Da li je ugrozena bezbednost?

Moreplovka.pa sta?

Primećen član
Poruka
753
Naime uplatili smo neki aranzman za Novu godinu za Solun.Zbog nemira koji su prisutni u dilemi sam da li uopste da otputujemo.Naime trazila sam od agencije i Yute da putnicima garantuju bezbednost ali kako su rekli nije njihova nadleznost.Prateci medije najvljeni su protesti i u dane Bozica.Ja smatram da agencija nece uspeti da realizuje program putovanja.Plasim se da cemo tamo zateci zatvorene rastorane, banke...Sto se tice plavih pasosa neizvesno je i dalje da li ce vaziti u 2009.Da li je jos neko u dilemi?
 
Pa sad su se malo smirili poslednjih par dana, sad protestuju ali mirno, hodajuci ulicom bez vandalizma. Vidim da su poceli vec da popravljaju radnje i sve. Mislim da ne bi trebalo da bude problema, Jedino ako se opet nesto ne promeni ali to niko ne zna.
 
Zbog nemira koji su prisutni u dilemi sam da li uopste da otputujemo.Naime trazila sam od agencije i Yute da putnicima garantuju bezbednost ali kako su rekli nije njihova nadleznost.

У ситуацијама, каква је ова у Грчкој, тешко да било која агенција може да гарантује безбедност. Како?
Можда је ипак паметније одгодити путовање.
 

Back
Top