Tuga<

Ljudski odnosi su u k.u.r.c.u pa tako sta da se kaze...zalosno je....Sve se svodi na materijalnu stranu i osudu drugoga a slabo ko pocisti prvo ispred svojih vrata...Vecina zivi u fazonu zivi tudji zivot a svoj drzi po strani...hehe
 
Pa ako nije do sexa mozete biti i prijatelji cimeri;)salim se..ali ipak treba na tome graditi i odrzavati odnose sto je moguce duze..teze ce doci do zelje za drugom osobom..sav stres i zivotni problemi se lakse podnose ako nista drugo
 
Jesam grešna. U vezi kada smo oboje u vezi. Čitaj' u braku'' . 6 godina. Može li to stvarno biti samo radi SEXA ?

Ako ti je rekao da je s tobom toliko dugo samo radi sexa, budi srećna!
Zamisli da ti je rekao "S tobom sam samo zato što imaš titulu Dr", ili "S tobom sam samo zato što imaš para"...
U stvari, ja mislim da je izjava "S tobom sam samo zbog sexa" jedan od najboljih komplimenata koje muškarac jednoj ženi može dati! U svakom slučaju poštenije od onog otrcanog i u 98,755% slučajeva lažnog "Volim te".
 
Ako ti je rekao da je s tobom toliko dugo samo radi sexa, budi srećna!
Zamisli da ti je rekao "S tobom sam samo zato što imaš titulu Dr", ili "S tobom sam samo zato što imaš para"...
U stvari, ja mislim da je izjava "S tobom sam samo zbog sexa" jedan od najboljih komplimenata koje muškarac jednoj ženi može dati! U svakom slučaju poštenije od onog otrcanog i u 98,755% slučajeva lažnog "Volim te".

Pa ne znam bas da je to najbolji kompliment,... Ja ne shvatam da ako je neko samnom 4 godine samo zbog sexa da je to kompliment, ali to sam ja...da je 6 godina ajd,...mada...ne slazem se s tobom. :D
 
Ako ti je rekao da je s tobom toliko dugo samo radi sexa, budi srećna!
Zamisli da ti je rekao "S tobom sam samo zato što imaš titulu Dr", ili "S tobom sam samo zato što imaš para"...
U stvari, ja mislim da je izjava "S tobom sam samo zbog sexa" jedan od najboljih komplimenata koje muškarac jednoj ženi može dati! U svakom slučaju poštenije od onog otrcanog i u 98,755% slučajeva lažnog "Volim te".

Hej! Baš umeš da utešiš! Ozbiljno. Hvala. Mada iskreno, verujem da toliko niko ni sa kim samo zbog sexa ne može ostati. Ipak smoi razgovarali. Pitam se samo, zašto pokušva sve to svesti samo na to. Tvoj komentar me je je u svakom slučaju ipaqk oduševio:D
 
imaju oni izgleda taj trip sigurica seks
ma jes bas najbolja izjava posle 6 godina braka :dash: pa to je da ga obesis za jaja na sred zmaj jovine..ili terazija..ili gde vec
 

Back
Top