je za to wreme owaj podnosio najweci bol...i widela kewa da su odshkrinuta wrata...i kao shto bi swi uradili,zalupila ih je shto je jache mogla....
onda je moj ortak wrishteci izleteo iz ormara potpuno go pred njenom kewom narawno josh napaljen....i shta ce,uzeo je dux i treshu i go izleteo iz kuce i preswukao se na ulici....
sada su njih dwoje 5 godina u wezi,narawno sakriwaju jer zna da ce ako kazhe kewi da je sa njim biti swashta....
eto toliko od mene....
sad wi.... z:hi:

5 godina u vezi i sakrivaju????? Ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :roll:
 
owde hoxu da napishete smeshne situacije za wreme sexa ili blamowe.......
eo ja cu prwi jedan blam
moj ortak je bio kod drugarice gajbi.i ulazi njena kewa pred sam kraj dogadjaja i ona ga sakrila u ormar.al poshto je on bio toliko napaljen nije mogla da zatwori wrata od ormara i samo mu je nabila wrata shto jache da se ne widi da su odshkrinuta...i ushla njena kewa i pitala je neshto...dok je za to wreme owaj podnosio najweci bol...i widela kewa da su odshkrinuta wrata...i kao shto bi swi uradili,zalupila ih je shto je jache mogla....
onda je moj ortak wrishteci izleteo iz ormara potpuno go pred njenom kewom narawno josh napaljen....i shta ce,uzeo je dux i treshu i go izleteo iz kuce i preswukao se na ulici....
sada su njih dwoje 5 godina u wezi,narawno sakriwaju jer zna da ce ako kazhe kewi da je sa njim biti swashta....
eto toliko od mene....
sad wi.... z:hi:
ne seeeeeri matoriiii..pa choveche..ortak od ortakovog ortaka je bas pre 5 godina jeebo neku ribu u kolima,kad iz zgrade istrcava neki lik skroz go sa duxom i trenerkom u ruci,ybt...to je ladno bio taj tvoj ortak..i sta se desava....ta riba vidi koliko je zapravo taj tvoj ortak napaljen i onako gola uzme i ona duks i trenerku,izadje iz kola i pocne da ga juri....e sad...ne znam sta je dalje bilo,da li ga je stigla...ali svakako je zesci blam za tog ortaka od ortakovog ortaka...
 
ne seeeeeri matoriiii..pa choveche..ortak od ortakovog ortaka je bas pre 5 godina jeebo neku ribu u kolima,kad iz zgrade istrcava neki lik skroz go sa duxom i trenerkom u ruci,ybt...to je ladno bio taj tvoj ortak..i sta se desava....ta riba vidi koliko je zapravo taj tvoj ortak napaljen i onako gola uzme i ona duks i trenerku,izadje iz kola i pocne da ga juri....e sad...ne znam sta je dalje bilo,da li ga je stigla...ali svakako je zesci blam za tog ortaka od ortakovog ortaka...

Ma stigla sam ga, ali je, onako precvikan, bio neupotrebljiv. :D
 
Pre 10ak godina,dok sam jos bio mlad i verovao u staru dobru izreku "Od biracha nema jebacha!" i "Kurtzu je svuda bolje nego u gatjama.",startuje mene neka klinka koja je radila kao kondukterka u privatnom gradskom busu.Kaze,snima ona mene vec duze vreme i tako to i trazi mi tel..Cujemo se mi,ja uzmem kola od matorog i pokupim je posle posla da kao izadjemo.
Pokupim ja nju i odemo do grada.Motali smo se nepunih 2 sata i vidim ja o chemu se radi,skratim izlazak i odem sa njom pravo kod mene kutji.Pocheli smo da pijemo pivo i ja ni pola limenke nisam popio a ona skochi na mene kao da je iz manastira izashla...Jako brzo smo zavrshili sa predigrom poshto ona verovatno nije ni znala shta je to(pretpostavljam da kondukteri i shoferi nemaju vremena za to zbog reda voznje) i ja je okrenem,shto bi mi na Balkanu rekli "z guza"....taman sam se razmahao kad osetjam ja neshto smrdi!!Guslam ja(ne prestajem ni za zivu glavu!) i njushim!Chudan neki buke,meshavina mirisa sjenichkog sira,gorgonzole i crkotine!z:mrgreen:
Naravno mrljnem prstom dole kod nje pa onjushim - nije to,okretjem se gledam shta je i ne mogu da provalim nikako!
Videla ona ja se uzmuvao pa kaze:"E brate(!?),ako nesto osecash mora da su moje noge,ceo dan sam danas radila u busu a ove patike shto nosim su extra ali chim ih malo duze nosim smrde!!"
Trebam li da kazem da se sex zavrshio brzinom svetlosti....
 
Pre 10ak godina,dok sam jos bio mlad i verovao u staru dobru izreku "Od biracha nema jebacha!" i "Kurtzu je svuda bolje nego u gatjama.",startuje mene neka klinka koja je radila kao kondukterka u privatnom gradskom busu.Kaze,snima ona mene vec duze vreme i tako to i trazi mi tel..Cujemo se mi,ja uzmem kola od matorog i pokupim je posle posla da kao izadjemo.
Pokupim ja nju i odemo do grada.Motali smo se nepunih 2 sata i vidim ja o chemu se radi,skratim izlazak i odem sa njom pravo kod mene kutji.Pocheli smo da pijemo pivo i ja ni pola limenke nisam popio a ona skochi na mene kao da je iz manastira izashla...Jako brzo smo zavrshili sa predigrom poshto ona verovatno nije ni znala shta je to(pretpostavljam da kondukteri i shoferi nemaju vremena za to zbog reda voznje) i ja je okrenem,shto bi mi na Balkanu rekli "z guza"....taman sam se razmahao kad osetjam ja neshto smrdi!!Guslam ja(ne prestajem ni za zivu glavu!) i njushim!Chudan neki buke,meshavina mirisa sjenichkog sira,gorgonzole i crkotine!z:mrgreen:
Naravno mrljnem prstom dole kod nje pa onjushim - nije to,okretjem se gledam shta je i ne mogu da provalim nikako!
Videla ona ja se uzmuvao pa kaze:"E brate(!?),ako nesto osecash mora da su moje noge,ceo dan sam danas radila u busu a ove patike shto nosim su extra ali chim ih malo duze nosim smrde!!"
Trebam li da kazem da se sex zavrshio brzinom svetlosti....
to careeee....svaka chasta za iskrenost,ti i ovaj Cp6cko KoCo6o ste najiskreniji na ovom 4umu,to je ta mlada krv,vi ste buduce legende interneta,to brateee...toooooo,ajde ljudi...otvorite se i pricajte blamove....sledite primer ovih mladih i iskrenih momaka....ajte ljudi...ajte...
 
Pre 10ak godina,dok sam jos bio mlad i verovao u staru dobru izreku "Od biracha nema jebacha!" i "Kurtzu je svuda bolje nego u gatjama.",startuje mene neka klinka koja je radila kao kondukterka u privatnom gradskom busu.Kaze,snima ona mene vec duze vreme i tako to i trazi mi tel..Cujemo se mi,ja uzmem kola od matorog i pokupim je posle posla da kao izadjemo.
Pokupim ja nju i odemo do grada.Motali smo se nepunih 2 sata i vidim ja o chemu se radi,skratim izlazak i odem sa njom pravo kod mene kutji.Pocheli smo da pijemo pivo i ja ni pola limenke nisam popio a ona skochi na mene kao da je iz manastira izashla...Jako brzo smo zavrshili sa predigrom poshto ona verovatno nije ni znala shta je to(pretpostavljam da kondukteri i shoferi nemaju vremena za to zbog reda voznje) i ja je okrenem,shto bi mi na Balkanu rekli "z guza"....taman sam se razmahao kad osetjam ja neshto smrdi!!Guslam ja(ne prestajem ni za zivu glavu!) i njushim!Chudan neki buke,meshavina mirisa sjenichkog sira,gorgonzole i crkotine!z:mrgreen:
Naravno mrljnem prstom dole kod nje pa onjushim - nije to,okretjem se gledam shta je i ne mogu da provalim nikako!
Videla ona ja se uzmuvao pa kaze:"E brate(!?),ako nesto osecash mora da su moje noge,ceo dan sam danas radila u busu a ove patike shto nosim su extra ali chim ih malo duze nosim smrde!!"
Trebam li da kazem da se sex zavrshio brzinom svetlosti....[/QUOT Slicna situacija se desila mojoj najboljoj drugarici,obecala sam da necu nikome da kazem al ajde smesno je.Spavala je sa deckom i posle nekog vremena su poceli da rade sto ti kazes "z guza" i bilo je sve ok kad on nju pita "E jel osecas da nesto smrdi ovde"?A ona nista iskluirala i on opet posle nekog vremena kaze"Daj sta se to tako oseca" i brzo upali svetlo a ona nije ni stigla da se okrene i on poceo da se smeje jako.Ona popizdela sto se smeje spremila se da ide kuci a on joj na to rekao"Drugi put malo bolje obrisi dupe":hahaha::lol:Neka mi oprosti drugarica ali stvarno sam se nasmejalaz:lol:z:lol:z:lol:
 
mene bash briga brate wi mislite da ako je lazh mislite da je lazh bash me briga.Ja znam da se tako desilo i stojim iza toga.Ko mi ne weruje nek dodje wamo kod mene,upoznacemo ortaka...
a to da su 5 godina u wezi i skriwaju se....shta tu ima chudno?moja RODJENA SESTRA jer sakrivala dechka od mojih 4 godine...a sad se udala za njega...msm ja ne znam shta je tu chudno majke mi!!!
ko mi ne weruje nek se tera odawde!!!!
a wi normalni ostali nastawite....
 
Slicna situacija se desila mojoj najboljoj drugarici,obecala sam da necu nikome da kazem al ajde smesno je.Spavala je sa deckom i posle nekog vremena su poceli da rade sto ti kazes "z guza" i bilo je sve ok kad on nju pita "E jel osecas da nesto smrdi ovde"?A ona nista iskluirala i on opet posle nekog vremena kaze"Daj sta se to tako oseca" i brzo upali svetlo a ona nije ni stigla da se okrene i on poceo da se smeje jako.Ona popizdela sto se smeje spremila se da ide kuci a on joj na to rekao"Drugi put malo bolje obrisi dupe":hahaha::lol:Neka mi oprosti drugarica ali stvarno sam se nasmejalaz:lol:z:lol:z:lol:

Ali, brate, odakle vam ovakve idiotske price???
...
ko mi ne weruje nek se tera odawde!!!!
a wi normalni ostali nastawite....

Pa, sad nece niko da ti nastavi. : )
 

Back
Top