STRIJE-DA LI JE NEKO USPEO DA IH OTKLONI?

K

kerry

Gost
Postoji li neko ko je uspeo da otkloni strije ili bar da ih vidno ublazi? I da li je uopste moguce to uraditi sa strijama koje postoje vec par godina, ali nisu ni duboke ni siroke? naravno, glavno pitanje je KAKO? Postoje li neke kreme, melemi, gelovi, tretmani.. koji su zaista uspesni?
 
kerry:
Postoji li neko ko je uspeo da otkloni strije ili bar da ih vidno ublazi? I da li je uopste moguce to uraditi sa strijama koje postoje vec par godina, ali nisu ni duboke ni siroke? naravno, glavno pitanje je KAKO? Postoje li neke kreme, melemi, gelovi, tretmani.. koji su zaista uspesni?
Da postoji melem protiv strija i posle prve pocetkom druge flase nestace.ako si pubertetlija onda nemoj da se sekiras to ti je zato sto naglo rastes.znam zato sto i ja imam takvih problema ali su nestali.koristis melem za strije i procice.idi u apoteku i kupi i videces rezultate jako brzo.
 
maja_bns:
kerry:
Postoji li neko ko je uspeo da otkloni strije ili bar da ih vidno ublazi? I da li je uopste moguce to uraditi sa strijama koje postoje vec par godina, ali nisu ni duboke ni siroke? naravno, glavno pitanje je KAKO? Postoje li neke kreme, melemi, gelovi, tretmani.. koji su zaista uspesni?
Da postoji melem protiv strija i posle prve pocetkom druge flase nestace.ako si pubertetlija onda nemoj da se sekiras to ti je zato sto naglo rastes.znam zato sto i ja imam takvih problema ali su nestali.koristis melem za strije i procice.idi u apoteku i kupi i videces rezultate jako brzo.


Nisam u pubertetu, imam 22 godine. Dakle, tebi su strije potpuno nestale posle nesto vise od jedne flasice? Prosto neverovatno! Koji melem je u pitanju?
 
probaj Avonovu kremu za strije-sestra mi je koristila i strije su se ublažile tj.postale manje vidljive.koristila je samo jedno pakovanje,a poslije nije nastavila jer je bila ljena za mazanje.
njene strije su uzrokovane trudnoćom,pa su tvoje vjerovatno blažeg stupnja a time i lakše uklonjive.
ps:ne bi te to trebalo zabrinjavati,jer strije imamo svi isto kao i celulit.jedino ako su sad baš jako izražene-kao što sam vidjela jednoj curi na nadlakticama-e to je ružno za vidjeti.
 
maja_bns:
kerry:
Postoji li neko ko je uspeo da otkloni strije ili bar da ih vidno ublazi? I da li je uopste moguce to uraditi sa strijama koje postoje vec par godina, ali nisu ni duboke ni siroke? naravno, glavno pitanje je KAKO? Postoje li neke kreme, melemi, gelovi, tretmani.. koji su zaista uspesni?
Da postoji melem protiv strija i posle prve pocetkom druge flase nestace.ako si pubertetlija onda nemoj da se sekiras to ti je zato sto naglo rastes.znam zato sto i ja imam takvih problema ali su nestali.koristis melem za strije i procice.idi u apoteku i kupi i videces rezultate jako brzo.

ma vazi sto nemas strije, heheheeee pa na sta licis onda, da li ti se telo uopste razvilo? Ili si jednostavno dovoljno posesivna da ta ko nesto ne zelis cak ni sebi da priznas?
 
nema sanse :!: Ja sam ih dobila u 12.godini kad sam se naglo od visoke mrsavice pretvorila u sex bombu sa grudima koje jedva staju u peticu.Prvo sam bila uzasno depresivna i pokusavala sa svim mogucim kremama ali nista nije uspelo.Sad me bas boli uvo :lol: nisu strije tako velik problem,problem je kad si opterecena time pa ti se to vidi na licu,kada si stidljiva i ne mozes da se opustis sa partnerom.Znaci,moj savet ti je da se mackas kremicama i negujes svoje telo ali da ne razmisljas o tome kao o velikom problemu.
 

Back
Top