Facebook

pre neki dan udjem u facebook kad ono nemam ni jednog prijatelja,slike izbrisane.bio sam kod druga on mene ima u prijateljima a ja njega ne.da li postoji mogucnost da vratim sve na staro???
 
5-6 zadnjih tema koje su otvorene sa pitanjima/ problemima oko facebook-a sam spojio i zalepio temu.
Od sada ce sve u vezi FB-a biti na jednom mestu.
Na taj nacin cemo izbegnuti dupliranje tema koje podsecaju na spam.

Svaka nova tema koja bude otvorena u vezi FB-a bice spojena sa vec postojecom "lepljivom" ili jednostavno obrisana/ zakljucana sa linkom do ove teme.

Hvala na razumevanju
:)
 
zasto kada odem na home na facebook, pokazuje sve neke stvari koje su bile juce prekjuce, npr video koji je neko postavio pise datum od pre tri dana, a status od drugara star je 5 dana. a nista nisam uradio, butao. nema nista sto je dodato skoro. imam 190 prijatelja i stalno ima neki status update. ali ovo...
 
zasto kada odem na home na facebook, pokazuje sve neke stvari koje su bile juce prekjuce, npr video koji je neko postavio pise datum od pre tri dana, a status od drugara star je 5 dana. a nista nisam uradio, butao. nema nista sto je dodato skoro. imam 190 prijatelja i stalno ima neki status update. ali ovo...

i meni isto to...
svi statusi stoje od juche..
kad udjem u news feed statusi od juche, kad udjem u status updates isto od juche, kad udjem u photos opet ti isti statusi.. :lol:
skroz mi je zabagovan od juche...
 
evo, napisao jedan na statusu: brisite aplikaciju Fan check i All my friends ako imate jer vuku neki virus sa sobom koji se siri na sve frendove na listi... što je i razlog ovog timeline tripa na fejsu... izbacuje statuse od pre tri dana itd a to je tek početak...
 
i ja sam to isto primetio, drug ubacio tu aplikaciju i ja sam se nasao na toj njegovoj listi, zbog koje mi je kasnije prijavljivao vesti stare po nedelju i vise dana. sad sam i ja obavestio moje prijatelje na fb da znaju o cemu se radi. hvala na inforamaciji!!!
 
Obožavam pismene ljude, koji znaju da se izraze!
`ajde, molim te, pitaj ponovo, ali jasno formulisanim pitanjem.
Kakve "male ikonice" (inače je to pleonazam)?
 
2dc7rqa.png
Nemogu uopste da posaljem ni primim poruku u facebboku. Kod druga na njegovom racunaru kad udem na moju stranicu sve funkcionise.
 
Poslednja izmena:
Kakve "male ikonice" (inače je to pleonazam)?

Taj pleonazam je suvisan :D


Nemogu uopste da posaljem ni primim poruku u facebboku. Kod druga na njegovom racunaru kad udem na moju stranicu sve funkcionise.

Problem do tebe,jesi li konektovan kada se ulogujes?Preko kog browsera ides i da li pokusao sa nekim drugim da probas ?
 
Poslednja izmena:

Back
Top