...homoseksualna tema...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...shta mislite o homoseksulanim vezama izmedju crnca i belca, dali mislite da je po pravilu crnac u toj vezi dominantnija jedinka i da samo on trpa a belac trpi ili mozze da bude i drugachije...?
...to mu dodje kao i u strejt vezama, nakim se pretjutnim dogovorom odrede stvari koje sveki od partnera radi, zato shto je bolji od ovog drugog u tome, tipa mushkarac vozi kola ali zato zzena pravi kolache ili palachinke sa eurokremom...
...ili sam ja jako konzervativan...?:)
 
Uopste ne razmisljam ko bi u toj vezi bio dominantniji. Vazno je onima o kojima se radi, a meni jedino ako sam prijatelj sa njima i ucini mi se da neke stvari nisu korektne, mada bih vrlo obazrivo iznela svoj stav, a onda razmislila sta dalje.
 
...shta mislite o homoseksulanim vezama izmedju crnca i belca, dali mislite da je po pravilu crnac u toj vezi dominantnija jedinka i da samo on trpa a belac trpi ili mozze da bude i drugachije...?
...to mu dodje kao i u strejt vezama, nakim se pretjutnim dogovorom odrede stvari koje sveki od partnera radi, zato shto je bolji od ovog drugog u tome, tipa mushkarac vozi kola ali zato zzena pravi kolache ili palachinke sa eurokremom...
...ili sam ja jako konzervativan...?:)


Auuuuuu pech ovako neshto samo od tebe se moglo ochekivati !!!
 
...samo nemojte da me osudjujete, ja samo pitam pa mudri nek kazzu svoj sud...:)
...meni ovo ima logike, mozzda je malko diskriminatorski prema belcima kojima priroda nije bila naklonjena u tom prevcu koliko i crncima, ali shta da se radi, pogledjamo japance i eto raja na zemlji...:)
 
...shta mislite o homoseksulanim vezama izmedju crnca i belca, dali mislite da je po pravilu crnac u toj vezi dominantnija jedinka i da samo on trpa a belac trpi ili mozze da bude i drugachije...?
...to mu dodje kao i u strejt vezama, nakim se pretjutnim dogovorom odrede stvari koje sveki od partnera radi, zato shto je bolji od ovog drugog u tome, tipa mushkarac vozi kola ali zato zzena pravi kolache ili palachinke sa eurokremom...
...ili sam ja jako konzervativan...?:)

Gde si upoznao tog crnca??Pored svih zgodnih belih gejeva bas si njega nasao...kako ces sad da kazes roditeljima??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top