terminator :D

purpurna magla

Iskusan
Poruka
5.737
secate li se ove konzole ?
ja sam je igrao dugo ... a onda sam dobio sony 1 .
eh kad se setim detinjstva :)
ConsolePirate_Terminator8.jpg


secam se da sam igrao one tenkice , patke , super mario , chip and dayl ...
ja sam tad bio klinac ... igrao sam nisam ni znao sta je to ...
sta kazu stariji o tim konzolama ? kakve su bile itd ?
 
украде ми тему :kletva::udriglavu: !!
:D

то се сад може наћи код кинеза.
то је онај сони плејстејшн са дискетом и пиштољем у паковању што стоји у излог :rotf:

***** га изгледа да изглед сеге меге више ништа не значи...
за неку годину ће да га избаце на тржиште као компјутерско кућиште са монитором и тастатуром :rotf:
 
Imao sam tu konzolu
Ima par dobrih igara, cenim da mi je omiljena bila Contra koja je bila instalirana na samoj konzoli uz Super Maria i jos poneke, igrice.

Dobar mi je bio i Darkwing duck, Chip & Dale, Battletoads & Double Dragon(e ta je bila bas cool :) )

ne mogu sada svih da se setim, mozda je bila jos neka vredna pomena...
 
Imao sam tu konzolu
Ima par dobrih igara, cenim da mi je omiljena bila Contra koja je bila instalirana na samoj konzoli uz Super Maria i jos poneke, igrice.

Dobar mi je bio i Darkwing duck, Chip & Dale, Battletoads & Double Dragon(e ta je bila bas cool :) )

ne mogu sada svih da se setim, mozda je bila jos neka vredna pomena...[/QUOTZdravo, dobri ljudi.I ja sam provodio dane igrajuci ovu konzolu. Ali proslo je 10 godina od tih nezaboravnih i lepih dana.Da li neko zna kako se zove ona igra kao u svemiru i kad se dodje do kraljice ona je onako velika skoro preko celog ekrana tv-a i pali neke kao lopte sto lice na mehure.Verovatno je ovaj moj opis smesan ali molim vas ako neko zna da mi napise poruku na mail vlada77@hotmail.co.uk. Hvala vam unapred dobri ljudi. Nadam se da cu pronaci ovu igru i setiti se malo starih dobrih vremena.
 
Zdravo, dobri ljudi. I ja sam pre jedno desetak godina. Mnogo sam voleeo tu konzolu terminator. Igrao sam jednu igricu kojoj sad ni ime ne znam. Onda vas molim dobri ljudi ako neko zna kako se zove ona igra kas u svemiru neki brodic i kad dodje do kraja nivoa, do kraljice, ona je onako siva i skoro je preko celog tvekrana,puca nekakve lopte u obliku mehura. Verovatno vam je ovaj moj opis smesan ali ako neko zna neka mi pusi poruku na mail vlada77@hotmail.co.uk Hvala unapred dobri ljudi.
 
Zdravo dobri ljudi. i ja sam pre deset godina imao ovu konzolu. Mnogo sam je voleo. Sada pokusavam da nadjem jednu igricu kojoj ni ime ne znam. Onda ako neko zna o kojoj se igrici radi neka mi kaze. Igrica je takva kao neki svemirski brodic u svemiru i kao kada dodjete do kraja nivoa pucate u neki veliki svemirski brod koji je skoro preko celog tv ekrana. On se brani tako sto ispaljuje neke lopte u obliku mehura.Verovatno je ovaj moji opis smesan aki molim vas ako neko zna o kojoj se igrici radi neka ostavi odgovor ili mi posalje mail vlada77@hotmail.co.uk Hvala unapred dobri ljudi!
 
Pa, probaj na monom linku dole (www.planetemu.net).

Zdravo dobri ljudi. i ja sam pre deset godina imao ovu konzolu. Mnogo sam je voleo. Sada pokusavam da nadjem jednu igricu kojoj ni ime ne znam. Onda ako neko zna o kojoj se igrici radi neka mi kaze. Igrica je takva kao neki svemirski brodic u svemiru i kao kada dodjete do kraja nivoa pucate u neki veliki svemirski brod koji je skoro preko celog tv ekrana. On se brani tako sto ispaljuje neke lopte u obliku mehura.Verovatno je ovaj moji opis smesan aki molim vas ako neko zna o kojoj se igrici radi neka ostavi odgovor ili mi posalje mail vlada77@hotmail.co.uk Hvala unapred dobri ljudi!
 

Back
Top