Nova godina u vašoj firmi ...

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Ova temo može i na dom i porodica al nema veze, nek malo zaživi ovaj pdf
Radio ja juče i prekjuče dnevnu i tako ... blejim/zezam se i privale mi se one kamiondžije od pored da se greju pošto imam i kvarcnu peć i onaj portabl radijator. I sad zezamo se mi tu i pošto su njihove 'odaje' odvojene od mene samo staklom i nekim kartonima oni što su ostali tamo dobace nešta za 'paketiće', valjda zezali poslovođu da će da bude deda mraz. I sad preselimo se tamo kod njih i kad ono ... toooone 'paketića'. Zapravo, džakova sa mašnicama.
Ja od moje firme dobih prvu smenu za prvi januar ... Srećom onaj kolega što ga najviše ne volim radi noćnu :D to mi je uteha :cool: još ću da mu kasnim jedno pola sata z;)


Dakle, pitanje je da li vaša firma organizuje novogodišnji doček? z:lol:
Da li su organizovali novogodišnje poklone/paketiče? :poklon: Ne računa se ako samo ne radite ...
A ko je deda mraz?
z:dm5:
 
Ova temo može i na dom i porodica al nema veze, nek malo zaživi ovaj pdf
Radio ja juče i prekjuče dnevnu i tako ... blejim/zezam se i privale mi se one kamiondžije od pored da se greju pošto imam i kvarcnu peć i onaj portabl radijator. I sad zezamo se mi tu i pošto su njihove 'odaje' odvojene od mene samo staklom i nekim kartonima oni što su ostali tamo dobace nešta za 'paketiće', valjda zezali poslovođu da će da bude deda mraz. I sad preselimo se tamo kod njih i kad ono ... toooone 'paketića'. Zapravo, džakova sa mašnicama.
Ja od moje firme dobih prvu smenu za prvi januar ... Srećom onaj kolega što ga najviše ne volim radi noćnu :D to mi je uteha :cool: još ću da mu kasnim jedno pola sata z;)


Dakle, pitanje je da li vaša firma organizuje novogodišnji doček? z:lol:
Da li su organizovali novogodišnje poklone/paketiče? :poklon: Ne računa se ako samo ne radite ...
A ko je deda mraz?
z:dm5:
prvu smenu za prvi :lol: toliko si sebe ubedio da si baksuz da si stvarno postao baksuz :mrgreen:
 
Za decu paketice, bez deda Mraza. A za nas radnike 31. mala proslava u firmi nesto malo grickalica ponekad meze, nesto za popiti i muzika i pevanje.
Ja bih vise volela da i mi dobijemo paketic u vidu trinaeste plate ali to je vec u domenu naucne fantastike.
 
Iskoristiću ovu temu i da pripovedim o NG u firmi i da se požalim na horoskop Krstarice, u kome piše:
Vi biste da u fotelji pred TV-om i uz klopicu provedete novogodišnju noć, no Strelac dolazi neplanirano, i tera vas na ludu žurku. Ne odbijajte poziv.
Ok, nisam imao planove za Novaka, mislio da ću problejati na Trgu (sam), kada me pozovu (da ne proveram šta je dežurni u horoskopu) da odradim noćnu smenu, od koje može ispasti luda žurka, samo što ja ne mogu učestvovati (osim kao partibrejker),da dodam kako mi se ne odbija poziv na ovu krizu i očekivani porast nezaposlenih. Da sam bar imao kakve takve planove, da se mogu naljutiti ko čovek, ovako mi svejedno.

Ali barem neću morati da se oblačim kao Deda Mraz.
 

Back
Top