Lavrov primio Dodika

srbija do grcke

Aktivan član
Poruka
1.427
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...ab34d066f4ea4f23c&dan=18&mesec=12&godina=2008

Šef ruske diplomatije Sergej Lavrov razgovarao je juče u Moskvi sa premijerom Republike Srpske Miloradom Dodikom o perspektivama mirovnog procesa u Bosni i Hercegovini."Obe strane istakle su potrebu za poštovanjem Dejtonskog sporazumakoji pruža osnovu za mir i stabilnost u zemlji", kao i da je "važno nastaviti sa politikom predaje odgovornosti za sudbinu bosanskohercegovačkom narodu" koji tamo živi, saopštilo je rusko Ministarstvo spoljnih poslova.

U saopštenju je navedeno da su "obe strane potvrdile svoj stav o postepenoj redukciji kancelarije visokog predstavnika u BiH i njenoj transformaciji u misiju specijalnog predstavnika EU", prenela je agencija Itar-Tas.

Dodik i Lavrov razmotrili su mogućnosti "daljeg razvojasaradnje sa srpskim entitetom u BiH" i "izrazili zadovoljstvo stavljanjem u rad rafinerije nafte u RS i uspešnim razgovorima o ekonomskim projektima", dodaje se u saopštenju.

Šef ruske diplomatije i premijer RS takođe su razmenili mišljenja i o situaciji na Balkanu, navela jeruska agencija.
 
okrenemo se Rusima, naljutimo Amere, Rusi nas zajebu....i opet Srbija izvuche deblji kraj!
Ah ta pricha....
Ако своје ставове базираш на историјском знању које поседујеш, онда ти исто баш и није неко.

Суштина је заузети позицију такву да нашој жемљи и народу буде боље.
Ствари које актуелна власт ради су погубне.
 
okrenemo se Rusima, naljutimo Amere, Rusi nas zajebu....i opet Srbija izvuche deblji kraj!
Ah ta pricha....

Okrenemo se Amerima , ko sto smo okrenuti jedno 8 godina , a oni nas vec zajebali , sad skoro . pa nas jos i bombardovali . Pa se jos stavili svaki put potpuno celi i nedvosmisleno ne stranu nasih neprijatelja . Pa isad drze stranu nasim neprijateljima . Pa nam okupirali deo drzave . pa jos nas tetaju da se zavadimo sa Rusima . Sta mi imamo od saradnje sa Amerima ( citaj Siptarima , Hrvatima ) .

Rusi nas nisu bombardovali . Ruskih dobrovoljaca i nstruktora nije bilo na Siptarskoj strani , a ni na Hrvatskoj . Ne oni su bili na nasoj strani . A Amera kolko oces . da ne nabrajam sad , al imaju vidu da je Nato , to jest amerika isplanirala i sprovela i Oluju i Bljesak . takodje , bilo ih je medju Siptarima , koji su svakodnevno jurisali na nasu granicu 99 . Instuktora iz NATO , kolko volis .
Nema sta da nas zahebu , vec su to uradili . A da naljutimo ruse , jer smo na njih ljuti stosu nas Ameri bombardovali ... pa malo je autisticno .
 
Poslednja izmena:
Srbi se okreću Rusima ... Da li bi zaključili da se Srbi okreću Polinežanima da je Dodika primio njihov poglavica ili ko im je već tamo na vlasti ? Previše brzo donosite neke zaključke. Ljudi su samo pričali, protokolarna poseta, ne znači to da su od sutra Rusi glavni po svim pitanjima.
 
U ovom sluchaju ce biti sledece:

Dodik ode kod Rusa, Rus mu da podrshku, Dodik ohrabren krene sa provokacijama, Amer ukine Republiku Srpsku, Rus ne mrdne prstom (eventualno najoshtrije osudi deklaracijom), Srbi ponovo najebu!
:thumbdown:

Da ali je vec dokazano da nije tako.............a dokazano je skoro........kada su se srbi(patriote) pouzdale u ruse da ce ih Putin podrzati u SB i stviti veto na nezavisnost kosova...........svi vi demokrate ste govorili(ali svi i nemoj da se vadis)-xa.....rusi ce nas izdati,kada kosovo proglasi nezavisnost rusi ce nas odma prodati i napraviti dil sa amerima i maltene priznati kosovo..........ali to je bila spika bukvalno svih vas bez izuzetka.

Jos se secam moga prijatelja komsije,malko jaceg clana ds-a obrazovan coek,kada mi je onako smekerski objasnio-eeeee moj sine samo se ti pouzdaj u ruse evo garantujem ti da ce 1 dana rusi napraviti dil sa amerima i prodati nas........i na kraju mi je jos onako shmekersko-kulovsko-mislilacki namignuo-ovako ;)


:mrgreen:

Ja vec objasnio na krsti,pa cak i da nas nekada zaebu to se ne racuna koliko su nam pomagali,a i vi opet necete biti u pravu jer se to tada moze smatrati prevarom u vidu statisticke greske.........pa ako nesto najavljujes 1000 godina da ga ebes pa moras bar 1 da pogodis :mrgreen:
 
Jos se secam moga prijatelja komsije,malko jaceg clana ds-a obrazovan coek,kada mi je onako smekerski objasnio-eeeee moj sine samo se ti pouzdaj u ruse evo garantujem ti da ce 1 dana rusi napraviti dil sa amerima i prodati nas........i na kraju mi je jos onako shmekersko-kulovsko-mislilacki namignuo-ovako ;)

.... jedva su dochekali Kosovo, pa da odmah proglase J.O i Abhaziju, po modelu Kosova!
Kosmet je Srbija samo na nashoj vremesnkoj prognozi ...pa kad kazu Temperatura u Prishtini 19 stepeni!:roll:
 

Back
Top