Vannanstavne aktivnosti

Da li podržavate ovaj profesorkin humani gest?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Šaban

Aktivan član
Poruka
1.805
Još jedan od brojnih razloga ulaska naše zemlje u Evropsku uniju jesu nove metode edukacije u srednjim školama.

Naime, u Mađarskoj se praktikuje vannastavna aktivnost kakvu svaki srednjoškolac samo poželeti može...
Profesorka nemačkog jezika u jednoj gimnaziji na zapadu Mađarske (inače rođena Nemica) je izvela striptiz u učionici pred učenicima, a uz muziku! To je izgledalo ovako:


Nadam se da ste uživali, jer ja jesam. :) Šteta što u mojoj gimnaziji nije bilo takvih vanškolskih aktivnosti.

Roditelji traže da se profesorka otpusti, ali direktor je izjavio:

... zbog činjenice da je gospođa Juhas izvanredna profesorka i dragocena u našoj školi, ceo događaj shvatio sam kao nestašluk, prihvatio sam njeno izvinjenje i život teče dalje.

Inače, do toga je došlo pošto je profesorka sa đacima igrala igru istine ili izazova...
Verujem da je odabrala izazov. ;)

....................................................................

Da vas čujem, ko to neće u EU?:mrgreen:
 
... zbog činjenice da je gospođa Juhas izvanredna profesorka i dragocena u našoj školi, ceo događaj shvatio sam kao nestašluk, prihvatio sam njeno izvinjenje i život teče dalje.

Cenim da direktor prca profesorku tokom velikih odmora, otud i njena dragocenost.
A sto se tice profesorke, izgleda da se ona pridrzava one stare "pedofilija bolest najmilija".
 
Ko je to glasao NE?! :think: Što ne stavih javnu anketu? :neutral:

Zar nije ovo dobro za borbu protiv bele kuge? :mrgreen:

Ili je neko zensko, ili je neki gej. :mrgreen:

Cenim da direktor prca profesorku tokom velikih odmora, otud i njena dragocenost.
A sto se tice profesorke, izgleda da se ona pridrzava one stare "pedofilija bolest najmilija".

Aha, ipak je neki gej. :mrgreen:
 
Bas me cudi kome se to ne svidja profesorkin gest koji na najbolji moguci nacin ilustruje pozitivnost striptiza maloletnim devojcicama. To svaki roditelj samo pozeleti moze.
Cini mi se da su oni koji su glasali "Da" na ovoj anketi ili bubuljicave pubertetlije ili seksualno neizivljene i uskracene drtine.
 
Bas me cudi kome se to ne svidja profesorkin gest koji na najbolji moguci nacin ilustruje pozitivnost striptiza maloletnim devojcicama. To svaki roditelj samo pozeleti moze.
Cini mi se da su oni koji su glasali "Da" na ovoj anketi ili bubuljicave pubertetlije ili seksualno neizivljene i uskracene drtine.

Grešiš, devojčice ovo neće tako shvatiti... njima je sigurno bilo gnusno... Hoćeš da kažeš da su i one uživale u prizoru? Zavisi. :)

Za ovo boldovano - vidi se da si Početnik; ovde nas je većina takvih... :hahaha:
 
Grešiš, devojčice ovo neće tako shvatiti... njima je sigurno bilo gnusno... Hoćeš da kažeš da su i one uživale u prizoru? Zavisi. :)

Ne verujem da su uzivale u prizoru na nacin na koji su to verovatno cinili momci iz te skole, ali im je to svejedno predstavljeno kao nesto normalno - eto cak i njihova profesorka se skida pred celom skolom. A ko misli da je to normalno neka se preispita sam sa sobom.
 
Ma ti si to okrenuo na sprdnju,ali to je ipak ozbiljna tema.

U pravu si...
Ajd sad da izrazim svoje realno mišljenje. Glasao sam DA, jer mi prija malo zabave u ova ozbiljna vremena, a i srednja škola mi nije tako daleko.

Međutim, objektivno gledano, ovakve stvari ne smeju da prođu nekažnjeno - ipak je to odrađeno u učionici, u obrazovnoj ustanovi.
Mislim, u moje vreme (što će reći, pre 6, 7 godina) nije bilo kulturno imati žvakaću u ustima, a sad ovo kao treba da bude "mali nestašluk" - i to još od strane profesorke...

Nju treba otpustiti, ali joj se i zahvaliti na svemu... :mrgreen:
 

Back
Top