Da li bi umro za zenu koju volis?

Jer se ovde ozbiljno misli na smrt?Ajde da shvatim da je to neka metafora,jer nadam se da devojke nisu jos toliko lakoverne da poveruju da ce neko stavrno da umre za neku od njih.Takva ljubav,sa umiranjem,to postoji samo kod Seksira i nigde vise.Mislim znate kakav treba da bude neko da bih ja polozio svoju glavu na panj umesto nekoga...pffffff.A,inace ako zena odluci da ode,ona ce da ode pa moze muskarac da se iskasapio ziletom,badava.Zasto bih zadrzavao nekoga ko hoce da ide, ne zelim da se niko oseca lose pored mene.
 
PLESsitnihDEMONA:
Jer se ovde ozbiljno misli na smrt?Ajde da shvatim da je to neka metafora,jer nadam se da devojke nisu jos toliko lakoverne da poveruju da ce neko stavrno da umre za neku od njih.Takva ljubav,sa umiranjem,to postoji samo kod Seksira i nigde vise.Mislim znate kakav treba da bude neko da bih ja polozio svoju glavu na panj umesto nekoga...pffffff.A,inace ako zena odluci da ode,ona ce da ode pa moze muskarac da se iskasapio ziletom,badava.Zasto bih zadrzavao nekoga ko hoce da ide, ne zelim da se niko oseca lose pored mene.
Al ga ti promasi Ples :)
Ne da stavljas svoju glavu na panj i nece ona nigde da ode.. Ona je tu, ne mrda nigde svojom voljom i ne treba se samoubijas zbog nje (nije takva situacija u pitanjcu :roll: .. Nego osecaj, bio on metafora ili ne.. OSECANJE, dao sam sve, ostaje mi samo jos zivot da ti dam pa ak' treba i njega cu ti dati.
p.s. Slatka vam temica
 
ObelezenaZvezdicom:
PLESsitnihDEMONA:
Jer se ovde ozbiljno misli na smrt?Ajde da shvatim da je to neka metafora,jer nadam se da devojke nisu jos toliko lakoverne da poveruju da ce neko stavrno da umre za neku od njih.Takva ljubav,sa umiranjem,to postoji samo kod Seksira i nigde vise.Mislim znate kakav treba da bude neko da bih ja polozio svoju glavu na panj umesto nekoga...pffffff.A,inace ako zena odluci da ode,ona ce da ode pa moze muskarac da se iskasapio ziletom,badava.Zasto bih zadrzavao nekoga ko hoce da ide, ne zelim da se niko oseca lose pored mene.
Al ga ti promasi Ples :)
Ne da stavljas svoju glavu na panj i nece ona nigde da ode.. Ona je tu, ne mrda nigde svojom voljom i ne treba se samoubijas zbog nje (nije takva situacija u pitanjcu :roll: .. Nego osecaj, bio on metafora ili ne.. OSECANJE, dao sam sve, ostaje mi samo jos zivot da ti dam pa ak' treba i njega cu ti dati.
p.s. Slatka vam temica
Da,da.Ok je to mozda sam ja malo prenaglio u afektu.Imam obicaj.Ne bih pisao ovaj quote da nisam procitao ono sto je rudy_kv (pozdrav!) napisao da je bezao sa straze itd.Srecom dok sam bio u voji nisam imao devojku,a i tamo gde sam davao strazu nijebilo zive duse 10 km u krug,a mozda i vise.No... pre sam pravio svakave gluposti zbog nekih devojaka.I to zato da bi im pokaozao koliko mi je stalo do njih.Poslednje sto sam uradio a to je bilo pre 4 god cinimi se.Jedno od nekoliko mojih lezanja u bolnici,imao sam neko trovanje cini mi se i dodje drug uvece da me obidje,ne znam ni kako su ga pustili.Odeljenje je bilo u prizemlju i dok smo pricali meni padne na pamet da pobegnem iz bolnice na pola sata samo da se javim toj fuksi (da da fuksi,s razlogom sam je tako nazvao,nisam preterao,verujete mi na rec) I zapalimo njegovim motorom.Ja u pidzami kao da sam pobegao iz ludaje :lol: :lol: :lol: frka mi bila da nas ne zaustavi murija ladno bi me poslala u ludaju.I ja joj se javim,a nju boli uvo.Ne secam se i sta je rekla.Nije nista.Bio je neki debilan razgovor.Tad shvatim neke stvari i zapalim kod druga da gledam Zvezda-Lester i posle sat,sat ipo se vratim nazad u bolnicu,a ovi digli frku hteli da mi yebu sve po spisku.Tek sto su me postavili na noge nije proslo 3 dana a trebao sam da lezim minimum 2 nedelje.Posle toga nisam uradio nista slicno,niti mi pada na pamet.Posle sam pitao par devojaka kako bi se ponasale da im se tako nesto desi,ne pominjuci da sam to ja uradio.Samo jedna od njih 4-5 je rekla da bi bila vecno zahvalna.Tako da se ne ispalti ni bezati sa straze,ni iz bolnice itd.
Izvinjavam se na ovako dugom postu,neuobicajeno za mene.
 

Back
Top