Vernost. . . .

Vernost....dobra tema...ali onaj ko nezna da voli taj nemoze biti veran,oni koji misle da vole ni oni nemogu biti verni....vernost je nesto mnogo jace od same reci ljubav,a kad shvatis sta to znaci e tad Bices VERAN!!!
Nevezano za pol,ovo vazi za sve.
 
Ако сам добро разумео питање, одговор зависи од појединца о коме се ради а у већем проценту случајева јесте фатаморгана (што не значи да је у свим случајевима и за све људе). :ok:
 
Vernost je stvar lične kulture a veza stvar ličnog izbora. Pa ne vidim razlog zašto bi bilo teško biti veran. Slobodno ulazimo u vezu, slobodno možemo izaći iz nje. Čemu laži i prevare? Onome ko je veran sebi i ima neke moralne i životne principe nije teško da bude veran i da takodje poštuje tudje vrednosti. :manikir:
 
Vernost je stvar lične kulture a veza stvar ličnog izbora. Pa ne vidim razlog zašto bi bilo teško biti veran. Slobodno ulazimo u vezu, slobodno možemo izaći iz nje. Čemu laži i prevare? Onome ko je veran sebi i ima neke moralne i životne principe nije teško da bude veran i da takodje poštuje tudje vrednosti. :manikir:

Po ovome je brak cista prevara, i trebalo bi ga zabraniti, jer ako se dvoje vole, a nakon par godina ta ljubav splasnjava sve vise i vise, samo sebi skracuju zivot sto se nerviraju po sudovima sa brakorazvodnim parnicama. Uostalom, u Vojvodini po novim statistikama 40% brakova zavrsava razvodom, zato se cesto pitam u cemu je fora i nemam nameru nikad da se zenim :dontunderstand:
 
Ti ćeš biti možda jedan od retkih srećnika :lol: Na jugu je taj procenat puno veći što ne znači da je nemoguće svakom paru da nadje svoju sreću u zajedničkom životu. Sve nam je moguće kad znamo šta hoćemo.
 
Ja sam s tim načisto: nisam opterećena je l me vara ili ne, ne gledam mu poruke, ne provjeravam ga...vjerujem mu i on meni:hahaha:Neću prva prevariti sigurno, ali ako ga UVATIM...sigurno ću da mu vratim...i fino sam ga zamolila da mi kaže:hahaha:kad to uradi, da vratim dok sam mlada, nije fer....da mi kaže kad budem imala 8o godina:dash:
 
Vernost,sto se mene licno tice.Ali sto se tice drustva u celini...:think: Brinu me generacije koje odrastaju,ove "veze" na vece i sl.Sve se radi na "brzaka",devojke lake i navalantne,muski gledaju samo one stvari...Ima dosta uzroka.Prvo ta turbo folk kultura,koja propagira sponzorstvo,neverstvo...Pa onda rep,koji propagira taj "gangsta" fazon,da su sve devojke drolje i tako to...Romantika se nalazi samo jos u knjigama,pesmama i filmovima,i retko gde nalazi svoj prostor u ovom "turbo" vremenu :(
 
Vernost,sto se mene licno tice.Ali sto se tice drustva u celini...:think: Brinu me generacije koje odrastaju,ove "veze" na vece i sl.Sve se radi na "brzaka",devojke lake i navalantne,muski gledaju samo one stvari...Ima dosta uzroka.Prvo ta turbo folk kultura,koja propagira sponzorstvo,neverstvo...Pa onda rep,koji propagira taj "gangsta" fazon,da su sve devojke drolje i tako to...Romantika se nalazi samo jos u knjigama,pesmama i filmovima,i retko gde nalazi svoj prostor u ovom "turbo" vremenu :(

E tu si u pravu, poslednja kojoj sam recitovao balaseviceve stihove, stalno se ceskala kasljucala, pravila neke fizioloske zvuke :P, osecao sam se bas kao u pesmi koja kaze,

Ja je ljubim, ona podriguje
moju ljubav nece ni da cuje
ja je ljubim, ona stuca
a za njom mi srce puca

:whistling:
 

Back
Top