BAHATO - VELJA I TOMA PARKIRAJU NA STAZI ZA SLEPE!

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
predsednik Nove Srbije Velimir Ilić, umesto da se izvini i odmah preparkira svoj džip („mercedes", ČA 879-79), juče je vulgarno i prostački napao novinarku Pressa koja ga je samo pitala zašto je nepropisno parkirao automobil.

- A šta da radim?! Kad dođem, već nema mesta na parkingu ispred Skupštine, a nema ni u gradskoj garaži?! Šta, bre, da radim?! A i šta ste se vi iz Pressa kao neki špijuni nakačili na mene?! Prvo ste pisali da sam udario taksistu, pa pobegao, pa da je neka plava žena bila sa mnom u autu... A sad ovo! Ma, ne mogu više da vas trpim, nosite se u pič.. materinu, bre! - urlao je Ilić u hodniku Skupštine Srbije!

Ali, ovo je samo početak Ilićevih uvreda:

- Ma, možete vi svi iz Pressa da mi popušite kur..! Vi ste kuge i jadnici, mogu, bre, sve da vas kupim za 100 evra! Šta ste se nakačili na mene! Jedite govna, pič.. jedne! Ma, boli me kur.., neću ovo da trpim, jebi.. se svi, bre! - urlao je Ilić, a kolege poslanici jedva su ga odvukli od novinarke Pressa.
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=53850&sectionId=37

Ajoj bolida....:mrgreen::hahaha::rotf:
 

novinarka ko lesinarka, kruzi i skuplja otpatke. i ja bih je oterao u ..., i rekao bih joj da mi ... macora, ma mogli bi svi zajedno da ih ... na ...., a ona beckovicka ....., metem je na.... onako suvu, ... joj u ....

e sad sta je bolje mladjani vuk, kristo, milivojevic, janusevic, beba, ceda .... ili obican srpski domacin kome je svega dosta lazi i opsena, a zavirio je iza pozornice i zna da su svi ti koji nas ... u stvari...., a ne zna da precuti gorima od sebe.
 

Back
Top