Koji je zivotni cilj sponzoruse?

P

Pitam se

Gost
Strasno je u koliko velikom procentu se rasirila ova pojava. Zasto je toliki broj devojaka sponzorusa, a narocito medju klinkama? Zar su pare bas toliko bitne? Kako neko moze da spava sa nekim samo za jednu noc....gde je tu ljubav!!!!!! Ili da bude sa tamo nekim čičom, ili sa oženjenim....
A najgore je sto njih muskarci obozavaju, prosto se utrkuju oko sponzorusa, jos se i zene na kraju sa takvima, posto su priglupi.... :evil:

Kupi mi cile bundicu, kupi mi cile sat od 50000000 evra, kupi mi onu stvar cile... :twisted:
 
evo zasto...jer je to postalo toliko normalno da vecina tipova smatra da se svaka devojka moze kupiti...
mislim, za to me stvarno zabole...ali reci ti meni...treba li da me neko cima iz besnih kola kad izadjem, pokusava da mi posalje pice u kaficu sa racunicom da je jedno pice jednako jedan odlazak u krevet, maltretira sto ne dam broj telefona, smara sa pricama gde bi me sve vodio...
treba li da idem okolo sa masnom kosom i odrpana samo da neko sebi ne bi dao za pravo da posle NE pocne da se izivljava?
dokle vise sa tom logikom da je svaka devojka u ovom gradu na izvolte i da kad nekog odbije, ne trazi bolju ponudu nego da se prosto makne?
zasto sredjeno zensko mora da i jedan put u svom zivotu bude u poziciji da objasnjava da nije prostitutka?
ajd probaj da sednes sama negde...sto je u svetu sasvim normalno...ili da izadjes bez decka...
 
Pa pazi, u gradu iz kojeg sam ja (Novi Sad) se zna tacno gde izlaze tipovi koji jure takve ribe te se i one tamo svrckaju, a gde izlaze normalni momci (normalni, po meni)... Tako da je sve lepo sredjeno i nema mesanja baba i zaba :D

Ja jednostavno niti dolazim u kontakt sa tipovim kojima su jedini adut besna kola, niti sa ribama koje takve tipove jure, te me ni jedni a ni drugi ne tangiraju...
 
pa u BGD-u je malo drugacije...
radi se o startovima na sred ulice, u centru...

a sto se tice mesta, tu si u pravu. ali ipak...mislim da je to mnogo negativnija pojava nego sto deluje i stvarno ima neke posledice koje moraju da trpe devejke koje nisu u tom fazonu.
sto zbog samih sponzorusa sto zbog ljudi koji to tolerisu.
 
OK... ali polazim od psihologije tih ljudi (pretpostavljam samo koja im je psiha, ne mogu i da tvrdim)

Te ribe, kojima je jedini zivotni problem, da li da stave silikone, da li su im usta dovoljna pucasta, da li i hiljadu slicnih da li, kojima je najveci uspeh da se provozaju u dobrim kolima i da ih pri tom svi vide u njima moram razumeti, one su takve i sta da im radis. Gledaju sirote po ceo dan u onaj PINK i mastaju da izgledaju poput Jelene Karleuse.
S druge strane, imamo tipove kojima je jedino bitno da ih vide sa dobrom ribom, ma koliko ona glupa i bezlicna bila, nije bitno, samo nek ima sto nabudzenije grudi, nek privlaci paznju svojim izgledom i sve ostalo nije bitno... Dakle, takvi ljudi postoje i treba da se spajaju...
E ad ako mi i pridje neko od te fele vec posle moje prve reakcije ce skontati s kim ima posla i tu se sav nas kontakt zavrsava, zato kazem da me takve stvari ne tangiraju...
Svak ima svoje zelje, ambicije, ideale itd...
I mislim da za svakoga na ovom svetu postoji neki kutak u kojem se dobro oseca i postoji osoba sa kojom se dobro oseca... Pa nek svak trazi svoj kutak i svoju osobu.
 
lady me:
anakin:
sorry ali ja ne mogu da zamislim novosadjanina da nekog maltretira :lol:
dodzi malo ovde pa ces ukapirati sto se toliko tangiramo...
NS i BG su definitivno dva sveta...

:lol: :lol: :lol:

Tu si skroz u pravu, ali u Novom Sadu je sve manje Novosadjana :?
Ajmo onda biznis da krenemo, ja izvezem BG tipove u NS a ti izvezes NS ribe u BG... i svi sretni i zadovoljni :)
 
Zivotni cilj sponzoruse nije da bude Jelena Karleusa ili da nadje nekog kao sto je Jelenin decko.Zivotni cilj sponzoruse jeste da pobegne iz bede u kojoj zivi po svaku cenu.E sad,tu ima retardiranih izblajhanih devojcica od 16,17,18 godinica koje se tripuju ako sede u bmw-u pored neke debele gmazine dok prolaze kroz strahinjica bana uz pojacanu muziku,da su cool i vrh ribe,a tu su i devojke koje kapiraju da nemaju nista od "ljubavi" sa prosecnim momcima(jer od ljubavi se ne zivi,hvala Bogu) vec je decko sa malo vise para jedan od nacina da pobegne iz bede u kojoj je zivela.To su jako pametne devojke,tj one koje znaju da se vremenom nece zavoleti njegov novcanik vec sam taj decko .I eto na kraju ljubavi koju svi forsirate.A uz ljubav tu je i lagodan zivot,sto je jos veci plus.
Znam da ce me sad svi napasti kako sam ja jedna od sponzorusa ili qrva...Ok,to je vase misljenje,ovo moje.Ne kazem da imam decka sponzora,ali zbog profesije mog decka,veoma cesto slusam komentare drugih kako sam ja sa njim samo zbog para,bez obzira na to sto sam ja bila sa njim dok je bio niko i nista i sad kad je "neko"(da se razumemo Beograd je veliko selo gde su svi sportisti "zvezde"),sad sam ja kao sponzorusa ili nesto drugo zato sto zivimo zajedno ili zato sto mi je kupio kola.
To je osetljiva tema.Svaka riba danas koja je skockana,prodje ulicom,momci ce da kazu "snimi,sponozrusa,mamu joj je*em..."...tako da o cemu mi pricamo?
 
Nikad mi nece biti jasno zasto se bas na takav nacin mora da izadje iz bede, a sta je sa obrazovanjem, poslom, ili vam ona stvar trci za parama...
Slazem se da riba treba da je skockana i podrzavam, ali ne i vulgarna, ne na izvolte da me roknete kad hocete...To vam onda i nije samo sponzorstvo nego i kurvarstvo...
Sta izazivate muski rod, same ste krive, jer imate reputaciju radodajke....
 
Pitam se:
Nikad mi nece biti jasno zasto se bas na takav nacin mora da izadje iz bede, a sta je sa obrazovanjem, poslom, ili vam ona stvar trci za parama...
Slazem se da riba treba da je skockana i podrzavam, ali ne i vulgarna, ne na izvolte da me roknete kad hocete...To vam onda i nije samo sponzorstvo nego i kurvarstvo...
Sta izazivate muski rod, same ste krive, jer imate reputaciju radodajke....

Ja razumem to,naravno da je obrazovanje na prvom mestu,i ja sam student na svu srecu(ali ne propali,na nesrecu mnogih),ali jednostavno ima i takvih stvari.Neki jednostavno nisu u situaciji da budu "fini" i da idu tezim putem,vec je lakse udati se i dobiti sve sto se moze dobiti.Ajde reci mi,moj stric je ginekolog,dosao je iz jedne selendre 100 km od Beograda,ucio kao konj dan i noc,imao sve 10-ke na faxu i ti meni kazes da on sa "tim" obrazovanjem danas ima zavidnu platu...pa ne.I onda se pitas zasto mnogo devojaka bira taj laksi nacin...
 
lady me:
Pa pazi, u gradu iz kojeg sam ja (Novi Sad) se zna tacno gde izlaze tipovi koji jure takve ribe te se i one tamo svrckaju, a gde izlaze normalni momci (normalni, po meni)... Tako da je sve lepo sredjeno i nema mesanja baba i zaba :D

Ja jednostavno niti dolazim u kontakt sa tipovim kojima su jedini adut besna kola, niti sa ribama koje takve tipove jure, te me ni jedni a ni drugi ne tangiraju...
Samo mi reci po tebi tip ne treba da ima dobar auto,ovo stvarno ne razumem.Znaci muskarac koji je zaradio posteno dobar auto nije ni vazno kako vec o tome nije ni rec, ne sme da ima lepu devojku, svi ce da misle da je ona sponzorusa ako se vozi u dobrim kolima. To je bas glupo razmisljanje. I sta sad vozim sestru i ti kazes gle ona sponzorusa. Po te bi bi trebalo svi da kupe yugice. Sponzoruse nisu sve devojke koje se voze u dobrim kolima.Jos ces da kazes da tipovi sa dobrim kolima jure takve devojke. Ima i takvih ali ja koliko ih znam je malo,bar u mojem drustvu :roll:
 
NeKoo:
lady me:
Pa pazi, u gradu iz kojeg sam ja (Novi Sad) se zna tacno gde izlaze tipovi koji jure takve ribe te se i one tamo svrckaju, a gde izlaze normalni momci (normalni, po meni)... Tako da je sve lepo sredjeno i nema mesanja baba i zaba :D

Ja jednostavno niti dolazim u kontakt sa tipovim kojima su jedini adut besna kola, niti sa ribama koje takve tipove jure, te me ni jedni a ni drugi ne tangiraju...
Samo mi reci po tebi tip ne treba da ima dobar auto,ovo stvarno ne razumem.Znaci muskarac koji je zaradio posteno dobar auto nije ni vazno kako vec o tome nije ni rec, ne sme da ima lepu devojku, svi ce da misle da je ona sponzorusa ako se vozi u dobrim kolima. To je bas glupo razmisljanje. I sta sad vozim sestru i ti kazes gle ona sponzorusa. Po te bi bi trebalo svi da kupe yugice. Sponzoruse nisu sve devojke koje se voze u dobrim kolima.Jos ces da kazes da tipovi sa dobrim kolima jure takve devojke. Ima i takvih ali ja koliko ih znam je malo,bar u mojem drustvu :roll:

jel treba da ti se crta ili je dovoljno samo podvuci da bi ukapirao???
 
NeKoo:
lady me:
anakin:
sorry ali ja ne mogu da zamislim novosadjanina da nekog maltretira :lol:
dodzi malo ovde pa ces ukapirati sto se toliko tangiramo...
NS i BG su definitivno dva sveta...

:lol: :lol: :lol:

Tu si skroz u pravu, ali u Novom Sadu je sve manje Novosadjana :?
znate vi ono ILI SI ***** ILI NOVOSADJANIN :lol: :twisted: :lol:

Tvoj smisao za humor (kao i smisao za logiku, sto smo videli iz prethodnog tvog posta) dovoljno govori o tebi... Samo ti vozaj svoja kolica i drzi ih podalje od Novog Sada...
 
Pitam se:
Nikad mi nece biti jasno zasto se bas na takav nacin mora da izadje iz bede, a sta je sa obrazovanjem, poslom, ili vam ona stvar trci za parama...
Slazem se da riba treba da je skockana i podrzavam, ali ne i vulgarna, ne na izvolte da me roknete kad hocete...To vam onda i nije samo sponzorstvo nego i kurvarstvo...
Sta izazivate muski rod, same ste krive, jer imate reputaciju radodajke....

bolje lep mlad sa novcem nego lep mlad bez novca, bolje ruzan star sa novcem nego ruzan star bez novca, bolje musko sa novcem nego musko bez novca.
 
takva:
Pitam se:
Nikad mi nece biti jasno zasto se bas na takav nacin mora da izadje iz bede, a sta je sa obrazovanjem, poslom, ili vam ona stvar trci za parama...
Slazem se da riba treba da je skockana i podrzavam, ali ne i vulgarna, ne na izvolte da me roknete kad hocete...To vam onda i nije samo sponzorstvo nego i kurvarstvo...
Sta izazivate muski rod, same ste krive, jer imate reputaciju radodajke....

bolje lep mlad sa novcem nego lep mlad bez novca, bolje ruzan star sa novcem nego ruzan star bez novca, bolje musko sa novcem nego musko bez novca.

Nalepse i najkrace receno :lol: :lol: :lol:
 
takva:
Pitam se:
Nikad mi nece biti jasno zasto se bas na takav nacin mora da izadje iz bede, a sta je sa obrazovanjem, poslom, ili vam ona stvar trci za parama...
Slazem se da riba treba da je skockana i podrzavam, ali ne i vulgarna, ne na izvolte da me roknete kad hocete...To vam onda i nije samo sponzorstvo nego i kurvarstvo...
Sta izazivate muski rod, same ste krive, jer imate reputaciju radodajke....

bolje lep mlad sa novcem nego lep mlad bez novca, bolje ruzan star sa novcem nego ruzan star bez novca, bolje musko sa novcem nego musko bez novca.

Sve je u redu, dok ne moras da biras izmedju lepog mladog i bez novca i ruznog starog s novcem. Ili jos bolje, izmedju onog kog volis a bez novca i bogatog ali kog ne volis. Tu odlucujus jesi li takva...
 
Anonymous:
takva:
Pitam se:
Nikad mi nece biti jasno zasto se bas na takav nacin mora da izadje iz bede, a sta je sa obrazovanjem, poslom, ili vam ona stvar trci za parama...
Slazem se da riba treba da je skockana i podrzavam, ali ne i vulgarna, ne na izvolte da me roknete kad hocete...To vam onda i nije samo sponzorstvo nego i kurvarstvo...
Sta izazivate muski rod, same ste krive, jer imate reputaciju radodajke....

bolje lep mlad sa novcem nego lep mlad bez novca, bolje ruzan star sa novcem nego ruzan star bez novca, bolje musko sa novcem nego musko bez novca.

Sve je u redu, dok ne moras da biras izmedju lepog mladog i bez novca i ruznog starog s novcem. Ili jos bolje, izmedju onog kog volis a bez novca i bogatog ali kog ne volis. Tu odlucujus jesi li takva...

Bas tako,ta devojka odlucuje kako ce da zivi i sa kim ce da bude i to se nikoga ne tice.Ne znam zasto svi vole da guraju nos tamo gde ne treba i svi su kao prozvani da daju svoj komentar.Kako da ne.Ako je sa likom koji je pun para onda ne valja jer je sponzorusa,ako je sa likom koji nema ni dinar i radi u 88-ici kao kondukter onda je ona "super,ali jadna muci se,nema ni dinar,ali bar joj je mirna SAVEST?!".Ma daj,smucili su mi se likovi koji imaju najmanje razloga da bilo koju ribu pljuju (zato sto im nista nije uradila) kao "ma daj,seljanka,sponzorusa je",a i devojke koje su frustrirane sto njihov decko ne moze da im priusti dobra kola i putovanja pa su zato sponzoruse "lose osobe".Na kraju krajeva,svako zivi svoj zivot kako najbolje ume i ako neko radi za platu od 9000 dinara mesecno i zadovoljan je onda su verovatno i "sponzoruse" zadovoljne svojom.Ne znam samo zasto su svi ostali nezadovoljni.Kao da se to u bilo kom smislu svih ostalih tice.
 

Back
Top