Web saradnja, profi projekat

@ljubafmagain

Sine Ljubo pa ti si turisticka agencija. A gde su ti aranzmani na sajtu? Vidim samo skolske ekskurzije, a i to je u .doc fajlovima, bre!

Edit: tek sad vidim tvoje cene http://www.geocities.com/iziweb/cene.htm Pa ti bi bre za 50.000 dindzi uradio celu Krstaricu. Svaka Web strana po pakla cigara!

Pa vidi bre prijatelje kaki je surov svet oko nas... A vidi i to da ne znam da radim php, vec samo html !!!
Ovo mi je samo hoby i samo sam skroman, ako nemas nista protiv !? z:)
 
ljubafmagain vreme je da povecas cene stranice na 150 dindzi

davidoff koshta 150 - 150 ih strela probolo z:shock:

nemoj to tako Johny da radish. Moras da zadrzish integritet. Ono retko kad zaista pristanem da radim sajt za klijente uopste ne dolazi takav cenovnik za svaku usrafljenu ciglu jer nije to fora. Pitas sta im treba onda kazes koliko to kosta lose je da istupas sa takvim cenovnikom potpuno nije profi, i pijacharski je..

Sa vecinom klijenta ces se izvuci sa nekom css/xhtm prezentacijom + eventualno nekom php/mysql skripticom + nesto malo optimizacije ia dvertajzinga tako da ne moras da si neki bog zna kakav programer bitno da za start znas da dobro povezujes i editujes stvari

Isto sklanjaj oglase sa takve strane i napravi neki .com sa svojom dizajn ponudom for god sake kakav geocities kakvi bakraci..
 

Back
Top