FIZICKI IZGLED

izgleda da nemate vremena, ali bas bih volela da pogledate i moju kartu, da kazete nesto o meni
[URL=http://img411.imageshack.us/my.php?image=astroce1.gif][/URL]
:roll::roll:
Vidim, da tebi nitko nije odgovorio.
Ovako: ti si nesto između Saturna (na ASC, 1.k.) i Venere na ASC (iz 12.kuce): hladna lepota
Mesec i Mars u Biku: sigurno imas lepe oci (poznam par takvih) a i lepu kosu (mozda si ti na slici?). Poznam Jarca (Sunce) sa Marsom u Biku: ima jako gustu kosu.
Jupiter u Lavu: ponosno drzanje
Mislim, da si slicna osobi na tvojoj slici.

V.
 
ewo i moje karte, bas me interesuje da li cete opisati tacno....


zaista nisam znala da se na osnovu znakova moze procitati izgled neke osobe...wow...
Iako imas Saturna u 1.kuci, ti si vise tip Skorpiona. Ne samo, da imas 3 planete u Skorpionu Merkur, Mars i Pluton, nego imas Jupitera (u Vagi - daje kulturan izgled) i Sunce u 8.kuci, kuci Skorpiona.
Venera u Devici daje vitko telo.
Mesec u Lavu daje lepu kosu.
Sve skupa: ti si lepa, dosta ozbiljna (Saturn u 1.kuci) i magneticna osoba.

Sada mozes da opises sebe.

V
 
Venera oznacava sklad, harmoniju, smisao za lepo. Ovim ce Venera obdariti sve koji imaju jaku Veneru u svom horoskopu. Ona je vladar vage i bika, mada se kao vladar bika u poslednje vreme tumaci i zemlja. Dakle, vage su cesto vrlo skladno gradjene, lepih crta lica, lepo hodaju i sl. Venerino obelezje je cesto rupica u bradi. Pitajte nekog ko ima rupicu bradi da li je vaga, sanse su 50%.
Isto tako, bikovi cesto imaju pune usne i izduzeno lice.
Ako se moramo opredeliti za najlepsi znak, to je onda vaga ili neko sa vagom u podznaku. Mada..


...:rumenko:...
 
Koliko ja vidim, dve glumice: Mila Jovovich (Venera u Skorpionu) i Nastasja Kinski (Venera u Ribama) su lepse, nego druge sa Venerom u Vagi.

Lisa Bonet, Gloria Estefan i Calista Flockhart imaju Veneru u Vagi, pa sada presudite!

ASC Vaga: isto nisu svi nesto posebno.

Nije sve u Veneri. Treba gledati mnogo vise od toga.
 
Zapravo, desava se cesto da egzaltirana Venera (u Ribama) da lepsu devojku nego kad je u svom sedistu (Vaga, Bik)..takodje aspekti Venere i Neptuna, Venere i Jupitera daju veoma sarmantnu osobu...ne moze se tacno odrediti sta je najlepse jer je svakome nesto drugo lepo.
 
Ne verujem da je venera sama dovoljna u proceni necije lepote ( a i lepota je sama po sebi subjektivna).
Mene su ucili da se posmatra i suncev znak, te dekada u kojoj je sunce, ASC, prvo polje i planete u njemu...
I jos bezbroj sitnica i nijansi:)
 
blizanci, blizanci i samo blizanci( Andja, Merlinka,Hajdi Klum, Adrijana Lima, Naomi,Bar Rafaeli,Ana Kurnjikova)
2. mesto ribe i
3.vage i bicice

ostali manje vise omakne se neko lep:D


kazu aspekti Venere i Neptuna-onda vidim ima ga Marija Serifovic

Venera u vagi-Vudi Alen i princ Carls

naravno sve je stvar ukusa
meni je privlacna kombinacija skorpije i ribe.(Grejs, Demi Mur)

i recimo Sarliz.....lavica..

a vage su mi mlake....nekako njanjava lepota(Naomi Vots, Gvinet P,Ana Sofrenovic, Hilari Daf,Alisa Silverston,Olivija Nj.J jeste Monika Beluci vaga ali ona mi definitivno ne lici na vagu)
 
Poslednja izmena:
Sta donosi u karti mrsavost a sta debljinu iliti "elegantnu popunjenost" :) ????
Kazu da ve kvadrat mo donosi debljinu, a kod mene situacija skroz drugacija, ja sam mrsavica.
I bas me zanima ono kada zene na nervnoj bazi jedu konstantno mislim koji to aspekt donosi, kod mene opet obrnuto, ja na nervnoj bazi za cas smrsam, samo se istopim....
 
Poslednja izmena:
Ovde niko nema, izgleda ,problema sa kilazom. :zskace:

Pa...sa Marsom u prvoj, jedem k'o ala....nemam problema sa debljinom...

Jupiter u prvoj ( telo) i drugoj ( klopa~trpeza) moze da "lepi" sve sto osoba pojede...

Moja cerka ima Jupija u prvoj, mora da pazi koliko jede...
...dve koleginice, citav zivot kukaju da su debele...mislim nisu...ali jesu onako.... krupnije...!!!
 
Mislim da sam cula od jednog astologa pre par godina na tv-u da su ljudi sa Ve u raku jako lepi...
Ja malo procackala pa videla da npr. Andjelina Dzoli i Ceca Raznatovic imaju tu veneru, moj bivsi decko ima Ve u raku i jaaako je zgodan i izuzeno lepu glavu ima,.... meni kao racici jako je zao sto imam ve u devici a ne u raku. :(
 
blizanci, blizanci i samo blizanci( Andja, Merlinka,Hajdi Klum, Adrijana Lima, Naomi,Bar Rafaeli,Ana Kurnjikova)
2. mesto ribe i
3.vage i bicice

ostali manje vise omakne se neko lep:D


kazu aspekti Venere i Neptuna-onda vidim ima ga Marija Serifovic

Venera u vagi-Vudi Alen i princ Carls

naravno sve je stvar ukusa
meni je privlacna kombinacija skorpije i ribe.(Grejs, Demi Mur)

i recimo Sarliz.....lavica..

a vage su mi mlake....nekako njanjava lepota(Naomi Vots, Gvinet P,Ana Sofrenovic, Hilari Daf,Alisa Silverston,Olivija Nj.J jeste Monika Beluci vaga ali ona mi definitivno ne lici na vagu)

E za ovo bliz fala:hvala:
 

Back
Top