Visok IQ...

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
...kvalitetnija sperma...:P
Odnosno vise spermica koji su savrsenog oblika i odlicni plivaci!
Na kvalitet sperme uticu i vezbe, ishrana, genetika, nivo stresa, upotreba steroida, alkohola, nikotina i marihuane....
Dakle, muskarci, da li ste svesni kvaliteta svoje sperme? :lol:

istrazivanje....
http://bodyodd.msnbc.msn.com/archive/2008/12/16/1718831.aspx


Studies show a connection between high IQ and high quality sperm. That means an intelligent man has a higher sperm count, and his sperm are strong, perfectly shaped, and good swimmers. All these characteristics make for one fertile dude, so if you're trying to get pregnant, you might have an easier time with a brainy guy! Now that's not to say that a non-Harvard graduate has bad sperm. Other factors play into the quality of a man's swimmers, such as exercise, diet, genes, stress level, use of steroids, alcohol consumption, and tobacco and marijuana use. So even if your man isn't well-versed in Shakespeare or can't spell to save his life, he can still father your children — he just may not be able to help them with their geometry homework!
 
Sta je visok IQ? Ko ce to da izmeri? I gde je veza izmedju visokog IQ i mejoticke deobe koja je fizicko-hemijski proces?
Epp za tzv. pametne....
kako ko će da izmeri? :think:

pa evo gde ja vidim vezu
inteligentan čovek više vodi računa o sebi
o svom zdravlju ishrani vezama fizičim aktivnostima
ne puši ne pije redovno se vakciniše ne izbegava zubara
manje se izlaže mutagenima :)
(karikiram malo, ali mislim da je jasno)
a sve ovo naravno ima uticaja na procese koji se dešavaju u njegovom telu

eto to ja tako nekako vidim
i zato mi ne zvuči glupo
 
kako ko će da izmeri? :think:

pa evo gde ja vidim vezu
inteligentan čovek više vodi računa o sebi
o svom zdravlju ishrani vezama fizičim aktivnostima
ne puši ne pije redovno se vakciniše ne izbegava zubara
manje se izlaže mutagenima :)
(karikiram malo, ali mislim da je jasno)
a sve ovo naravno ima uticaja na procese koji se dešavaju u njegovom telu

eto to ja tako nekako vidim
i zato mi ne zvuči glupo

Ja iskreno kad vidim nekog ko toliko pazi na sebe, a retko vidjam i muskarce a i zene, prvo pomislim da ima secer ili neku drugu bolest, daleko bilo! Stvarno ako ima neki muskarac koji se hrani u skladu sa kvalitetom sperme nek se javi da mu dam:hahaha:
 
kako ko će da izmeri? :think:

pa evo gde ja vidim vezu
inteligentan čovek više vodi računa o sebi
o svom zdravlju ishrani vezama fizičim aktivnostima
ne puši ne pije redovno se vakciniše ne izbegava zubara
manje se izlaže mutagenima :)
(karikiram malo, ali mislim da je jasno)
a sve ovo naravno ima uticaja na procese koji se dešavaju u njegovom telu

eto to ja tako nekako vidim
i zato mi ne zvuči glupo

To moze i onaj bez intelekta.Za brigu o svom zdravlju nije potrebna preterana inteligencija.Dovoljna je samodisciplina.
Za samodisciplinu tek ne treba inteligencija...

Ovo sto si ti napisala je odlika coveka koji brine o sebi.To jos uvek ne znaci da ima ista u glavi.
 
Ja iskreno kad vidim nekog ko toliko pazi na sebe, a retko vidjam i muskarce a i zene, prvo pomislim da ima secer ili neku drugu bolest, daleko bilo! Stvarno ako ima neki muskarac koji se hrani u skladu sa kvalitetom sperme nek se javi da mu dam:hahaha:
ne vidim tu nikakvu preteranu pažnju
malčice smanjiš masno čvarke švargle kobasice pohovano prženo konzervanse šećer cigarete i ostalo :)
aerobik bajs roleri klizanje
šta tu nije normalno?
 
...kvalitetnija sperma...:P
Odnosno vise spermica koji su savrsenog oblika i odlicni plivaci!

Na kvalitet sperme uticu i vezbe, ishrana, genetika, nivo stresa, upotreba steroida, alkohola, nikotina i marihuane....
Dakle, muskarci, da li ste svesni kvaliteta svoje sperme? :lol:

istrazivanje....
http://bodyodd.msnbc.msn.com/archive/2008/12/16/1718831.aspx


Studies show a connection between high IQ and high quality sperm. That means an intelligent man has a higher sperm count, and his sperm are strong, perfectly shaped, and good swimmers. All these characteristics make for one fertile dude, so if you're trying to get pregnant, you might have an easier time with a brainy guy! Now that's not to say that a non-Harvard graduate has bad sperm. Other factors play into the quality of a man's swimmers, such as exercise, diet, genes, stress level, use of steroids, alcohol consumption, and tobacco and marijuana use. So even if your man isn't well-versed in Shakespeare or can't spell to save his life, he can still father your children — he just may not be able to help them with their geometry homework!

Da je to istina,ne bi svet bio prepun budala...
 
To moze i onaj bez intelekta.Za brigu o svom zdravlju nije potrebna preterana inteligencija.Dovoljna je samodisciplina.
Za samodisciplinu tek ne treba inteligencija...

Ovo sto si ti napisala je odlika coveka koji brine o sebi.To jos uvek ne znaci da ima ista u glavi.
pa ne slažem se s tobom
naravno pričam o ljudima koji nemaju visok iq samo na papiru
tj o onima koji umeju da ga iskoriste

kako će neko da brine o svom zdravlju ako ne zna o čemu treba da brine?
ako nije čitao, gledao, kontrolisao?

e da odem i dalje
ja još uvek verujem da će inteligentnija osoba imati bolji posao
bolje plaćen
što mu opet omogućava da živi kvalitetnije od onog drugog

uvek ima izuzetaka
ali ja tu svejedno vidim logiku
 
To moze i onaj bez intelekta.Za brigu o svom zdravlju nije potrebna preterana inteligencija.Dovoljna je samodisciplina.
Za samodisciplinu tek ne treba inteligencija...

Ovo sto si ti napisala je odlika coveka koji brine o sebi.To jos uvek ne znaci da ima ista u glavi.

Dovoljan je PS :mrgreen:

Kako onda objasniti da obicno u nerazvijenim i neobrazovanim sredinama ima vise dece???
 
pa ne slažem se s tobom
naravno pričam o ljudima koji nemaju visok iq samo na papiru
tj o onima koji umeju da ga iskoriste

kako će neko da brine o svom zdravlju ako ne zna o čemu treba da brine?
ako nije čitao, gledao, kontrolisao?

e da odem i dalje
ja još uvek verujem da će inteligentnija osoba imati bolji posao
bolje plaćen
što mu opet omogućava da živi kvalitetnije od onog drugog


uvek ima izuzetaka
ali ja tu svejedno vidim logiku

Znas li cime se bavi zena sa jednim od najvecih IQ u USA?

Radi kao kamiondzija
 

Back
Top