Razlika u godinama i sex sa udatom zenom?

Moguce da je bila, ali ok. Zasto da se ne podsetimo?! Ja sam, uglavnom, bila sa starijima. Nikada nisam imala decka mladjeg od sebe osam godina, jer me klinci smaraju (ne racunam prvog decka, tada sam bila u osnocvnoj skoli, a on je zavrsio srednju). Evo, moj sadasnji decko ima 45 godina, a tip sa kojim cu se smuvati ima 43 godine i mnogo mi se svidja.
Stariji muskarci su resili neke probleme u glavi, pa ne moras da od njih ocekujes da ces im sluziti kao mama ili ne znam kakva savetodavka. Njma je posao da ti ugadjaju. Mada, imala sam i jednog koji se bas nalozio na mene, jedva sam ga otresla.

lolita_1997french.jpg
 
Prosle godine sam bio u tajnoj vezi sa udatom zenom koja je bila duplo starija od mene,ali je dobro izgledala i jos bolje se ******-mnoge stvari me naucila,a i ona se samnom osetila mladjim.Zanima me vase misljenje:da li je to OK vidjati se sa duplo starijim ,a uz to i vencanim bicem(sto donosi dodatni rizik i opasnost)?

Udate zene zaobilazim, cak i pijan. :mrgreen: A to za godine ne znam. Zavisi KOLIKO sam pijan. :P Naravno ovo poslednje vazi samo za izlaske, sto se tice veze. Ja se vodim onim svako svome jatu leti odnosno generaciji.
 

Back
Top