Interesuje me...

LepaJeka

Zainteresovan član
Poruka
210
Jedan decko se prilicno potrudio da me ima za svoju devojku. Znao je da sam skoro raskinula dugu vezu i da nisam jos uvek spremna za ozbiljnu vezu, ali nije odustajao. Faza primuvavanja i domuvavanja je prilicno trajala i uspesno se zavrsila. Medjutim, posle 10tak dana, on prestao da se javlja! Cemu onda sav taj trud? Jako sam radoznala, sta se desilo?? Da se nije necega uplasio? I cega bi to mogao da se uplasi? Ako je neko imao slicno iskustvo, i razresio u cemu je problem, bilo bi mi drago da to podeli sa mnom.
 
LepaJeka:
Jedan decko se prilicno potrudio da me ima za svoju devojku. Znao je da sam skoro raskinula dugu vezu i da nisam jos uvek spremna za ozbiljnu vezu, ali nije odustajao. Faza primuvavanja i domuvavanja je prilicno trajala i uspesno se zavrsila. Medjutim, posle 10tak dana, on prestao da se javlja! Cemu onda sav taj trud? Jako sam radoznala, sta se desilo?? Da se nije necega uplasio? I cega bi to mogao da se uplasi? Ako je neko imao slicno iskustvo, i razresio u cemu je problem, bilo bi mi drago da to podeli sa mnom.

Ja sam isto mesecima jurio devojku koja je bila skoro u dugoj vezi(4godine)...i prestao sam da kontaktiram sa njom jer se ponasala kao djubre prema meni...a sad joj nije jasno zasto joj se ne javljam?

Nisam dovoljno izigravao magarca? :evil:
 
LepaJeka:
Jedan decko se prilicno potrudio da me ima za svoju devojku. Znao je da sam skoro raskinula dugu vezu i da nisam jos uvek spremna za ozbiljnu vezu, ali nije odustajao. Faza primuvavanja i domuvavanja je prilicno trajala i uspesno se zavrsila. Medjutim, posle 10tak dana, on prestao da se javlja! Cemu onda sav taj trud? Jako sam radoznala, sta se desilo?? Da se nije necega uplasio? I cega bi to mogao da se uplasi? Ako je neko imao slicno iskustvo, i razresio u cemu je problem, bilo bi mi drago da to podeli sa mnom.
Po meni ovde ima vise mogucnosti, navescu sve sto mi padne na pameet:

1) Uplasio se ozbiljne veze (tipicna muska greska, resava se komunikacijom i medjusobnim kompromisima)
2) Plasi se da ga neces ostaviti... resenje isto kao stavka "1"
3) Mnogo se trudio oko tebe a mnogo je malo dobijao, resava se (ako hoces) potrudi se malko oko njega ako ti je stalo do njega.
4) Stvorio je pogresnu iluziju o tebi dok te je muvao, i kad se smuvao i video ko si, i video da mu ne odgovaras otisao od tebe, resenja nema.

Ovo je sve sto mi pada na pamet.

Stavke 1 + 2 Komunikacija
Stavka 3 ... znas vec sta
shades_smile.gif

Stavka 4 nema resenja, tojest ima... raskid.
 
Po meni ovde ima vise mogucnosti, navescu sve sto mi padne na pameet:

1) Uplasio se ozbiljne veze (tipicna muska greska, resava se komunikacijom i medjusobnim kompromisima)
2) Plasi se da ga neces ostaviti... resenje isto kao stavka "1"
3) Mnogo se trudio oko tebe a mnogo je malo dobijao, resava se (ako hoces) potrudi se malko oko njega ako ti je stalo do njega.
4) Stvorio je pogresnu iluziju o tebi dok te je muvao, i kad se smuvao i video ko si, i video da mu ne odgovaras otisao od tebe, resenja nema.

Ovo je sve sto mi pada na pamet.

Stavke 1 + 2 Komunikacija
Stavka 3 ... znas vec sta
shades_smile.gif

Stavka 4 nema resenja, tojest ima... raskid.[/quote]

Slicno sam i ja pomislila, ali stavka 3 mi se uopste ne svidja, nisam bas takva ja! Cak i ako neko ne ume da uzvrati paznju, to nauci posle dugogodisnje veze. To je sasvim normalna stvar. Nego imala sam ja i opciju 5) desilo mu se nesto, izgubio je telefon, pobego' iz zemlje i sve ostale minimalno verovatne stvari, kojima neki muskarci imaju obicaj da se pravdaju... :lol:
 
LepaJeka:
Slicno sam i ja pomislila, ali stavka 3 mi se uopste ne svidja, nisam bas takva ja! Cak i ako neko ne ume da uzvrati paznju, to nauci posle dugogodisnje veze. To je sasvim normalna stvar. Nego imala sam ja i opciju 5) desilo mu se nesto, izgubio je telefon, pobego' iz zemlje i sve ostale minimalno verovatne stvari, kojima neki muskarci imaju obicaj da se pravdaju... :lol:
Pod stavkom 3 sam mislio da si ti previse bila hladna prema njemu. :x
 
Nista specijalno. Deckic se vise nikada nije javio :( , a ja nisam taj tip da ga zovem, pa da ga smaram zasto i kako. Jednostavno, ako on nema sta da mi kaze, zasto bih ga ja terala da prica. Stvarno bi mi bilo smesno da cujem nesto tipa ti si super, problem je u meni, bla, bla... Nego, nikad mi nisu bile jasne takve reakcije (znam da se desavalo i drugima), pa reko' da pitam vas, mozda znate nesto sto meni nije palo na pamet.
Nasla sam novu zanimaciju tj. novog udvaraca :D ...
A mozda ce i on da pobegne, videcemo. Mozda misle da hocu da se udam, znas kao "matora" devojka, vreme za udaju, trazi priliku, bolje da pobegnem sto pre i tako to.
 
LepaJeka:
Nista specijalno. Deckic se vise nikada nije javio :( , a ja nisam taj tip da ga zovem, pa da ga smaram zasto i kako. Jednostavno, ako on nema sta da mi kaze, zasto bih ga ja terala da prica. Stvarno bi mi bilo smesno da cujem nesto tipa ti si super, problem je u meni, bla, bla... Nego, nikad mi nisu bile jasne takve reakcije (znam da se desavalo i drugima), pa reko' da pitam vas, mozda znate nesto sto meni nije palo na pamet.
Nasla sam novu zanimaciju tj. novog udvaraca :D ...
A mozda ce i on da pobegne, videcemo. Mozda misle da hocu da se udam, znas kao "matora" devojka, vreme za udaju, trazi priliku, bolje da pobegnem sto pre i tako to.
Drzimti palceve
 
Ja bih voleo da znam kako si ti bila baš toliko sigurna da te je on na kraju imao kao devojku? Da li ste se znali lično ili samo neka ,,Žica,, veza ?
Imao sam devojku sa kojom sam se upoznao preko Neta, pa smo se zivkali, a ja sam bio taj koji je mislio da mi je ona skoro kao devojka, pa smo se lično

upoznali-JA išao kod nje, ali ona nije kod mene, potom sam i ja tražio odgovor ,,šta je bilo makar i sa prijateljstvom,,. Naravno odgovor druge strane je da

sam bio i ostao ,,Jako drag prijatelj,, Ali nisam siguran da se tako dragi prijatelji sreću, ipak i za prijateljstvo je potrebno više. Naravno, otkačio sam

je MOMENTALNO, jer se nesmeju mešati babe i žabe.Pa mi se čak i rugala kako se neki stari vratio-dodatak za ovo da imaš novog udvarača-ružno,hladno, a

verovatno je momak tako nešto i mogao da pretpostavi!!!
Mislim da si pogršno shvatila MUVANJE, a najmanje je bilo bitno sigurno da li si tek raskinula ili si u vezi ili tek polaziš, to se ti samo prema tome

postavljaš, a realan mladić zaključuje razumno ,,ILI JESI ILI NISI,,-čim se toliko trudio a na kraju nije dobio ništa-šta misliš tek da si mu se stvarno

predala-on bi sigurno išao na rukama-sličan meni, tvoja greška PROČITAO TE.
Neverujem i mislim da si u debeloj zabludi da se mladić bilo čega uplašio, to stanovište nemoj nikada više da uzmeš u obzir jer je strahovito pogrešno i

doneće ti mnogo problema, svako zna šta radi i zašto radi pa bi i ti trebala isto tako da postupaš. Nema foliranja ni u jednoj sveri života.
I neka ti ovo bude najverovatnije iskustvo da MUŠKARCI RAZMIŠLJAJU PRVENSTVENO VEĆOM GLAVOM, A MANJA IM JE KONSULTANT, ne nasedaj na priče omatorelih i

odrndanih mladih ženskih umaova. Pozdrav !
 
KOOjOOT:
Ja bih voleo da znam kako si ti bila baš toliko sigurna da te je on na kraju imao kao devojku? Da li ste se znali lično ili samo neka ,,Žica,, veza ?
Imao sam devojku sa kojom sam se upoznao preko Neta, pa smo se zivkali, a ja sam bio taj koji je mislio da mi je ona skoro kao devojka, pa smo se lično

upoznali-JA išao kod nje, ali ona nije kod mene, potom sam i ja tražio odgovor ,,šta je bilo makar i sa prijateljstvom,,. Naravno odgovor druge strane je da

sam bio i ostao ,,Jako drag prijatelj,, Ali nisam siguran da se tako dragi prijatelji sreću, ipak i za prijateljstvo je potrebno više. Naravno, otkačio sam

je MOMENTALNO, jer se nesmeju mešati babe i žabe.Pa mi se čak i rugala kako se neki stari vratio-dodatak za ovo da imaš novog udvarača-ružno,hladno, a

verovatno je momak tako nešto i mogao da pretpostavi!!!
Mislim da si pogršno shvatila MUVANJE, a najmanje je bilo bitno sigurno da li si tek raskinula ili si u vezi ili tek polaziš, to se ti samo prema tome

postavljaš, a realan mladić zaključuje razumno ,,ILI JESI ILI NISI,,-čim se toliko trudio a na kraju nije dobio ništa-šta misliš tek da si mu se stvarno

predala-on bi sigurno išao na rukama-sličan meni, tvoja greška PROČITAO TE.
Neverujem i mislim da si u debeloj zabludi da se mladić bilo čega uplašio, to stanovište nemoj nikada više da uzmeš u obzir jer je strahovito pogrešno i

doneće ti mnogo problema, svako zna šta radi i zašto radi pa bi i ti trebala isto tako da postupaš. Nema foliranja ni u jednoj sveri života.
I neka ti ovo bude najverovatnije iskustvo da MUŠKARCI RAZMIŠLJAJU PRVENSTVENO VEĆOM GLAVOM, A MANJA IM JE KONSULTANT, ne nasedaj na priče omatorelih i

odrndanih mladih ženskih umaova. Pozdrav !

Ma, kakva zica, mi smo se STVARNO poznavali. To je bre bilo stvarno! Nikad se nismo dopisivali (ni SMS ni email, ni chat, niti ista drugo). I sigurna sam da smo bili u vezi, kakva god ona bila (ljubili se, mazili se...).
Sto se tice bivseg, pa on je sam pitao! I sta da mu kazem, da lazem kao ma nee ti si mi prvi, nikad nisam bila u ozbiljnoj vezi... Decko lepo pitao, ja mu lepo objasnila i to je to.
Dalje, on ne zna da imam novog udvaraca, stoga sto bi to bilo ruzno i hladno (jel treba da sedim kuci i kukam sto se on ne javlja doveka?). Naravno da se javi, verovatno mu ne bih rekla. Mislim da nema razloga da nekog tako opterecujem ili mozda povredjujem.Ipak, mislim da ponekada nesto treba i precutati i sakriti.
I ne znam kako si ti uopste zakljucio da ja imam tako lose misljenje o muskarcima! Niko ne moze vise da me razveseli od muskarca u mom zivotu... Zato i ne volim da budem sama.
Sto se tice ove tvoje pricice, znaj da se veza desava samo uzivo, oci u oci. Mozes sa nekim da pricas i godinama telefonom, i da mislis da te niko ne poznaje tako dobro kao ta osoba, ali dok je ne vidis, to NIJE VEZA i ona nije tvoja devojka. Tako sam se i ja pre nekoliko godina tripovala za jednog decka, ne bas da mi je decko ali sam potpuno odlepila za njim, svakih 10min sam proveravala mail. A kad smo se videli prvi put (sve divno, isli na romanticnu veceru, ja se uparadila kao da idem na prijem kod engleske kraljice), nema leptirica, nema hemije! Sve moje mastarije su pale u vodu. Sad smo dobri drugari, i tom drugarstvu zaista nista ne fali.
Znaci, ako se upoznajes sa nekim preko neta, moj ti je savet ogranici se na drugarstvo, pa kad se upoznate mozda bude i ljubavi...
 
Nisi ti mene shvatila jer moj slučaj se razlikuje po tome što sam ja naišao na devojku sa neta pa sam je kroz verbalno druženje sasvim pogrešno razumeo
zbog njenog nastupa, ali sam je dobro pročitao. Na kraju lično iskustvo je bilo samo prilog potvrde moje cele teorije vezane za nju. Naravno tvoj dečko nije
imao kao ja, sa tobom neviđeno druženje već je odmah mogao da koristi fazu dva koja pogotovo ako ima sexsualnog uživanja mnogo brže i jasnije daje daljnju
prestavu o narednim događajima. Možda da sam ja bio iz istog mesta kao moja poznanica sa neta takođe bi mi trebalo manje od godine dana da znam na čemu sam,
ali hvala bogu ja stvari sam nekako jedva prestao da gledam kao lični deo sebe, evo danas se ne samo što ne osećam za bilo čime krivim ili ne pravednim, već
i veoma olakšanim od svakodnevnih tuđih problema koji me mogu zaokupiti i nedozvoljavam da bilo ko i pomisli da je kao samnom nešto ukapirao.
NIsi ti ni ja prvi kojima se to dešva ali mi smo ipak muškarac i žena koji se i kroz prijateljsto privlače. Nema tog prijateljstva ni među rodbinom, a kamo
li ako poslovno zavisite, jer svi tražimo tračak pažnje, a to može samo da pruži onaj ko te zaista voli. Da ne širim više priču, uzmi samo kao primer kada sa
nekim poželiš da podeliš nešto intimniji događaj iz života. Ni prijatelj koji ima gde da podeli svoje intimno te neće razumeti ali će te saslušati pa kao
neki savet dati, naravno okrenuti leđa i otići svojim putem. Avaj priča, što kažeš u lice pa pričaj, trebao bi mi ceo dan da kažem sve ali za kraj kratko:
SVOJ INTERES I SAMO SVOJ INTERES, BAŠ ME BRIGA ZA DRUGE !!!
PS: kako čitam ovo što pišeš dodajem kratko:
- A voliš muškarce, ma nije valjda, a i dosta da ih bude, naravno da se družite, nisam mislio ništa loše !!!
- Nema VEZE niti kada ga vidiš, to je jako visoko !
- ODLIČNO ! Lepo je o sebi misliti visoko i ,,UPARADIRATI SE,,- ali eto mi mali ljudi ipak šta da radimo moramo da živimo, i lepo nam je !
 
dopusticu sebi malo mashte.ON zeli da prekine isto tako dugu vezu(svoju)ali nema myda pa je sada u fazi analize i trazenja razloga da to ucini ili?jednostavno mora da reshi neke probleme a ne zeli da tebe uvlaci na samom pocetku u to,ili je pak morao hitno na put.Predlizem ti da budesh malo strpljiva 6-7dana a posle bar zatrazi objashnjenje.
 

Back
Top