preporuka ps1 igra

ili baci to sranje imas sad u pakomu mislim neki popust na ps2 ako im das tvoj ps1,a ako neces IGRAJ C R A S H ! :P

p.s. i twisted metal

Crash rulz !!!
hmm.....FF , Chrono Cross , Metal gear solid z:D , Resident Evil , Tomb Raider z:D , Castlevania,Gran turismo 2 :D i Tekken 3 xD

crash bandicot spairo(valjda se ovako pise) i taken

pise se.....Crash badicoot , Spyro i Tekken ;)
 
Metal Gear Solid, Vagrant Story, Castlevania: Symphony of the Night, Chrono Cross, Xenogears, Legacy of Kain: Soul Reaver, Final Fantasy VII, Lunar: Silver Star Story Complete, Parasite Eve, Fear Effect1/2, Tenchu: Silent Assasins, Suikoden 1/2, Vib Ribbon, Colony Wars, Warhawk, Ape Escape, Valkyrie Profile, Gran Turismo, Wipeout XL, Twisted Metal 1/2, Driver, Syphoon Filter 1/2...

Dosta?
 
ove igrice su nekako proste :)
teken preso za 15 min iz prvog puta :D
i moh ide brzo :)

pa ako oces teze kupi PS3 ili XBOX360 pa igraj dmc 4 na najtezem modu ili kupi pc pa igraj dmc3 igraj na najtezem modu(nisu preterano teske ali dok ih jednom ne predes) a nabavi mirrors edge u SF pise da je mlogo teska ali ja nisam igrao niti cu igratiz:plez:
 
pa ako oces teze kupi PS3 ili XBOX360 pa igraj dmc 4 na najtezem modu ili kupi pc pa igraj dmc3 igraj na najtezem modu(nisu preterano teske ali dok ih jednom ne predes) a nabavi mirrors edge u SF pise da je mlogo teska ali ja nisam igrao niti cu igratiz:plez:

:dash:

God kill mez:D
Ti si igrao samo dmc i sad mislis da je to najteza igra na svete xD
A mirror's edge ce izaci i za PC ......xD

@tema

Slazem se sa -Dufresne--om
 

Back
Top