Tastina praznine

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Svi smo nekada sreli osobu za koju kazemo da je "prazna". Sta je za vas prazna osoba?
Drugo pitanje je.... da li takva osoba moze da postane ispunjena jednog dana i kako ili da li vam se neka osoba za koju mislite da je inace prazna ucinila ispunjenom u nekom trenutku ili je to bila vasa projekcija (vi ste sebe isprojektovali u nju)?
Trece, da li bi mogli da budete u vezi sa osobom koja je prazna i da li mislite da mozete nekog da ispunite, ukoliko je prazan?
:P
 
Ovo je ozbiljna tema, mojne neko da je preskocio neko pitanje....
wraor.gif
 
osoba koju nista ne zanima, koju nista ne dotice i koja ni u sta ne veruje..ali zaista unutra, sustinski
jok ja mislim da ljusture uvek ostanu ljusture
da mogu da stvaram bisere unovcila bih to :lol: ovako samo mogu da posmatram s sazaljenjem prazne ljusture
 
Svi smo nekada sreli osobu za koju kazemo da je "prazna". Sta je za vas prazna osoba?
Drugo pitanje je.... da li takva osoba moze da postane ispunjena jednog dana i kako ili da li vam se neka osoba za koju mislite da je inace prazna ucinila ispunjenom u nekom trenutku ili je to bila vasa projekcija (vi ste sebe isprojektovali u nju)?
Trece, da li bi mogli da budete u vezi sa osobom koja je prazna i da li mislite da mozete nekog da ispunite, ukoliko je prazan?
:P
prazan cowek je kao prazna kuca...samo malo ustajalog wazduha iznutra, nista emocije, nista razum, nista komunikacija...prazne osobe powremeno pokusawaju da se napune koje-kakwim sra**** i stimulisu na taj nacin ustajali wazduh da pocne da cirkulise...njihowi prozori ne mogu da se otvore, a swaki pokusaj neke druge osobe da to ucini se zawrsi neuspehom...i ima jos mnogo toga, ali sam prezauzeta sada...a ako hoces jos mudrosti, treba da odradis neki download:P:P:P:P
 
Prazna je tako sto je ispunjuju neke stvari koje su nama nebitne..za nas zajednicki odnos..ne pokazuje emocije na pravi iskren nacin..samoziva..mazohista..pravi ljubomornim svog partnera trazeci dokaz ljubavi..sujetna..pokusava povrediti..uvek se sveti..ne priznaje krivicu..prebacuje na drugog..ne podnosi previse ljubavi i paznje..ne uzvraca neznost..
 
prazan covek je
onaj koji svoje misljenje, razmisljanje ili stav, nema
onaj koji ne zna sta zeli.. ni u materijalnom, ni u duhovnom
onaj kome je svejedno kad, gde, kako, s kim, o cemu, zasto, sta...

ne bih bila u vezi sa praznjikavcem :D
sigurna sam da mi se takva osoba ne bi ni svidela (bar nije do sada)

o ispunjavanju takvih.. nemam iskustva
 
Maja ima problem jer umesto da trazi zadovoljne i site zmajeve, koji ne drze dijetu i uvek su puni, ona se zapitkuje o onim koji poste i anoreksicni su
bice nacrtan u toku dana i postavljen na karikaturama
 
Prazna je tako sto je ispunjuju neke stvari koje su nama nebitne..za nas zajednicki odnos..ne pokazuje emocije na pravi iskren nacin..samoziva..mazohista..pravi ljubomornim svog partnera trazeci dokaz ljubavi..sujetna..pokusava povrediti..uvek se sveti..ne priznaje krivicu..prebacuje na drugog..ne podnosi previse ljubavi i paznje..ne uzvraca neznost..

to su lose osobe..one nisu prazne..samo su ispunjene losim stvarima
promasio si temu :p
 
Svi smo nekada sreli osobu za koju kazemo da je "prazna". Sta je za vas prazna osoba?
Drugo pitanje je.... da li takva osoba moze da postane ispunjena jednog dana i kako ili da li vam se neka osoba za koju mislite da je inace prazna ucinila ispunjenom u nekom trenutku ili je to bila vasa projekcija (vi ste sebe isprojektovali u nju)?
Trece, da li bi mogli da budete u vezi sa osobom koja je prazna i da li mislite da mozete nekog da ispunite, ukoliko je prazan?
:P

"prazna" osoba ceka priliku da se napuni...
moze da se "napuni".....
i da mogao bi da budem sa tom "punom" osobom....

a sta je praznina...:think:...filozofija je to....:roll:
 
prazan cowek je kao prazna kuca...samo malo ustajalog wazduha iznutra, nista emocije, nista razum, nista komunikacija...prazne osobe powremeno pokusawaju da se napune koje-kakwim sra**** i stimulisu na taj nacin ustajali wazduh da pocne da cirkulise...njihowi prozori ne mogu da se otvore, a swaki pokusaj neke druge osobe da to ucini se zawrsi neuspehom...i ima jos mnogo toga, ali sam prezauzeta sada...a ako hoces jos mudrosti, treba da odradis neki download:P:P:P:P
Ako ti neko ne dozvoli da mu se približiš i da mu uđeš u život, možda se toj osobi jednostavno ne sviđaš, a možda se plaši da te ustajali vazduh ne otera? Oh, kako je lako svet posmatrati kao pravednik, mrkog pogleda i stisnute pesnice.
 
Svi smo nekada sreli osobu za koju kazemo da je "prazna". Sta je za vas prazna osoba?
Drugo pitanje je.... da li takva osoba moze da postane ispunjena jednog dana i kako ili da li vam se neka osoba za koju mislite da je inace prazna ucinila ispunjenom u nekom trenutku ili je to bila vasa projekcija (vi ste sebe isprojektovali u nju)?
Trece, da li bi mogli da budete u vezi sa osobom koja je prazna i da li mislite da mozete nekog da ispunite, ukoliko je prazan?
:P

Prazna osoba nema kontakt sa samom sobom, nema pojma ko je, šta je i zašto je.
Živi i postupa po tuđim pravilima, nema svoj stav i sud, niti volje da bilo šta shvati.

Može da postane ispunjena jednog dana, ako u međuvremenu razvije sposobnost upoznavanja sebe i počne sama da razmišlja i oseća, i da postupa u skladu sa tim.

Niko nije rođen ispunjen, ko god je dotle došao morao je da radi na tome.

Ne bih mogla da budem u vezi sa osobom koja je prazna.
Ne bih mogla da ispunim nekoga ko je prazan, jer to niko ne može učiniti umesto drugoga.
 
ja nekako verujem da niko nije baš skroz prazan
u svakom slučaju niko se prazan ne rodi
vremenom se puni ili prazni
ali to je proces koji traje i traje

e kada se prilično ispraznio
sigurna sam da bi mu trebalo puno vremena da se makar malčice ispuni
nemam ja živaca za to
 
Svi smo nekada sreli osobu za koju kazemo da je "prazna". Sta je za vas prazna osoba?
Drugo pitanje je.... da li takva osoba moze da postane ispunjena jednog dana i kako ili da li vam se neka osoba za koju mislite da je inace prazna ucinila ispunjenom u nekom trenutku ili je to bila vasa projekcija (vi ste sebe isprojektovali u nju)?
Trece, da li bi mogli da budete u vezi sa osobom koja je prazna i da li mislite da mozete nekog da ispunite, ukoliko je prazan?
:P

za mene je prazna svaka osoba sa kojom,i pored ulozenog truda,ne mogu da uspostavim nista vise od povrsne komunikacije....moz' da bude pametna,ili obrazovana,ili nekome drugom sarmantna do besvesti,meni ce uvek biti "prazna",to godine ne menjaju...
 
Svi smo nekada sreli osobu za koju kazemo da je "prazna". Sta je za vas prazna osoba?
Drugo pitanje je.... da li takva osoba moze da postane ispunjena jednog dana i kako ili da li vam se neka osoba za koju mislite da je inace prazna ucinila ispunjenom u nekom trenutku ili je to bila vasa projekcija (vi ste sebe isprojektovali u nju)?
Trece, da li bi mogli da budete u vezi sa osobom koja je prazna i da li mislite da mozete nekog da ispunite, ukoliko je prazan?
:P

Za mene je prazna osoba-ja. : ) A nisam ranije bila, sama sam se naterala. : )

Prazna osoba-sta znam, neko ko ide kroz zivot po nekom defaultu, bez svog ucestvovanja, bez prevelikog odusevljenja, ali ni tuge... E, sad to bez tuge je dobro, ali posle videh, da ovo bez odusevljenja i nije tako dobro. :(

Verovatno moze da se ispuni... Jednog dana... E, sad, kako, ne znam...

Ranije da, sada mi bas treba neko ko je sve, samo ne prazan... Treba mi preterana, ali bas preterana emocija, (samo pozitivna, molim :) ), jer je to prelazno, tako bih se i ja ispunila. I eto, dodjoh do odgovora na drugo pitanje. :)
Trenutno ne bih mogla nikoga da ispunim, logichno, ne? : )
 
Prazna osoba nema kontakt sa samom sobom, nema pojma ko je, šta je i zašto je.
Živi i postupa po tuđim pravilima, nema svoj stav i sud, niti volje da bilo šta shvati.

Može da postane ispunjena jednog dana, ako u međuvremenu razvije sposobnost upoznavanja sebe i počne sama da razmišlja i oseća, i da postupa u skladu sa tim.

Niko nije rođen ispunjen, ko god je dotle došao morao je da radi na tome.

Ali, to je tako teshko... :sad2:
 
Svi smo nekada sreli osobu za koju kazemo da je "prazna". Sta je za vas prazna osoba?
Drugo pitanje je.... da li takva osoba moze da postane ispunjena jednog dana i kako ili da li vam se neka osoba za koju mislite da je inace prazna ucinila ispunjenom u nekom trenutku ili je to bila vasa projekcija (vi ste sebe isprojektovali u nju)?
Trece, da li bi mogli da budete u vezi sa osobom koja je prazna i da li mislite da mozete nekog da ispunite, ukoliko je prazan?
:P

1 Prazna osoba je ona koja nije ispunjena.
2 Moze da postane ispunjena, ako je ispunim.
3 Ne znam u vezi, ali dok traje punjenje, mogao bih da budem sa njom.
:hvala:
 

Back
Top