TV-FM Tuner

k.mirko:
Nakon reinstalacije windowsa nikako nemogu instalirati drajvere za tv karticu, to jest PC kao da je nije ni prepoznao, sta mi valja ciniti?

Probaj rucno. Control Panel>Add hardwer>next

kada pita da li si konektovao hardver odgovori sa "da" klikni "next" i na sledecoj strani potrazi svoj hardver.Ako nije tu, na dnu ces naci "Add a new hardwer device" cekiraj to i klikni "next" na sledecoj stranici ostavi sve kako jeste i klikni next.To bi trebalo da bude to.
 
k.mirko:
Nakon reinstalacije windowsa nikako nemogu instalirati drajvere za tv karticu, to jest PC kao da je nije ni prepoznao, sta mi valja ciniti?

Probaj rucno. Control Panel>Add hardwer>next

kada pita da li si konektovao hardver odgovori sa "da" klikni "next" i na sledecoj strani potrazi svoj hardver.Ako nije tu, na dnu ces naci "Add a new hardwer device" cekiraj to i klikni "next" na sledecoj stranici ostavi sve kako jeste i klikni next.To bi trebalo da bude to.
 
k.mirko:
Nakon reinstalacije windowsa nikako nemogu instalirati drajvere za tv karticu, to jest PC kao da je nije ni prepoznao, sta mi valja ciniti?

Probaj rucno. Control Panel>Add hardwer>next

kada pita da li si konektovao hardver odgovori sa "da" klikni "next" i na sledecoj strani potrazi svoj hardver.Ako nije tu, na dnu ces naci "Add a new hardwer device" cekiraj to i klikni "next" na sledecoj stranici ostavi sve kako jeste i klikni next.To bi trebalo da bude to.
 
Da li si posle instalacije winXP instalirao Adaptec ASPI drivers. Samo ukucaj u Google `Adaptec ASPI drivers`i naci ces-pazi da skines drajvere za xp. Kad skines drajvere prvo pokreni aspichk.exe da provris da li imas Aspi pa ako nemas onda exe.
 
Kad instaliras Aspi>Desni klik na My Computer>Properties>Hardware>Device Manager>pogledaj gde su znakovi pitanja pa na to desni klik i za svaki znak pitanja mu poturi CD sa drajverima za karticu>tek posle toga instaliraj drajvere
 
Hmm...
Pa možemo odmah da mu napišemo i uputstvo kako da se zaposli na B92 na mestu video mixera. Neka misli malo unapred.

Ništa lično. Samo sam se pitao kakve veze ima ASPI sa tunerom.

Osim toga, pomenuti ASPI nije potreban da bi skidao muziku u MP3. Skine lepo Easy CD-DA extractor i skida MP3 do mile volje.
 
Slusaj ti Stormu: Imam Hauppagovu karticu i imala sam isti problem: posle instalacije win mi nije prepoznao karticu. Kad sam mu na sve znakove pitanja u Device Manager (ne mogu da objasnjavam koje a nije ni vazno sam ce odabrati koji mu trebaju)poturila drajvere od kartice nesto je kopirao i posle toga je sve bilo ok - prepoznao je karticu i instalirao drajvere. To sam coveku i napisala. E sad kad sam skidala muziku sa tom karticom pa htela da kompresujem sa AudioCatalistom ( vecina ljudi koje poznajem to radi upravo sa ovim greberom ) nisam mogla jer nije bio ukljucen ASPI - a Aspi ako se ne instalira odmah po instalaciji Win-a tesko da ce se kasnije moci instalirati - zato sam mu to i rekla. A ako si tako pametan pogledaj pod Multimedija...pa ti meni pomogni
 

Back
Top